
Kawiarka Bialetti Moka 6 filiżanek (4953)
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(2)
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Możliwość umycia w zmywarce | Nie |
| Pojemność w kubkach | 6 kubki |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 120mm |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00