
Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Deka 250 g
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(8)
| Specyfikacja | |
| Poziomy parzenia kawy | Średnie palona |
| Rodzaje napojów | Kawa |
| Poziom intensywności | 6 |
| Bezkofeinowe | Tak |
| Pojemność | 250 g |
| Skład | 40% Arabica, 60% Robust |
| Rodzaj opakowania | Torba |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 58mm |
Pliki do pobrania:
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Czekoladowy 250 g
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Caramello 250 g
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Orzech laskowy 250 g
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Delicato 250 g
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Wanilia 250 g
Opinia pochodzi z modelu: Kawa mielona Bialetti Perfetto Moka Wanilia 250 g