Akcesoria do tenisa stołowego

(517)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Sponeta Siatka do tenisa stołowego Club-en
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Siatki
  • Ilość warstw rakietki: Nie dotyczy
  • Rączka: Nie dotyczy
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
77,42 zł
(77,42 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 73,99 zł
Joola Zestaw do tenisa stołowego TT-SET QUATRO
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: 5
  • Rączka: Wklęsła
150,99 zł
(150,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Joola Zestaw Duo Pro do Ping Ponga
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: 2
  • Rączka: Poszerzana (FL)
181,52 zł
(181,52 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Slazenger Zestaw do tenisa stołowego 15el. 35x8x30cm
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Prosta (ST)
59,40 zł
(59,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Joola Piłeczki do tenisa stołowego JOOLA ADVANCED TRAIN 40+ 24szt.!
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Piłeczki
  • Ilość warstw rakietki: Nie dotyczy
  • Rączka: Nie dotyczy
74,19 zł
(3,09 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 65,99 zł
Donic Donic Schildkrt Zestaw Fetzner 400 [344|10]
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: 5
  • Rączka: Wklęsła
70,30 zł
(70,30 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 89,31 zł
Butterfly Paletka Rakietka do Tenisa Stołowego Ping Pong Timo Boll Titanium
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Nie dotyczy
-15%299,12 zł
254,98 zł
(254,98 zł/szt.)
najniższa cena: 299,12 zł
rata od 34,17 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 275,39 zł
Joola Rakietka do Tenisa Stołowego Carbon X Pro
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: 1
  • Rączka: Ergonomiczna
360,77 zł
(360,77 zł/szt.)
rata od 33,31 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 384,99 zł
Stiga Rakieta FUTURE 3-STAR
202,27 zł
(202,27 zł/szt.)
rata od 35,53 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Butterfly Rakietka Timo Boll Black (85030)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: 1
  • Rączka: Wklęsła
213,75 zł
(213,75 zł/szt.)
rata od 32,46 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 228,95 zł
Butterfly Rakietka do ping ponga Timo Boll SG55 85022
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: 1
  • Rączka: Ergonomiczna
167,70 zł
(167,70 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Butterfly Rakietka do ping ponga Ovtcharov Diamond (R3349)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pokrowce na stoły
  • Ilość warstw rakietki: 5
  • Rączka: Ergonomiczna
199,03 zł
(199,03 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 194,19 zł
Donic Rakietka do Tenisa Stołowego Legends 800 - zestaw 3w1
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: 1
  • Rączka: Ergonomiczna
134,66 zł
(134,66 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 162,42 zł
Butterfly Rakietka do Tenisa Stołowego Timo Boll Ruby
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: 1
  • Rączka: Ergonomiczna
148,35 zł
(148,35 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 170,85 zł
Butterfly Rakietka do p-ponga Ovtcharov
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Rakietki
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Nie dotyczy
156,67 zł
(156,67 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Donic Siatka do tenisa stołowego Team Clip-On Donic r. uniwersalny
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Siatki
  • Ilość warstw rakietki: Nie dotyczy
  • Rączka: Nie dotyczy
91,09 zł
(91,09 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 109,90 zł
Enero Zestaw do tenisa stołowego 2 rakietki 3 piłeczki (1040820)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Ergonomiczna
19,81 zł
(19,81 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 28,99 zł
XQ Max Piłeczki do tenisa stołowego 3 gwiazdki 12szt białe
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: Nie dotyczy
  • Rączka: Nie dotyczy
8,92 zł
(0,74 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 12,05 zł
Joola Zestaw piłeczek do tenisa stołowgo JOOLA OUTDOOR 12 szt.!
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zestawy
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Nie dotyczy
55,05 zł
(4,59 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 69,35 zł
Donic Zestaw piłeczek do tenisa stołowego 12 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Piłeczki
  • Ilość warstw rakietki: Nie dotyczy
  • Rączka: Nie dotyczy
23,77 zł
(23,77 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 36,99 zł
Joola PIŁECZKI DO TENISA STOŁOWEGO BALLSET SPORTS 12SZT
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Piłeczki
  • Ilość warstw rakietki: Brak danych
  • Rączka: Nie dotyczy
38,92 zł
(38,92 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 55,50 zł
Specjalista Morele |05:49
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.