Rękawice robocze

(1964)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Verto Rękawice ogrodowe (Rękawice ogrodowe , poliester, wzór kwiatki, rozmiar 8")
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Ogrodnicze
  • Rodzaj: Bawełniane, dziane
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
1,77 zł
(1,77 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vileda Vileda Rękawice Nitrylowe Dermo Plus Rozmiar M 177720...
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Nitrylowe
11,78 zł
(5,89 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 15,85 zł
Paclan Paclan Expert Rękawiczki czarne nitrylowe roz. M 100 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Specjalistyczne
  • Rodzaj: Nitrylowe
23,03 zł
(0,23 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 20,79 zł
Vileda Rękawice Vileda Universal "M"
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
6,90 zł
(6,90 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 5,48 zł
Vileda Rękawice Vileda Universal "L"
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
5,84 zł
(5,84 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 4,61 zł
Vileda Rękawice Vileda Universal "S"
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
8,90 zł
(8,90 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,59 zł
Vileda Rękawice Vileda Extra Sensation "M"
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
7,53 zł
(7,53 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8,27 zł
Vileda Vileda Rękawice Nitrylowe Dermo Plus Rozmiar L 177722...
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Specjalistyczne
  • Rodzaj: Nitrylowe
-12%9,73 zł
8,56 zł
(4,28 zł/szt.)
najniższa cena: 9,73 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 10,75 zł
Dewalt rękawice nitrylowe ultradex l dewalt
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Warsztatowe
  • Rodzaj: Nitrylowe
-42%8,61 zł
5 zł
(5 zł/szt.)
najniższa cena: 6 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Mechanix Wear RĘKAWICE MECHANIX DURAHIDE® COW DRIVER
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Warsztatowe
  • Rodzaj: Skórzane i wzmacniane skórą
93,55 zł
(93,55 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vileda Rękawice lateksowe Natural Latex M/L 100 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
35 zł
(0,35 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 57,99 zł
Stanley rękawice nitrylowe precyzyjne 9/l stanley
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Warsztatowe
  • Rodzaj: Nitrylowe
-24%7,91 zł
6 zł
(6 zł/szt.)
najniższa cena: 6,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Bradas RĘKAWICE NITRYLOWE DIAMOND CZARNE XL 9-10 /50szt.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Warsztatowe
  • Rodzaj: Nitrylowe
38,76 zł
(0,78 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dewalt rękawice skórzane premium l dewalt
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Budowlane
  • Rodzaj: Skórzane i wzmacniane skórą
29 zł
(29 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dewalt rękawice flexible durable grip l dewalt
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Budowlane
  • Rodzaj: Powlekane
-22%19,13 zł
15 zł
(15 zł/szt.)
najniższa cena: 17,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Rękawice nitrylowe SOLID GRIP 50szt. r. M czarne (10)
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Ogrodnicze, Warsztatowe
  • Rodzaj: Nitrylowe
23,64 zł
(0,47 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 29,51 zł
Paclan PACLAN Rękawiczki nitrylowe czarne S 100 sztuk
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Ogrodnicze
  • Rodzaj: Nitrylowe
20,79 zł
(0,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 23,03 zł
Effect Rękawice Nitrylowe Niebieskie 100szt. Mumu Guard S..
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Specjalistyczne
  • Rodzaj: Nitrylowe
24,10 zł
(0,24 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Lahti Pro Rękawice ochronne ze skóry koziej 11 L270211K
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Budowlane
  • Rodzaj: Skórzane i wzmacniane skórą
22,23 zł
(22,23 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nitrilex RĘKAWICE NITRYLOWE NIEBIESKIE A'100 M
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Specjalistyczne
  • Rodzaj: Nitrylowe
21,64 zł
(21,64 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vileda Rękawice nitrylowe Safe Hands M/L 100 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Nitrylowe
38,57 zł
(0,39 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 54,99 zł
Verto Rękawice ogrodowe pokryte PU, rozmiar 11"
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Ogrodnicze
  • Rodzaj: Powlekane
8,07 zł
(8,07 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vileda Rękawice lateksowe Natural Latex* S/M 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Gospodarcze
  • Rodzaj: Gumowe i foliowe
-12%9,73 zł
8,56 zł
(0,86 zł/szt.)
najniższa cena: 9,73 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 9,98 zł
Geko Rękawice ogrodowe nitrylowe wzór kwiaty rozmiar 8" (G73505)
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Ogrodnicze
  • Rodzaj: Nitrylowe
-75%22,82 zł
5,81 zł
(5,81 zł/szt.)
najniższa cena: 22,82 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |15:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.