
Karta graficzna Zotac GeForce 8400 GS 256MB ZT84SEG2PHSL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | ZT-84SEG2P-HSL |
| Nazwa produktu | ZOTAC GF 8400GS, 256MB DDR2 (64bit), TV/DVI/D-Sub, PCI-E, BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 8400GS |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 256 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 450 MHz |
| Taktowanie pamięci | 400 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | ? 15 pin VGA |
| ? 1 x DVI-I | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? Open GL | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? PureVideo HD | |
| ? Chłodzenie pasywne | |
| ? lite retail | |
| Zawartość zestawu | ? Przejściówka S-Video -> RCA |
| ? Kabel SPDIF | |
| ? instrukcja instalacji | |
| ? Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu