Akcesoria do hulajnóg

(123)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Soke Kółka do hulajnogi 100 mm rubinowe 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Kółka
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
47,49 zł
(23,75 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 77,99 zł
Rebel Tools Wodoodporna sakwa na hulajnogę REBEL (ZAB0124)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Sakwy
59,24 zł
(59,24 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 65,99 zł
uGo TORBA DO HULAJNOGI ELEKTRYCZNEJ UGO SQUBBY UNIWERSALNA
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pokrowce
-41%22,66 zł
13,38 zł
(13,38 zł/szt.)
najniższa cena: 22,66 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Soke Gripy uchwyty do hulajnogi czarno-żółte G3 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uchwyty
36,60 zł
(18,30 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 49,99 zł
Soke Kółka do hulajnogi miejskiej 200 mm czarne 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Kółka
-7%89,99 zł
83,98 zł
(41,99 zł/szt.)
najniższa cena: 89,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 105,99 zł
Xiaomi Pełna opona bezdętkowa - hulajnoga M365 Pro
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opony
78,50 zł
(78,50 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Soke Gripy uchwyty do hulajnogi czarne 142mm G3 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uchwyty
29,99 zł
(15 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 43,99 zł
Soke Gripy uchwyty do hulajnogi pomarańczowe 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uchwyty
-8%25,99 zł
23,99 zł
(12 zł/szt.)
najniższa cena: 25,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 31,99 zł
SoFlow SoFlow TIRE 8.5 X 2"
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Opony
-37%69,65 zł
43,99 zł
(43,99 zł/szt.)
najniższa cena: 66,33 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Soke Hamulec do hulajnogi Soke EVO, XTR, PRO
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Hamulce
29,99 zł
(29,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 44,99 zł
Motus Motus Dętka 10 cali 10x2.125 - Prosty wentyl
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Dętki
-9%31,99 zł
29 zł
(2,90 zł/szt.)
najniższa cena: 31,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Soke Gripy uchwyty do hulajnogi czarne 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uchwyty
29,99 zł
(15 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 43,99 zł
Łożyska steru do hulajnogi ST-2100-2110 Uniwersalny
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Łożyska steru
25 zł
(25 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
GrizzGlass Folia hydrożelowa Grizz DUCATI PRO III
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Folie i szkła ochronne
15,26 zł
(15,26 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Soke Kółka do hulajnogi 110 mm zielone 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Kółka
97,33 zł
(97,33 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 117,99 zł
Soke Kółka do hulajnogi 100 mm turkusowe 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Kółka
79,99 zł
(40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 109,99 zł
Soke Gripy uchwyty do hulajnogi EVO czerwone 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uchwyty
-8%25,99 zł
23,99 zł
(12 zł/szt.)
najniższa cena: 25,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 32,99 zł
Rebel Ładowarka do hulajnogi ZAB0031
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Zasilacze
-16%66,70 zł
56,27 zł
(56,27 zł/szt.)
najniższa cena: 66,70 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |03:04
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.