
Karta sieciowa EdiMax nMAX WiFi USB 2.0 adapter, 802.11n Draft 2.0, 300Mbps, WPS (EW-7718Un)
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(39)
EW-7718Un jest zgodna z 802.11n wersja 2.0, bezprzewodowym standardem następnej generacji. Za sprawą zaawansowanej technologii MIMO, może obsługiwać transmisję danych z 6-cio krotnie większą prędkością (do 300Mb/s) i 3 krotnie większym zasięgiem, niż urządzenia w standardzie 802.11b/g. Pewne połączenie bezprzewodowe oraz duża szerokość pasma, jaką oferuje EW-7718Un, daje satysfakcję korzystania z aplikacji sieciowych bez żadnych zakłóceń. EW-7718Un obsługuje funkcję konfiguracji WPS, która upraszcza procedurę ustawień bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej. EW-7718Un obsługuje funkcję konfiguracji WPS, która upraszcza procedurę ustawień bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej. EW-7718Un wraz z łatwym w instalacji interfejsem USB2.0 - stanowi bardzo popularne gniazdo rozszerzające dla komputerów typu desktop lub laptop. Nawet niedoświadczony użytkownik komputerów jest w stanie samodzielnie zainstalować tę kartę w swoim komputerze w ciągu zaledwie kilku minut!
| Architektura sieci LAN | Wireless IEEE 802.11n |
| Typ urządzenia | adapter USB |
| Przeznaczenie. |
|
| Port LAN | brak |
| Złącze anteny zewnętrznej | brak |
| Szyfrowanie |
|
| Dostępne szybkości transmisji |
|
| Tryb pracy | klient bezprzewodowy |
| Częstotliwość | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000/XP/XP64/2003/Vista |
| Szerokość | 27 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Gwarancja/rękojmia | Rękojmia 24 miesiące |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00