Karty graficzne

Karta graficzna Sapphire Radeon R9 290 Vapor-X Tri-X OC 4GB DDR5 (512-bit) 2xDVI-D, HDMI, DisplayPort (11227-04-40G)

ID produktu: 638601
Zobacz produkty podobne
(9)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
 • Długość karty: 305 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: Radeon R9 290
 • Łączenie kart: CrossFire
Opis
Specyfikacja
Opinie (9)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

4GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 4GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Dwa złącza DVI

Kartę wyposażono w dwa złącza typu DVI, które mogą posłużyć do podłączenia kompatybilnych monitorów. Standard ten umożliwia przesyłanie sygnału wideo o wysokiej rozdzielczości i z wysoką częstotliwością odświeżania. Karta graficzna z dwoma złączami DVI świetnie sprawdzi się w konfiguracjach z dwoma kompatybilnymi monitorami, ale też w sytuacji, gdy dodatkowe monitory korzystają z innych rodzajów złącz.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią CrossFire

Łączenie kart graficznych umożliwia zbudowanie konfiguracji o bardzo wysokiej wydajności graficznej, co może być mile widziane w grach, jak również w zastosowaniu profesjonalnym. By było to możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednich jednostek GPU. Ten model karty graficznej jest przystosowany do tego rodzaju połączeń, a wszystko to dzięki technologii CrossFire.

Dual-Link DVI-D

 


HDMI 1.4a

Interfejs HDMI 1.4a stanowi rozwinięcie poprzednich wersji HDMI z obsługą technologii Deep Color, dźwięku jakości 7.1 High Bitrate Audio oraz stereoskopowego obrazu 3D, zapewniając najwyższej jakości odbiór materiałów Blu-ray i wideo z komputera.


Złącze DisplayPort 1.2

Podwajając efektywną szerokość pasma przenoszenia poprzednich implementacji DisplayPort interfejs DisplayPort 1.2 zapewnia teraz obsługę wielu strumieni, umożliwiając obsługę do czterech oddzielnych monitorów za pomocą pojedynczego złącza DisplayPort 1.2 (wymaga monitorów DP1.2 lub koncentratora zgodnego z Multi-Stream), obsługę stereoskopowych monitorów 3D oraz obsługę bezstratnych 7.1-kanałowych formatów audio wysokiej jakości.


Pamięć GDDR5

Pamięć GDDR5 pozwala na przesyłanie danych z dwa razy większą prędkością niż tak samo taktowana pamięć GDDR3.


Technologia Vapor-X

 

Innowacyjna technologia Vapor-X firmy SAPPHIRE pozwala produktom pracować z niższą temperaturą a na dodatek ciszej niż w przypadku wersji kart z chłodzeniem referencyjnym. Niższa temperatura dodatkowo pozwala na podkręcenie karty przy zachowaniu wysokiej stabilności i niezawodności.

 


AMD Stream Technology

Dzięki wykorzystaniu technologi AMD Stream  część obliczeń w najbardziej wymagających aplikacjach jest wykonawana przez procesor graficzny. Dzięki temu podczas zadań typu konwersja filmów teraFLOPy mocy obliczeniowej kart graficznych SAPPHIRE się nie nudzą i powodują, że zadanie zostaje wykonane wielokrotnie szybciej niż przy wykorzystaniu samego procesora CPU.


AMD Avivo HD

Dzięki ulepszonemu Unified Video Decoder (UVD) można odtwarzać filmy Full HD z dysków Blu-Ray i HD-DVD obciążając procesor CPU tylko w niewielki stopniu. Większość obliczeń jest wykonywana przez kartę graficzną - wlicząjąc zaawansowany postprocessing.


Black Diamond Choke & Full Solid Cap Design

Wysokiej jakości dławiki „Diamond Black” ze zintegrowanym radiatorem, które odpowiadają za regulację mocy dostarczanej do procesora karty graficznej. Dławiki produkowane przez SAPPHIRE wyróżniają się niższą o 10% temperaturą pracy i o 25% wyższą wydajnością prądową niż standardowe.

