Rzutki do darta

(210)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Harrows Rzutki Harrows Assassin 80% Steeltip 22 gr
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Wolfram
  • Waga [g]: 22 g
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
218,99 zł
(73 zł/szt.)
rata od 33,26 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Master Lotki Rzutki do Gry w Darta Black 18g (12 lotek, 100 grotów)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Brak danych
  • Waga [g]: 18 g
46,99 zł
(46,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 51,99 zł
Dart Game RZUTKI DO DARTA DART GAME 16g - 3 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 16 g
43,82 zł
(14,61 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Harrows Rzutki Harrows Ace Steeltip 22 gr
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 22 g
88,99 zł
(29,66 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dart Game RZUTKI DO DARTA 16g - 3 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Materiał: Mosiądz
43,82 zł
(14,61 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Harrows Rzutki Steeltip Matrix 22g (H0031-22)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Nylon, Mosiądz
  • Waga [g]: 22 g
-9%56,70 zł
51,50 zł
(51,50 zł/szt.)
najniższa cena: 56,70 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dart Game RZUTKI DO DARTA DART GAME 16g - 3 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 16 g
43,82 zł
(14,61 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 24,61 zł
Harrows RZUTKI STL BLACK ARROW 19 G
76 zł
(25,33 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Harrows Rzutki Noctis 90% Softip 20 gr
347,61 zł
(115,87 zł/szt.)
rata od 34,73 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Master Rzutki do Gry w Darta - 6 Steel Ostre 6g
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Brak danych
  • Waga [g]: 6 g
29,99 zł
(5 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 18,99 zł
Master Rzutki do Gry w Darta 3 Steel Ostre 18g
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Brak danych
  • Waga [g]: 18 g
29,99 zł
(29,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 16,99 zł
Master Lotki Rzutki do Gry w Darta Virgin Mosiądz 3 szt. 18g
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 18 g
37,99 zł
(37,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 27,99 zł
Harrows Rzutki do darta softip Club Harrows 16 g
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Miekki
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 16 g
53 zł
(53 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 51,50 zł
Harrows Rzutki Matrix Top Brass 20g (ED90220)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Nylon, Mosiądz
  • Waga [g]: 20 g
51,50 zł
(51,50 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 73,49 zł
Harrows Rzutki Harrows Club Soft 18g S548322 multikolor
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Miekki
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 18 g
51,50 zł
(17,17 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Harrows Rzutki Harrows Pro brass Steeltip Medium
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Aluminium
  • Waga [g]: 1.3 g
30 zł
(10 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 45,47 zł
Harrows Rzutki Steeltip Black Arrows czarne 23g
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Materiał: Mosiądz
  • Waga [g]: 23 g
69,99 zł
(69,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Harrows Rzutki RAGE STEEL steeltip 21 g
83,98 zł
(27,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 80,42 zł
Tactic Catdart rzutki Steeltip Beast 20g profesjonalne
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj grotu: Metalowy
  • Waga [g]: 22 g
-11%37,61 zł
33,64 zł
(33,64 zł/szt.)
najniższa cena: 37,61 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 38,11 zł
Specjalista Morele |16:51
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.