
Karta graficzna XFX GeForce 9600 GT 512MB GF9600GT 512MB DDR3 dual DVI HDTV
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Producent | XFX PINE |
| Nazwa typu | Karty graficzne |
| Chipset karty graficznej (GPU) | GeForce 9600GT |
| Typ złącza magistrali | PCI Express x16 |
| Pamięć zainstalowana | 512 MB |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Ilość bit | 256 bit |
| Częstotliwość taktowania GPU | 650 MHz |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1800 MHz |
| RAMDAC | 2 x 400 MHz |
| Obsługa DirectX | DX 10.0 |
| Złącze TV-OUT | Tak |
| Złącze HDTV | Tak |
| Złącze DVI | 2 szt |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Informacje dodatkowe | SLI ready , HDCP Ready , HDTV |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu