Kerbl Karmidło S30

ID produktu: 16200080

Karmidło S30 to funkcjonalny produkt dla hodowców królików, wykonany z trwałej blachy ocynkowanej, który zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz wygodę w podawaniu paszy.

  • Blacha ocynkowana o grubości 0,5 mm gwarantuje odporność na korozję, co wydłuża żywotność karmidła nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
  • Pojemność około 3,5 kg pozwala na dłuższe korzystanie z paszy, co oszczędza czas opiekuna i zmniejsza częstotliwość uzupełniania karmy.
  • Otwory w dolnej części skutecznie odizolowują frakcję pyłową paszy, co poprawia jakość podawanej karmy i zapewnia lepsze odżywienie zwierząt.
  • Specjalnie ukształtowana krawędź utrudnia wygrzebywanie paszy przez króliki, co zmniejsza marnotrawstwo i zapewnia, że zwierzęta otrzymują odpowiednią ilość pokarmu.
  • Możliwość montażu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz klatek daje elastyczność w dostosowaniu karmidła do różnych warunków hodowlanych.
  • Produkt nadaje się do podawania paszy granulowanej, zbóż oraz ich mieszanek, co pozwala na różnorodność w diecie królików.

Karmidło S30 – Idealne rozwiązanie dla królika

Karmidło S30 to znakomity wybór dla każdego, kto opiekuje się królikami i pragnie zapewnić im komfort oraz odpowiednią ilość pokarmu. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji, to karmidło łączy funkcjonalność z estetyką, co sprawia, że doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje wnętrz oraz ogrodów.

Wysoka jakość wykonania z blachy ocynkowanej

Wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm, karmidło S30 wyróżnia się wysoką odpornością na korozję, co zapewnia jego długotrwałe użytkowanie. Solidna konstrukcja sprawia, że jest to produkt, na którym można polegać przez długi czas, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Przystosowanie do montażu wewnątrz i na zewnątrz klatek

Karmidło S30 można zamontować zarówno w klatkach wewnętrznych, jak i na zewnątrz, co daje elastyczność w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb hodowlanych. Dzięki temu opiekunowie mogą łatwo zorganizować przestrzeń dla swoich królików, zapewniając im komfort i wygodę podczas jedzenia.

Funkcjonalność i wygoda – Odpowiednie dla paszy granulowanej i zboża

Karmidło S30 ma pojemność około 3,5 kg, co pozwala na dłuższe korzystanie z paszy, oszczędzając czas opiekuna. Otwory w dolnej części skutecznie odizolowują frakcję pyłową paszy, co przyczynia się do lepszej jakości podawanej karmy. Dodatkowo, specjalnie ukształtowana krawędź utrudnia wygrzebywanie paszy przez króliki, co zmniejsza marnotrawstwo i zapewnia, że zwierzęta otrzymują odpowiednią ilość pokarmu.

Funkcjonalność i wygoda – Odpowiednie dla paszy granulowanej i zboża

Specyfikacja techniczna Karmidła S30 – Wymiary i pojemność

  • Marka: Akna
  • Rodzaj: karmnik
  • Typ: poidło kulkowe
  • Pojemność: około 3,5 kg
  • Wymiary: szer. 30 cm, wys. 23 cm, gł. 11 cm
  • Materiał: blacha ocynkowana 0,5 mm
  • Otwory w dolnej części: tak
  • Utrudnienie wygrzebywania paszy: tak

Stwórz wymarzone miejsce dla swoich królików z Karmidłem S30!

Wyróżnione przez eksperta
  • Rodzaj Karmniki
Produkt
MarkaKerbl
EAN5903855424043
Informacje podstawowe
Rodzaj Karmniki
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |19:02
Cześć!
Kerbl Karmidło S30 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

28