
Kellys Kellys Spider 50 Red 27.5" 2022 (M)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kellys Spider 50 to wszechstronny rower górski przeznaczony do rekreacyjnej jazdy. Doskonale sprawdzi się podczas weekendowych wycieczek po lesie, a na co dzień może posłużyć jako środek komunikacji po miejskich ścieżkach. Rower zbudowany jest na wytrzymałej i lekkiej aluminiowej ramie o sportowej geometrii. Amortyzator SR Suntour XCM HLO o skoku 100 mm pozwoli wjechać w bardziej zróżnicowany terem. Za kontrolę nad rowerem odpowiadają hamulce tarczowe Shimano MT200, a za niezawodną i precyzyjną pracę napędu połączenie komponentów Shimano Tourney i Altus.
| Rama | Kellys, aluminiowa |
| Widelec | SR Suntour XCM HLO, skok 100mm |
| Tylny amortyzator | brak |
| Manetki | Shimano SL-M310 |
| Przerzutka przednia | Shimano TY700 |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus M310 |
| Hamulce | KLS 1600 Hydrauliczne |
| Kaseta/Wolnobieg | Shimano CS-HG200-8 (11-32T) |
| Mechanizm korbowy | Shimano TY501 (42x34x24T) - długość 175mm |
| Opony | IMPAC Ridgepac 27,5 x 2.10" |
| Dodatki | |
| Waga | |
| Pełna specyfikacja | Strona producenta |
Specyfikacja rowerów może się różnic w zależności od dostaw od producenta. Producenci zastrzegają sobie prawo do zmian części na inne kompatybilne w zależności od dostępności.
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00