Pokarm dla ptaków

(399)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Garden&Fun Nasiona słonecznika czarnego 15 kg
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla ptaków wolnożyjących
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 15000
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
140,15 zł
(9,34 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitapol Karma Premium dla nimfy Vitapol 1kg
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla nimf
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 1000
23,54 zł
(23,54 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 25,49 zł
Vitapol VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla dużych papug 2,5
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
63,99 zł
(25,60 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 63,48 zł
Vitapol POKARM DLA KANARKA ECONOMIC 20kg
CECHY PRODUKTU
  • Masa [g]: 20000
-8%183,63 zł
169,17 zł
(8,46 zł/kg)
najniższa cena: 183,63 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitapol KARMA DLA KANARKA WYBARWIAJĄCA CZERWONA 350g
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla kanarków
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 350
9,99 zł
(28,54 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 13,99 zł
Garden&Fun Karma dla ptaków wolnożyjących drobne nasiona - 4 pory roku 2,4 kg
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla ptaków wolnożyjących
  • Rodzaj: Pokarm sypki
39,16 zł
(16,32 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 42,36 zł
Vitapol ZEBERKA 3L 2.4kg
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla zeberki
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 2400
37,95 zł
(15,81 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nestor BOMBONIERKA P.ŚREDNIA
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
37,99 zł
(3,17 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Witte Molen Puur Large Parakeets 750g
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 750
-8%28,11 zł
25,98 zł
(34,64 zł/kg)
najniższa cena: 28,11 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitakraft 1kg KANAREK
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla kanarków
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 1000
27,99 zł
(27,99 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Megan Pokarm dla papug falistych - 1l
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 770
12,99 zł
(12,99 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 15,43 zł
Vitapol VITAPOL Pokarm dla papużki falistej 3l
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
28,99 zł
(9,66 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 27,85 zł
Nestor WIADERKO 1L PAPUGA MAŁA
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 700
-12%19,26 zł
16,99 zł
(16,99 zł/l)
najniższa cena: 19,26 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitapol SMAKERS DLA NIMFY-ORZECHOWY 2szt op.
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla nimf
  • Rodzaj: Kolby
  • Masa [g]: 200
6,93 zł
(3,47 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 10,45 zł
Nestor WIADERKO 1L PAPUGA ŚREDNIA
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 600
15,99 zł
(15,99 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nestor KOLBA PAPUGA ŚREDNIA BISZKOPT
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
10,44 zł
(10,44 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitapol SMAKERS DLA NIEROZŁĄCZEK - OWOCOWY
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
6,90 zł
(6,90 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 9,99 zł
Herbal Pets HERBAL KARMA ZIOLOWA PAPUGI 40G 35/435 - 52540
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Pokarm sypki
  • Masa [g]: 40
-20%9,93 zł
7,99 zł
(199,75 zł/kg)
najniższa cena: 9,93 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nestor KOLBA PAPUGA ŚREDNIA BISZKOPT+MIÓD
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
8,99 zł
(8,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nestor KOLBA PAPUGA ŚREDNIA MIODOWA
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
8,99 zł
(8,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Nestor KOLBA NESTOR PAPUGA MAŁA JODOWO+MUSZLOWA
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
  • Masa [g]: 85
8,99 zł
(449,50 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Vitapol SMAKERS DLA PAPUŻKI - TRUSKAWKOWY 2szt
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
  • Masa [g]: 300
7,99 zł
(4 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 7,61 zł
Nestor KOLBA PAPUGA ŚREDNIA ORZECH
CECHY PRODUKTU
  • Przeznaczenie: Dla papug
  • Rodzaj: Kolby
8,99 zł
(8,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Garden&Fun Karma dla ptaków zimujących 2,2 kg
CECHY PRODUKTU
  • Masa [g]: 2200
32,07 zł
(14,58 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |01:30
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.