Lepsza niezawodność i lepsze możliwości overclockerskie zostały uzyskane przez użycie kondensatorów typu SOLID. Ich charakterystyka działania oraz żywotność są znacznie lepsze niż ich zwykłych, aluminiowych odpowiedników. Jeśli temperatura działanie tych kondesatorów spadnie o 20°C ich żywotność wydłuży się dziesięciokrotnie, natomiast jeśli wzrośnie o 20°C, żywotność skróci się zaledwie o 10%.


Technologia AMD HD3D

Poddaj się niesamowitym wrażeniom jakie umożliwia pełne wsparcie High Definition Stereoscopic 3D, techniki przedstawiania obrazów 2D (filmów, gier, zdjęć) w formacie, który tworzy iluzję trójwymiarowej głębi, kiedy stosowane są zgodne wyświetlacze 3D/okulary/oprogramowanie.


Architektura 28 nm GCN (Graphic Core Next)

 

Efektywniejszy proces technologiczny to więcej tranzystorów na mniejszej powierzchni a więc i pokaźny zysk mocy obliczeniowej. Podkręć ustawienia, zniszcz swych przeciwników i doświadcz niezwykłej płynności z kartą serii AMD Radeon HD7000. DirectX 11 jeszcze nigdy nie wyglądał tak wspaniale. Maksymalne ustawienia i szalona wydajność - seria AMD Radeon HD7900 z nową architekturą 28nm GCN potwierdza, że to już nie kompromis.

 


PCI Express 3.0

 

PCI-Express 3.0 dostarcza podwojonej przepustowości na każdy tor PCIe II generacji dla szybszych GPU (komunikacja GPU osiąga aż do 16GB/s w każdym kierunku) maksymalizując wydajność zainstalowanego układu graficznego w połączeniu z najnowszymi platformami. 

 


AMD Eyefinity 2.0

Najnowsza wersja technologii AMD Eyefinity jest już dostępna! Zapewnia ona w pełni nowoczesne wsparcie stereoskopowego 3D, uniwersalną kompensację ramek i zupełnie nowe możliwości konfiguracji wielu wyświetlaczy. Oznacza to po prostu, że najlepsze rozwiązanie stało się jeszcze lepsze. Usprawnienia dla serii AMD Radeon 7000 przede wszystkim dotyczą Stereo 3D- czyli pracy w wielowyświetlaczowym stereoskopowym  trybie 3D poprzez DisplayPort 16K x 16K. Maksymalne możliwości wyjściowe grupy wyświetlaczy to 268 megapikseli na układ graficzny.

Eyefinity Demo


*Aby funkcja AMD Eyefinity była dostępna, jeden z trzech monitorów musi być podpięty przez port DisplayPort lub aktywny adapter DP-DVI.
 **Praca w trybie Eyefinity w środowisku Windows XP umożliwia obsługę maksymalnie 2 monitorów.

 


DirectX® 11.2

The tessellation performance on AMD Radeon R7/ R9 series is up to 2X faster than the previous generation, and DirectCompute performance is also faster to accelerate advanced post-processing, filtering, and anti-aliasing techniques. Direct X11 games has never looked this good.


OpenGL 4.3

OpenGL 4.3 improves the GPU efficiency by improving the shader process operation and capturing GPU tessellated geometry. The process of modifying an arbitrary subset of compress texture is also simplified. The memory management in handling shaders is more efficient as well.


Mantle


Properly enabled games will reach new heights of performance by speaking the language of Graphics Core Next architecture.


AMD Catalyst Control Center™

Aplikacja AMD Catalyst Control Center™ daje kompletną kontrolę nad wydajnością i jakością obrazu na kartach graficznych SAPPHIRE, pozwalając dostosować parametry wyświetlania obrazu zgodnie z życzeniem użytkownika. Pozwala również na podkręcanie procesora graficznego i pamięci a także na regulację szybkości obrotów wentylatora.


Przyspieszone transkodowanie wideo (AVT)

Architektura równoległego przetwarzania i obsługa instrukicji cieniowania (common shader transcoding) pozwala dekodować i kodować pliki wideo znacznie szybciej niż robi to procesor CPU.

