Płyny i proszki do prania

(515)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4,5l
Producent poleca
Płyn do prania LOVELA BABY to preparat stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jest łagodny dla skóry, co zostało potwierdzone badaniami dermatologicznymi⭐

*Dla tej oferty producent wykupił opcję promowania, dlatego wyświetla się ona na początku listy. Dowiedz się więcej

CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Ubranka niemowlęce
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Tak
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
62,99 zł
(14 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 65,82 zł
Persil Kapsułki do prania Discs 4w1 Color 100 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Kapsułki
  • Hipoalergiczny: Nie
109,99 zł
(1,10 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Ariel PROFESSIONAL COLOR 5.5KG 100 prań
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Nie
92,23 zł
(16,77 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Woolite Keratin Therapy płyn do prania ochrona kolorów z keratyną 4,5L
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Nie
53,88 zł
(11,97 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 61 zł
Woolite kapsułki do prania czerń,ciemne,jeans 33szt
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny ciemne
  • Postać: Kapsułki
  • Hipoalergiczny: Nie
39,99 zł
(1,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Ariel Proszek Professional Universal+ 6,05 kg
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Uniwersalne
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Nie
121,94 zł
(20,16 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Ariel Proszek do prania Professional Regular 7,15 kg
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny białe
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Nie
-9%109,31 zł
98,99 zł
(13,84 zł/kg)
najniższa cena: 99,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Woolite Dark płyn do prania ochrona ciemnych kolorów z keratyną 3,6l
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny ciemne
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Nie
52,99 zł
(14,72 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 59,87 zł
Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną 33szt
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Kapsułki
  • Hipoalergiczny: Nie
42,99 zł
(1,30 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 45,59 zł
Woolite Perła płyn do prania do koloru z keratyną 3,6l
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Nie
-24%59,94 zł
45,48 zł
(12,63 zł/l)
najniższa cena: 59,94 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 51 zł
Lovela Lovela Baby Proszek 4,1 kg Hipoalergiczny Kolor
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Ubranka niemowlęce
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Tak
71,35 zł
(17,40 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Persil Żel do prania Regular 3.96L
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Uniwersalne
  • Postać: Żel
  • Hipoalergiczny: Nie
99,99 zł
(25,25 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną 66szt
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Kapsułki
  • Hipoalergiczny: Nie
-24%85,01 zł
64,98 zł
(0,98 zł/szt.)
najniższa cena: 83 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Ideal All in One barwnik do tkanin Czarny 350g
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny ciemne
  • Postać: Proszek
29,85 zł
(8,53 zł/g)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 32,94 zł
Bryza PROSZEK DO BIAŁEGO 5,85 kg / 90 pr 3166286/1460 4w1
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny białe
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Nie
63,97 zł
(10,94 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 73 zł
SANYTOL Dezynfekujący dodatek do prania 1000ml
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Do dezynfekcji ubrań
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Nie
30,04 zł
(30,04 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 32,47 zł
Lovela FAMILY Proszek Kolor Prania Ubranek 2,1kg
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Tak
39,99 zł
(19,04 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 43,08 zł
Lovela BABY Proszek Prania Białego Dzieci 2,7kg
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny białe
  • Postać: Proszek
  • Hipoalergiczny: Tak
40,70 zł
(15,07 zł/kg)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Lovela Baby kapsułki pranie dziecięce bieli i kolorów 36szt
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Ubranka niemowlęce
  • Postać: Kapsułki
  • Hipoalergiczny: Tak
94,99 zł
(2,64 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 95,99 zł
Lovela Płyn do prania Lovela Family Color 3,762L (57 prań)
CECHY PRODUKTU
  • Zastosowanie: Tkaniny kolorowe
  • Postać: Płyn
  • Hipoalergiczny: Tak
59,99 zł
(15,95 zł/l)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |13:44
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.