
Karta sieciowa EdiMax EW-7318USg
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(20)
| Kod Producenta | EW-7318USg |
| Interfejs | USB |
| Rodzaj | Bezprzewodowa |
| Standard przewodowy | Nie dotyczy |
| Standard bezprzewodowy | 54 (Mbps) - 802.11g |
| Chipset | Ralink |
| Zgodność ze standardem | IEEE 802.11b oraz IEEE 802.11g 2.4GHz (DSSS), USB 2.0/1.1/1.0, WMM. |
| Ilość wyjść | 1 szt. |
| Kompatybilność | Systemy operacyjne Windows 98SE/Me/2000/XP/ x64 Edition |
| Zabezpieczenia | Szyfrowanie 64/128-bit WEP Data Encryption, WPA (TKIP z IEEE 802.1x), WPA2 (AES z IEEE 802.1x) |
| Wymiary (wys x szer) | 9 x 27 x 87 mm |
| Informacje dodatkowe | Odkręcana antena RPSMA o zysku 4dBi, moc wyjściowa 17dBm+/-2dBm. |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00