(wymaga aplikacji obsługującej technologię AMD Stream technology)

 


Obsługa Dolby® TrueHD i DTSHD Master Audio™

Obsługa zabezpieczonego 8-kanałowego dźwięku w wysokiej rozdzielczości przesyłanego poprzez HDMI. (na niektórych modelach wymaga przejściówki DVI-HDMI, monitora HD i dysku Blu-Ray)


Antyaliasing

Obsługuje zaawansowane funkcje antyaliasingu w celu zwiększenia jakości wyświetlanego obrazu.

 • Multipróbkowanie (2, 4 lub 8 próbek na pixel)
 • 24-krotny Custom Filter Anti-Aliasing (CFAA) dla zwiększenia jakości
 • Adaptacyjne super-próbkowanie i multipróbkowanie
 • Korekcja gamma
 • Super AA (tylko w konfiguracjach AMD CrossFireX™)
 • Wszystkie cechy antyaliasingu kompatybilne z HDR

 


Technologia AMD Advanced Parallel Processing

Przyspiesza najbardziej wymagające aplikacje przez przeniesienie zadań obliczeń równoległych z procesora głównego na procesor graficzny, rozdzielając zadania możliwie równomiernie w celu zapewnienia poprawy wydajności i niezawodności systemu.


Elastyczność wyświetlania

Zapewnia niewiarygodny wybór najnowszych opcji złączy obsługując je natywnie na karcie m.in. obsługę Dual-Link DVI-I, DisplayPort 1.2 i HDMI 1.4a oraz przejściówki w celu zapewnienia zgodności ze starszymi analogowymi monitorami VGA.


Program narzędziowy TriXX

 


Dekoder Enhanced Unified Video Decoder 3 (UVD 3)

Oglądaj najnowsze filmy Blu-ray lub inne treści HD przy pełnej rozdzielczości monitora 1080p (lub wyższej). Korzystaj z niepowtarzalnego doświadczenia wideo dzięki ulepszonemu dekoderowi Unified Video Decoder 3 (UVD 3), który przenosi większość zadań dekodowania z procesora głównego na procesor graficzny - dzięki czemu system jest chłodniejszy, cichszy i bardziej zrównoważony.


Ulepszone aplikacje do przeglądania internetu

Moc procesora graficznego przyspiesza nie tylko odtwarzanie wideo i gier, ale zapewnia szybsze działanie najnowszych wersji niektórych przeglądarek internetowych (IE9/Mozilla FireFox), wykorzystując renderowanie Direct2D do szybszego przeglądania treści m.in. renderowanie obrazów wysokiej jakości i odtwarzanie multimediów oraz usprawnienia interakcji.


Microsoft Office 2010

Wykorzystaj poprawione możliwości edytowania obrazu i multimediów w pakiecie Office 2010 oraz edytuj i udostępniaj swoje treści w czasie rzeczywistym. 
Zobacz więcej i zrób więcej. Zwiększona wydajność dzięki przyspieszonemu przetwarzaniu procesorów graficznych dla aplikacji Office.


