Opaski zaciskowe

(408)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Dedra Stalowe opaski zaciskowe 4,6 x 360mm 20szt. (11NB4361)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 20
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
-7%23,67 zł
21,99 zł
(1,10 zł/szt.)
najniższa cena: 23,67 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
ATL DA137 na rzep do kabli 50szt
17,99 zł
(0,36 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Staples Obejma dystansowa 20-25mm z otworem ASL 733 25 FT
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
10,18 zł
(10,18 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Neo Opaska ślimakowa 10-16/9mm W4 3szt. - 11-401
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
10,20 zł
(3,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Bradas Opaska metalowa (BSGRIPM-8-12/9)
CECHY PRODUKTU
  • Materiał: Stal nierdzewna
1,65 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 5,63 zł
Bradas Opaska ślimakowa 7-11mm 200szt. (BSW711)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Ilość [szt.]: 200
-23%225,47 zł
173,25 zł
(0,87 zł/szt.)
najniższa cena: 225,47 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Topex Opaska ślimakowa 120-140mm W2 - 37D516
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
6,40 zł
(6,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 76-80mm (5/25/100)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
9,35 zł
(0,19 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dedra Opaska ślimakowa 10-16/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 1
3,60 zł
(3,60 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dedra Opaska ślimakowa 12-20/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 1
3,60 zł
(3,60 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Bradas Opaska ślimakowa nierdzewna 10-16mm 1 sztuka (BSW1016)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 100
3,57 zł
(3,57 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 3,63 zł
Dedra Opaska ślimakowa 25-40/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 1
4,02 zł
(4,02 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 21-23mm (10/50/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
5,51 zł
(0,11 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 27-29mm (10/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 200
5,65 zł
(5,65 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 26-28mm (10/50/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
5,65 zł
(0,11 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dedra Opaska ślimakowa 140-160/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 1
5,88 zł
(5,88 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska ślimakowa W1 9mm 200-220mm (25/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
-87%43,25 zł
5,77 zł
(0,12 zł/szt.)
najniższa cena: 43,25 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 29-31mm (10/50/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
6,08 zł
(0,03 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 35-38mm (10/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
6,17 zł
(0,62 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 32-35mm (10/50/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
6,26 zł
(0,13 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 40-43mm (10/50/200)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
6,43 zł
(0,13 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dedra Opaska ślimakowa 200-220/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
6,95 zł
(6,95 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Dedra Opaska ślimakowa 220-240/9mm, stal W2
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opaski ślimakowe
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Ilość [szt.]: 1
7,36 zł
(7,36 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Geko Opaska zaciskowa GBS W1 68-73mm (25/100)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Obejmy zaciskowe
  • Materiał: Stal ocynkowana
  • Ilość [szt.]: 1
8,98 zł
(0,36 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |19:13
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.