Worki na śmieci

(673)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
GreenAware Worki na odpady spożywcze 8L 40szt.
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: Brak danych
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
29,99 zł
(0,75 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
JAN Niezbędny Worki na śmieci 35L 15szt. (ZZAJAN371)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 35
9,15 zł
(0,61 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 13,99 zł
Neo Worki na odpady ogrodowe 120L 10szt. (15-994)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady ogrodowe
  • Pojemność [L]: 120
7,06 zł
(0,71 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Neo Worki na odpady ogrodowe 200L 10szt. (15-992)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady ogrodowe
  • Pojemność [L]: 200
13,06 zł
(1,31 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Neo Worki na odpady ogrodowe 60L 10szt. (15-993)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady ogrodowe
  • Pojemność [L]: 60
3,81 zł
(0,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Paclan Worki na śmieci MULTITOP 120L 15SZT (134900)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 120
14,05 zł
(0,94 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 19,99 zł
Sarantis Worki HD Easy-pack czarne 35L 30szt. (ZZAJAN147.)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 35
8,49 zł
(0,28 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8 zł
Stella Worki z uszami STELLA, 35 l, 20 szt., brązowe, brązowy
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Bioodpady
  • Pojemność [L]: 35
8,89 zł
(0,44 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8,83 zł
Grosik Worki na śmieci 35L 50 sztuk - ZZA311900
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 35
8 zł
(0,16 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Magic Magic Majestic + Worki ciemny róż
133,41 zł
(8,89 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Brabantia PerfectFit rozmiar X 10-12L (200szt 10x20 138089)
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność [L]: 12
116,76 zł
(0,58 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
JAN Niezbędny worki na śmieci 60L 10 sztuk (ZZAJAN372)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 60
9,79 zł
(0,98 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 14,99 zł
JAN Niezbędny Worki na śmieci 60L 20szt. (ZZAJAN037)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 60
12,27 zł
(0,61 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 12,99 zł
Brabantia Worki na śmieci 36l 30 szt. 115646
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady domowe
  • Pojemność [L]: 36
65,60 zł
(2,19 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 80,76 zł
Teka Worki na ¶mieci 35l zielone 20szt
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność [L]: 35
11,67 zł
(0,58 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 11,11 zł
Neo Worki na odpady ogrodowe 120L 10szt. (15-991)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Odpady ogrodowe
  • Pojemność [L]: 120
-45%15,95 zł
8,71 zł
(0,87 zł/szt.)
najniższa cena: 15,95 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Sarantis Worki do segregacji Jan Niezbędny brązowe 35L 20szt. (8571019502)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Bioodpady
  • Pojemność [L]: 35
8,39 zł
(0,42 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8,99 zł
GreenAware worki na odpady spożywcze 12L, 14 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Bioodpady
  • Pojemność [L]: 12
-6%16,99 zł
15,99 zł
(1,14 zł/szt.)
najniższa cena: 16,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |12:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.