Obsługa Windows® 7

Certyfikowane sterowniki WHQL (Windows Hardware Quality Labs) dostępne dla wszystkich kart graficznych SAAPPHIRE z serii HD2000, HD3000, HD4000 and HD5000 zapewniają pełną kompatybilność i niezawodność współpracy z systemem Windwos 7.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
11227-04-40G
EAN
840777065501
Chipset
Producent chipsetu
AMD
Rodzaj chipsetu
Radeon R9 290
Taktowanie rdzenia
1030 MHz
Techniczne
Długość karty
305 mm
Łączenie kart
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Złącza
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(9)
(9)
4.5/5
(9)
89% osób poleca
ten produkt
5
78%
4
11%
3
11%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Jako pierwszy wystawiam tutaj komentarz... Kartę można określić jednym słowem: KOSMOS :)
Radzi sobie z każdym tytułem na maksymalnych ustawieniach bez zająknięcia. Po delikatnym podkręceniu radzi sobie z dużo droższymi kartami i osiąga wydajność GTX'a 780Ti. Za takie pieniądze uzyskujemy niesamowitą wydajność, ciszę i wygląd, a także potencjał do OC. Jak najbardziej polecam :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Ja planuje sobie jakis upgrade mojej karty ( Sapphire r9 270x Toxic ) to co mam teraz ale muj zasilacz to Corsair 600w i nwm czy mi pujdzie? Niemusi to być koniecznie akurat ten model ale czy ogólnie jakiś inny r9 290 dał by rade iść bezpiecznie* bez rysyka spalenia na 600w???
Mój R9 290 tyle że Asusa potrafi do 400W dojść podczas długiej rozgrywki w Crysisa 3. Co do tej wersji od Sapphire to producent podaje 750w jako minimum ale trzeba wziąć poprawkę na to że to jest na cały system z tą kartą przy zasilaczu niższej klasy ale i tak nic słabszego niż 650W i 60A na linii 12v wolałbym nie kompletować z tą kartą chyba że mowa o zasilaczu ze złotym lub platynowym certyfikatem. Wtedy ryzyko jest znacznie mniejsze.
uuhuhu morele jakie drogie ! na x-komie kosztuje 150 złoty mniej ! Nie wiem po co wy tutaj kupujecie.
Pozatym karta pierwsza klasa, bardzo cicha i wygląda elegancko, minimum 750 wat zasilacz.
Mimo medialnej nagonki, że na niczym innym oprócz gtx serii 9xx się w nowe gry nie pogra, mit uważam za obalony!:P Radeony od Sapphire spokojnie dają radę
Karta rewelacyjna!!! Znakomita, bezkompromisowa wydajność. Kupiona pod Wiedźmina 3, nie zawiodła pokładanych w niej nadziei. Wszystko oprócz hairworks włączone na UBER i trzyma stabilne 48-60 klatek (w zależności od lokacji). Ani w Wiedźminie, ani w GTA V, CoH 2 nie zanotowałem żadnych spadków fps, czy przycinania. Dodatkowo, karta bardzo cicha, nawet ze wszystkimi 3 pracującymi wentylatorami praktycznie niesłyszalna. Maksymalne temp. zanotowane pod obciążeniem, po dobrych kilku godz. grania to 74 stopnie i więcej nie skoczy (obudowa mała, zamknięta, 2 x 120mm wentylatory). Wszystko pracuje stabilnie w zestawie z markowym zasilaczem 600W. Gorąco polecam kartę!!!
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + chłodzenie vapor-x - bardzo wydajne, a przy tym ciche
 • + osiągane temp.
 • + niski poziom głośności
 • WADY:
 • - brak, no może cena, koło 1300-1350zł karta byłaby jeszcze bardziej konkurencyjna
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
karta tak duża że po zamontowaniu na płycie głównej nie da się włożyć palca żeby zwolnić zatrzask który ją trzyma
 • ZALETY:
 • + wydajnosc
 • WADY:
 • - temperatura, bez porządnego przewiewu w obudowie ma 80C
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
No i cena wzrosła ehhh a tak już myślałem że ją capne no i bęc!
widzę, że nie tylko mnie boli ta zmiana ceny..
Karta zgodna z opisem, ale!Dlaczego całkowita przepustowość pamięci tylko 358,4 Gb/s ? no i oprogramowanie widzę że rózni się od mojej świetnej 5870 Vapor-X oczywiście na nie korzyść tego obecnego które sapphire nas unieszcęśliwiła ehhh jak coś robią to zawsze coś spiep... no a tak to poprawa ogólna ale zachwycony to jakoś nie jestem tą kartą czemu ? jeszcze nie zabardzo wiem co i jak z nią można zdziałać
Opinia potwierdzona zakupem
teraz mogę napisać że karciocha zarąbista mocna w kożdym calu, wentylatorki włączją się wszystkie wtedy kdy zachodzi tego porzeba czyli na przykład w grach a tak pracuje tylko jeden no i ktoś napisał ze się grzeje heheh moja jest zimna jak lód ale j mam obudowę cooler master 1000 kk2 doskonałe wietrzenie i sterowanie wentylatorami mam ręczne w karcie oczywiście. No to tyle, polecam karte jak i sklep zawsze bez problemu w nim kupowałem i tak jest nadal.
 • ZALETY:
 • + wszystko grafika szybkość wygląd cisza chłodna technologia na wysokim poźiomie saphire to sapphire i tyle w temacie
 • WADY:
 • - nie znam brak no może cena.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Znakomita grafika w grach (m.in. Battlefield 4, działa bardzo płynnie przy wysokich ustawieniach gry). Przy obciążeniu w B4 temp. doszła max do 74 stopni. Nie wiem czy to wina karty, czy niestabilnego systemu, ale czasem pojawia się czarny ekran i trzeba resetować komputer (świecą się wtedy 3 diody).
 • ZALETY:
 • + wydajna
 • + ładny wygląd
 • + cicha
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Moj OCZ ZT Series 550W da rade z tym potworkiem ? :D
Moj OCZ ZT Series 550W da rade z tym potworkiem ? :D
Moj OCZ ZT Series 550W da rade z tym potworkiem ? :D
Wiem tylko tyle, że na stronie SAPPHIRE pisze, że wymagany jest zasilacz 750W.
posiadam tę kartę na zasilaczu OCZ 600W i bez problemu daje rady, zasilacz pracuje w pełni stabilnie i nadal bardzo cicho i nie przegrzewa się, więc u mnie na pewno zapas mocy jeszcze jest. Dodam, że karta długimi godzinami pracowała "na pełnej" - Wiedźmin 3 na uber;)
Opinia potwierdzona zakupem
Całkowite pozytywne zaskoczenie. Cisza i wydajność. Max temperatura która udało mi się uzyskać to 73 stopnie w grze Metro 2033 Redux - oczywiście FULL HD na maksymalnych ustawieniach. (Nawet wtedy karta jest ledwo słyszalna).
 • ZALETY:
 • + Cisza, wydajność, nie grzeje się jak porównywalne karty z nVidii (to zasługa dobrego chłodzenia)
 • WADY:
 • - pobór mocy (przy pełnym obciążeniu ponad 300W) choć karta działa stabilnie na dobrym zasilaczu 550W. Testowałem na Silentum PC Deus M1 550W.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Deus'a m1 nazywasz dobrym zasilaczem? przecież to przereklamowany badziew z chin z nakleją SPC rozprowadzany przez cooling na terenie Polski... nawet wrogowi nie poleciłbym tego zasilacza. na 4 sztuki 3 musiałem zgłaszać do reklamacji w ciągu jednego roku.
Widocznie miałeś pecha. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę. Złożyłem już kilkadziesiąt (a może i więcej) komputerów niektóre z nich były na podzespołach SPC i do teraz nie mam z nimi problemu. Nie zawsze to co jest droższe jest lepsze. Poza tym to nie komentarz o zasilaczu tylko o karcie grafiki i nawet jeżeli twierdzisz ze ten zasilacz to "badziew" to trzeba liczyć się z faktem, że nawet taki "badziew" potrafi spokojnie uciągnąć taką kartę graficzną.
Pozdrawiam
Karta świetna to prawda, 99% obciążenia i po kilku godzinach nie przekracza 75 stopni, ale co do tego konkretnego modelu zasilacza to zdecydowanie nie polecam. Ogólnie do SPC nic nie mam bo robią naprawdę fajne rzeczy ale deus m1 w porównaniu do innych zasilaczy które testowałem to totalna porażka. Tak jak już wspomniałem wyżej na 4 sztuki deusa 3 się spaliły podczas testów przy około 80-90% kilkugodzinnego obciążenia. Jedynie o wersji Supremo M1 nie mogę powiedzieć ani jednego słowa bo spisały się świetnie. Nawet nowszy Vero M1 pracuje stabilniej od Deusa M1.
Opinia potwierdzona zakupem
Do Karty graficznej dodają kabel HDMI, podkładkę pod mysz i parę innych kabli jak i płytę że sterownikami oczywiście.
Towar po wymianie na nowy.
Czekałem dokładnie 14 dni
Wymieniono mi towar na nowy w który nie był kompletny, brak podkładki pod mysz, a więc oddałem kompletny zestaw, a dostałem nowy nie kompletny. Do tego już trochę minęło (ok. 10 dni), a sklep morele mi nie przysłał brakującego produktu, ani nie poinformował że jest do odbioru. Tak więc jest to jedyny sklep z którym mam problemy, przez lata zamawiałem w Agito i coś czuję że muszę zrobić BACK TO THE FUTURE ! Nie mogę być stratny.
 • ZALETY:
 • + Dobre temperatury 70 stopni maks obciążenie
 • + Wydajność jak na tą półkę cenową jest w porządku.
 • + Obsługa Mantle.
 • + Po wymianie produktu działa ok
 • + Zobaczymy jak długo... Czas pokażę...
 • WADY:
 • - Pierwszy produkt który zamówiłem był padnięty
 • - miałem co chwile przycięcia, a w starszej karcie Radeon Sapphire HD 5870 zero problemów. Nie testują sprzętu przed sprzedażą. AMD ! Lepiej niech klient zwraca czeka i się denerwuje to dla firmy przecież tańsze rozwiązanie. Następny produkt coś z GeForce.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta ale boryka się z kilkoma problemami... 2x na gwarancji...
 • ZALETY:
 • + wszystkie gry 1080p na ultra bez problemu, Bardzo wydajne chłodzenie temp przy graniu nie przekraczały 60 stopni, świetne wykonanie karty.
 • WADY:
 • - Nie wiem czy ja trafiłem felerny model ale 2x serwis.. problemy z Pamięciami na Karcie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam, co prawda produkt nie posiada funkcji teleportacji ani materializacji wymysłów mojego umysłu.
To z reszty funkcji jestem jak najbardziej zadowolony xD
Posiadam ten produkt Ponad rok

Pytania i odpowiedzi

(1)
Witam,ma taki problem z tą kartą otóż po pobraniu Sapphire TRIXX parametry które powinny wskazywać w tym programie są nie zrozumiałe od razu pokazuje mi że mam pamięci 5600 a w istocie jest 1400mhz po jakimkolwiek regulowaniu natychmiast ma niebieski ekran może wiecie dlaczego?
Spróbuj z innymi sterownikami.
spróbowałem i jest to samo ale zasugerowano mi że coś jest nie tak z kartą ponieważ Sapphire TRIXX powinna działać prawidłowo na najnowszych sterownikach tak wiec co jest nie tak?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://www.sapphiretech.com/about.asp?tab=contact&lang=eng
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(9)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Nestle Dolce Gusto cappuccino 8 zestawów mleko + kawa, Black Point toner LBPPH42X / Q5942X (black), Usorteret Szkło akrylowe GS przezroczyste, pomarańczowe 500x500mm (51131500), Sony MDREX110LPB, HGST 900 GB 2.5" (0B27976), G.Skill MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (FF-TSDG16GN-C10), Nanoxia 4-Pin Molex przedłużacz 30cm, czarny (900100010), Avacom do Asus K40, K50, K70, Li-Ion 10.8V, 5200mAh (NOAS-K40-S26), Forever FOREVER SZKŁO HARTOWANE UNIWERSALNE 4,5" - zakupy dla firm - 5900495439079, MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, LC, MM (MO-P-S85123-3CLM), TF1 Toner TFO B-241B (TN241B) (T_0010974), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Szary 15m (V-UTP615-SLIM), SilverStone Uchwyt na słuchawki, czarny (SST-EBA02C), Brother tusz oryginalny LC-3219XLC, cyan, Schneider Cienkopis Line-UP Touch, zielony (SR192504), Dromida Śmigła Vista UAV białe i czarne (DIDE1174), Glovii Ładowarka do wkładek (GW2CHR), Q&Q VR30-005 Fashion pomarańczowy, Mercury Mercury Soft Xiaomi Redmi 6 pink/różowy, Radeon R9 290