
Karta sieciowa Broadcom P210p Dual port 10GBase-T PCIe Ethernet (BCM957412A4120AC)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Rozbuduj swój komputer o wewnętrzną kartę sieciową i zyskaj szybki i stabilny dostęp do sieci. Swobodnie korzystaj z internetu niezależnie od tego czy potrzebujesz zasięgnąć informacji realizując Twoje osobiste projekty, przeczytać najnowsze informacje ze świata, czy też chcesz zaznać rozrywki przy Twoich ulubionych grach lub filmach.

| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 240mm |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00