
Karta sieciowa TP-Link TL-WN422G
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(13)
| Symbol producenta | TL-WN422G |
| Nazwa produktu | TP-Link TL-WN422G adapter USB Wireless 802.11g/54Mbps antena 4dBi |
| Producent | TP-Link |
| Klasa produktu | Urządzenie Wireless LAN |
| Architektura sieci LAN | • Wireless IEEE 802.11b |
| • Wireless IEEE 802.11g | |
| Typ urządzenia | adapter USB |
| Przeznaczenie. | • komputer PC |
| • Notebook | |
| Port LAN | brak |
| Typ złącza anteny zewnętrznej | RP-SMA |
| Moc wbudowanej anteny | 4 dBi |
| Szyfrowanie | • WEP - Wired Equivalent Privacy |
| • WEP - Wired Equivalent Privacy | |
| • WPA (802.1x) - WiFi Protected Access (802.1x) | |
| • WPA (PSK) - WiFi Protected Access (Pre-Shared Keys) | |
| • WPA2 Enterprise mode (802.1x) | |
| • WPA2 (PSK) - WiFi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys) | |
| Dostępne szybkości transmisji | • 1 Mb/s |
| • 2 Mb/s | |
| • 5,5 Mb/s | |
| • 11 Mb/s | |
| • 6 Mb/s | |
| • 9 Mb/s | |
| • 12 Mb/s | |
| • 18 Mb/s | |
| • 24 Mb/s | |
| • 36 Mb/s | |
| • 48 Mb/s | |
| • 54 Mb/s | |
| Tryb pracy | • ad-hoc |
| • klient bezprzewodowy | |
| • punkt dostępowy | |
| Częstotliwość | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Wireless chipset | Atheros |
| Modulacja | • QPSK (Quadrature Phase Shift Keying) |
| • OFDM - Orthogonal Frequency Division Multiplexing | |
| Obsługiwane protokoły i standardy | • IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz |
| • IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | • Microsoft Windows 2000 |
| • Microsoft Windows XP | |
| • Microsoft Windows Vista | |
| Szerokość | 26 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Dodatkowe informacje | Karta obsługuje tryb Soft AP |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00