Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna Sapphire Radeon R9 270, 2GB GDDR5 (256-Bit), HDMI, 2xDVI, DP, LITE, OC VERSION (11220-00-20G)

ID produktu: 618661
Zobacz produkty podobne
(44)
Zapytaj społeczności 3 pytania
 • Ilość pamięci RAM: 2 GB
 • Rodzaj chipsetu: Radeon R9 270
 • Łączenie kart: CrossFire
Opis
Specyfikacja
Opinie (44)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

2GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 2GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 2GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią CrossFire

Łączenie kart graficznych umożliwia zbudowanie konfiguracji o bardzo wysokiej wydajności graficznej, co może być mile widziane w grach, jak również w zastosowaniu profesjonalnym. By było to możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednich jednostek GPU. Ten model karty graficznej jest przystosowany do tego rodzaju połączeń, a wszystko to dzięki technologii CrossFire.


SAPPHIRE R9 270 Dual-X 2GB GDDR5 OC with BOOST

 

Ewolucja nie ma końca

 

Karta graficzna SAPPHIRE R9 270 Dual-X obsługuje DirectX 11.2 i wszelkie najnowsze usprawnienia stosowane w grach. Po premierze systemu Microsoft Windows 10 będzie wspierać także najnowsze biblioteki DirectX 12. Posiada 1280 procesorów strumieniowych oraz 2 GB pamięci GDDR5, zapewniając doskonałą wydajność we wszystkich ustawieniach graficznych poza najbardziej ekstremalnymi. Dzięki cichemu chłodzeniu Dual-X oraz szeregowi technologii firmy AMD praca i rozrywka z wykorzystaniem karty SAPPHIRE R9 270 Dual-X to przyjemność.

 

 

Chłodzenie Dual-X

 

Zwrot "dual" (ang. podwójny) w nazwie Dual-X odnosi się do dwóch wentylatorów o zaawansowanej konstrukcji, które w połączeniu z układem wielu rurek cieplnych świetnie sprawdzają się w chłodzeniu karty graficznej. Zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu przepływu powietrza łopatki mogą dzięki swojemu kształtowi pracować wolniej nie tracąc przy tym na efektywności. Także pod obciążeniem. Także po podkręceniu. Gorąca jest tylko cena.

 

 

 

 

 

Ciche wentylatory oraz rozbudowany radiator skutecznie rozpraszają ciepło z GPU i pamięci. Łożyska z blokadą przeciwkurzową znacząco ograniczają ryzyko zatarcia wentylatorów, zapewniając im długą sprawność. Produkty z serii SAPPHIRE Dual-X to ciche i efektywnie chłodzone karty graficzne, które czynią z rozgrywki prawdziwą przyjemność w Full HD.

 

 

Polecana przez ekspertów

 

Kartę SAPPHIRE R9 270 Dual-X 2GB GDDR5 polecają największe serwisy technologiczne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gamingowa wydajność

 

 

 

 

 

 

 

 

Cechy i technologie

 

 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/739.gif

HDMI 1.4a

http://www.sapphiretech.com/images/article/HDMI.gifInterfejs HDMI 1.4a stanowi rozwinięcie poprzednich wersji HDMI z obsługą technologii Deep Color, dźwięku jakości 7.1 High Bitrate Audio oraz stereoskopowego obrazu 3D, zapewniając najwyższej jakości odbiór materiałów Blu-ray i wideo z komputera.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/753.gif

Złącze DisplayPort 1.2

Podwajając efektywną szerokość pasma przenoszenia poprzednich implementacji DisplayPort interfejs DisplayPort 1.2 zapewnia teraz obsługę wielu strumieni, umożliwiając obsługę do czterech oddzielnych monitorów za pomocą pojedynczego złącza DisplayPort 1.2 (wymaga monitorów DP1.2 lub koncentratora zgodnego z Multi-Stream), obsługę stereoskopowych monitorów 3D oraz obsługę bezstratnych 7.1-kanałowych formatów audio wysokiej jakości.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/65.png

Pamięć GDDR5

Pamięć GDDR5 pozwala na przesyłanie danych z dwa razy większą prędkością niż tak samo taktowana pamięć GDDR3.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/21.gif

AMD Stream Technology

Dzięki wykorzystaniu technologii AMD Stream  część obliczeń w najbardziej wymagających aplikacjach jest wykonywana przez procesor graficzny. Dzięki temu podczas zadań typu konwersja filmów teraFLOPy mocy obliczeniowej kart graficznych SAPPHIRE się nie nudzą i powodują, że zadanie zostaje wykonane wielokrotnie szybciej niż przy wykorzystaniu samego procesora CPU.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/22.png

AMD Avivo HD

Dzięki ulepszonemu Unified Video Decoder (UVD) można odtwarzać filmy Full HD z dysków Blu-Ray i HD-DVD obciążając procesor CPU tylko w niewielki stopniu. Większość obliczeń jest wykonywana przez kartę graficzną - wliczając zaawansowane efekty przetwarzania końcowego.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/3749.png

Architektura 28 nm GCN (Graphic Core Next)

Efektywniejszy proces technologiczny to więcej tranzystorów na mniejszej powierzchni a więc i pokaźny zysk mocy obliczeniowej. Podkręć ustawienia, zniszcz swych przeciwników i doświadcz niezwykłej płynności z kartą serii AMD Radeon R9. DirectX 11 jeszcze nigdy nie wyglądał tak wspaniale. Maksymalne ustawienia i szalona wydajność - seria AMD Radeon R9 z nową architekturą 28nm GCN potwierdza, że to już nie kompromis.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/3751.png

PCI Express 3.0

PCI-Express 3.0 dostarcza podwojonej przepustowości na każdy tor PCIe II generacji dla szybszych GPU (komunikacja GPU osiąga aż do 16GB/s w każdym kierunku) maksymalizując wydajność zainstalowanego układu graficznego w połączeniu z najnowszymi platformami. 


