Koperty B4

(58)
Aktywne filtryFormat:
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Emerson Koperty bezpieczne B5 ikb178280ptk100 transparentne 100szt
CECHY PRODUKTU
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 100
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
59,56 zł
(0,60 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Emerson Koperta bąbelkowa G/17 brązowa
CECHY PRODUKTU
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 1
0,85 zł
(0,01 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 3,63 zł
NC Koperty KOPERTA B-5 BIAŁA SK 25SZ. (31521020/25)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 25
12,16 zł
(0,49 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Koperta B-4, brązowa, 25 sztuk (730199)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 25
16,99 zł
(0,68 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Kopera B-4 brązowa, 50 sztuk (31723030/50)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 50
27,99 zł
(0,56 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA C-5 BRĄZ SK 25SZ. (730234)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 25
10,09 zł
(0,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA B-5 BIAŁA HK 500SZT (31532020)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 500
104,80 zł
(0,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 109,99 zł
NC Koperty KOPERTA B-4 BIAŁA SK 250SZ. (31721030)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 250
89,46 zł
(0,36 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 96,91 zł
NC Koperty Koperta B5 SK (176x250) biała 90g poddruk niebieski 25szt
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 25
-17%12,04 zł
9,99 zł
(0,40 zł/szt.)
najniższa cena: 12,04 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA C-5 BRĄZ SK 50SZ. (31423020/50)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 50
15,31 zł
(0,31 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Kopera C4, brązowa, 25 sztuk (31623020//25)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 25
14,94 zł
(0,60 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Herlitz koperty B4 poszerzane 25szt (0000797506)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Poszerzana
  • Format: B4
  • Kolor: Szary
  • Ilość sztuk: 25
46,08 zł
(1,84 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 168,55 zł
NC Koperty KOPERTA B-5 BRĄZ SK 50SZ. (31523020/50)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 50
17,07 zł
(0,34 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
A&G Koperty C4 SK brązowe 50 sztuk
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 50
18,83 zł
(0,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 22,99 zł
NC Koperty KOPERTA B-4 BIAŁA SK 25SZ. (31721030/25)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 25
19,21 zł
(0,77 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty C5 HK (NCKO0026)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 50
11,90 zł
(0,24 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 15,99 zł
NC Koperty KOPERTA B-4 BIAŁA SK 50SZ. (31721030/50)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 50
33,12 zł
(0,66 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA B-5 BRĄZ HK 500SZ. (31533020)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 500
102,99 zł
(0,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Koperta B-4, brązowa, 250 sztuk (31733030)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 250
96,99 zł
(0,39 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA B-5 BRĄZ SK 500SZ. (31523020)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 500
83,50 zł
(0,17 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC OP. 250szt. Koperta B4 brąz SK
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 250
95,74 zł
(0,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 80,45 zł
NC Koperty KOPERTA B-5 BIAŁA SK 500SZ. (31521020)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 500
103,85 zł
(0,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 89,46 zł
NC Koperty Koperty B4 brązowe (31713030)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 250
95,74 zł
(0,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 89,45 zł
NC Koperty KOPERTA B-5 BRĄZ NK 500SZ.NC KOPERTY - 31513020
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Brązowy
  • Ilość sztuk: 500
92,42 zł
(0,18 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 88,01 zł
A&G Koperty B5 SK 50 sztuk
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 50
13,57 zł
(0,27 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 16,99 zł
NC Koperty KOPERTA B-4 BIAŁA HK 250SZ. (31732030)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B4
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 250
93,47 zł
(0,37 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty KOPERTA B-5 BIAŁA NK 500SZ.NC (31510020)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: B5
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 500
101,68 zł
(0,20 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |18:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.