Karta graficzna Zotac GeForce GT 1030 LP 2GB GDDR5 (ZT-P10300A-10L)
ID produktu: 1293090
Dysk SSD Samsung 990 PRO 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MZ-V9P1T0BW)
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiły 422 osoby
 Microsoft 365 Personal ML (EP2-32306)
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 65 osób
 BIOS Karty graficznej - aktualizacja
Kupiły 224 osoby
Dysk SSD Samsung 990 PRO 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MZ-V9P2T0BW)
Kupiło 407 osób
 Microsoft 365 Personal PL (EP2-32454)
Kupiły 124 osoby
 Test stabilności karty graficznej
Kupiło 60 osób
 Microsoft 365 Family ML (EP2-36894)
Kupiły 93 osoby
 Montaż komputera Standard
Montaż komputera Standard
Kupiło 906 osób
 Microsoft 365 Business Standard ML (KLQ-00211)
Kupiło 397 osób
 Montaż komputera z instalacją systemu operacyjnego
Kupiło 228 osób
 Microsoft 365 Family PL (EP2-32382)
Kupiło 159 osób
 Montaż komputera Komfort
Montaż komputera Komfort
Kupiły 352 osoby
 Montaż komputera Premium
Montaż komputera Premium
Kupiły 392 osoby
Kupiły 422 osoby
Kupiło 407 osób
Kupiło 65 osób
Kupiły 124 osoby
Kupiły 93 osoby
Kupiło 397 osób
Kupiło 159 osób
Kupiły 224 osoby
Kupiło 60 osób
Kupiło 906 osób
Kupiło 228 osób
Kupiły 352 osoby
Kupiły 392 osoby
Idealna karta do domu i biura
2GB pamięci RAM GDDR5
Aktywny układ chłodzenia
Nowy interfejs Vulkan
Złącze HDMI
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.
Złącze DVI
Doświadcz nowego poziomu rozgrywki
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość karty 172 mm
  • Ilość pamięci RAM 2 GB
  • Rodzaj chipsetu GeForce GT 1030
  • Rodzaj pamięci RAM GDDR5
  • Typ złącza PCI Express 3.0 x16
Producent
Nazwa producenta ZOTAC
Adres 28/F., NCB Innovation Centre, 888 Lai Chi Kok Road, Kowloon, N/A Hong Kong, CH
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ZOTAC Europe GmbH
Adres St.-Vitus-Str.11 84174 Eching, Germany, 84-174 Eching, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaZotac
Kod producentaZT-P10300A-10L
EAN4895173613456
Chipset
Producent chipsetuNVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia1227 MHz
1468 MHz
Jednostki przetwarzania
384
Brak
Brak
DLSSNie
Techniczne
Długość karty172 mm
Nie
Rozdzielczość7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza300 W
Nie
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
64 bit
6000 MHz
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów1
Złącza
D-SubBrak
1
HDMI - 1szt.
Złącza zasilaniaBrak
Zawartość pudełka
Wersja opakowaniaBOX
4.5/5
87% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
13%
3
13%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta 60 FPS w fortnite, 120 w csgo, 60 GTA 5
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
na jakich ustaweiniach w fortnite ?
Średnio wysokie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + jakość
  • + GDDR5
  • + niski pobór prądu
  • WADY:
  • - cena
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Są na niewątpliwie lepsze karty, jednak ta też coś ogarnia.
  • ZALETY:
  • + Spoko cena: 30parę złotych w promocji.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Wysokowydajna, niskoprofilowa karta do małych komputerów!!! (tzw Small Form Factor) - nie wymagająca dodatkowego zasilania (30W).