
Karta graficzna Sapphire Radeon X1950 X1950GT 512MB DDR3 DVI TVO PCIex LBOX
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Złącze: | PCI Express x16 |
| Procesor graficzny: | ATI Radeon X1950GT |
| Pamięć [MB]: | 512 MB 256-bit GDDR3 |
| Taktowanie rdzenia [MHz]: | 500 MHz |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 600 MHz |
| Taktowanie RAMDAC [MHz]: | 400 MHz |
| Radiator/ wentylator: | Wentylator |
| Wejścia: | Brak |
| Wyjścia: | 2 x DVI-I S-Video (HDTV) 15 pin D-Sub - przez adapter |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki |
| Wersja [Box/Oem]: | Lite Box |
| Tuner telewizyjny: | Brak |
Pliki do pobrania:

