
Karta graficzna Zotac GeForce 9600 GT 512MB ZT96TES3PFCP
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(2)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Złącze: | PCI Express x16 |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce 9600 GT |
| Pamięć [MB]: | 512 MB GDDR3 256-bit |
| Taktowanie rdzenia [MHz]: | 725 MHz |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 2000 MHz |
| Taktowanie RAMDAC [MHz]: | Dual 400 MHz RamDAC |
| Radiator/ wentylator: | Wentylator |
| Wejścia: | Brak |
| Wyjścia: | - Dual DVI-I Connector - TV-Out (S-video) Connector |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki |
| Wersja [Box/Oem]: | Lite Box |
| Tuner telewizyjny: | Brak |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00