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/3753.gif

AMD Eyefinity 2.0

Najnowsza wersja technologii AMD Eyefinity jest już dostępna! Zapewnia ona w pełni nowoczesne wsparcie stereoskopowego 3D, uniwersalną kompensację ramek i zupełnie nowe możliwości konfiguracji wielu wyświetlaczy. Oznacza to po prostu, że najlepsze rozwiązanie stało się jeszcze lepsze. Usprawnienia dla serii AMD Radeon 7000 przede wszystkim dotyczą Stereo 3D- czyli pracy w wielowyświetlaczowym stereoskopowym  trybie 3D poprzez DisplayPort 16K x 16K. Maksymalne możliwości wyjściowe grupy wyświetlaczy to 268 megapikseli na układ graficzny.

http://www.sapphiretech.com/images/article/image/HD5800A.jpg


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/4067.gif

DirectX® 12

Wydajność teselacji na kartach AMD Radeon z serii R7 i R9 jest do 2x wyższa niż w przypadku poprzedniej generacji. Lepsze wsparcie dla DirectCompute przyspieszy zaawansowane efekty przetwarzania końcowego, filtrowanie i techniki antyaliasingu. Gry DirectX 12 nigdy nie wyglądały tak dobrze. Karty AMD Radeon oparte na architekturze GCN będą obsługiwać biblioteki DirectX 12 od premiery systemy Microsoft Windows 10.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/25.gif

AMD Catalyst Control Center™

Aplikacja AMD Catalyst Control Center™ daje kompletną kontrolę nad wydajnością i jakością obrazu na kartach graficznych SAPPHIRE, pozwalając dostosować parametry wyświetlania obrazu zgodnie z życzeniem użytkownika. Pozwala również na podkręcanie procesora graficznego i pamięci a także na regulację szybkości obrotów wentylatora.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/60.gif

Obsługa Dolby® TrueHD i DTSHD Master Audio™

Obsługa zabezpieczonego 8-kanałowego dźwięku w wysokiej rozdzielczości przesyłanego poprzez HDMI. (na niektórych modelach wymaga przejściówki DVI-HDMI, monitora HD i dysku Blu-Ray)


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/Anti-aliasing%20features_20091209_5643.gif

Antyaliasing

Obsługuje zaawansowane funkcje antyaliasingu w celu zwiększenia jakości wyświetlanego obrazu.

 • Multipróbkowanie (2, 4 lub 8 próbek na piksel)
 • 24-krotny Custom Filter Anti-Aliasing (CFAA) dla zwiększenia jakości
 • Adaptacyjne super-próbkowanie i multipróbkowanie
 • Korekcja gamma
 • Super AA (tylko w konfiguracjach AMD CrossFireX™)
 • Wszystkie cechy antyaliasingu kompatybilne z HDR

 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/1221.png

Technologia AMD PowerTune™

AMD PowerTune jest innowacyjną technologią przedstawiającą nowe podejście do kwestii stosunku wydajności do ilości pobieranej przez kartę energii (TDP). Dzięki PowerTune możliwe jest dostosowanie maksymalnego prądu pobieranego przez kartę do potrzeb aplikacji. Np. jeśli gramy w starszą grę mającą niewielkie wymagania a karta pozwala na generowanie 200 klatek/s, możliwe jest ograniczenie poboru co odbije się na wydajności, ale w niezauważalny sposób (ilość klatek spadnie do 80) a pozwoli nam zmniejszyć koszt za energię. Działa to również w drugą stronę - jeśli program wymaga dużej mocy obliczeniowej która jest ograniczona przez pobór energii - PowerTune pozwala na zwiększenie dostępnego zakresu.


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/1369.gif

Program narzędziowy TriXX

Program SAPPHIRE TriXX pomaga użytkownikowi osiągnąć maksimum wydajności wykorzystując kartę graficzną SAPPHIRE. Aplikacja umożliwia monitoring parametrów karty i zmianę jej kluczowych ustawień (podkręcanie).


 

 

http://www.sapphiretech.com/images/contentLib/icon/32.gif

Obsługa Windows® 7

Certyfikowane sterowniki WHQL (Windows Hardware Quality Labs) dostępne dla wszystkich kart graficznych SAAPPHIRE z serii R9, R7, HD7000, HD5000, HD4000, HD3000 i HD2000 zapewniając pełną kompatybilność i niezawodność współpracy z systemem Windows 7.


 
 
 
 
 
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Ilość pamięci RAM 2 GB
 • Rodzaj chipsetu Radeon R9 270
 • Łączenie kart CrossFire
Produkt
Producent Sapphire
Kod producenta 112200020G
EAN
Chipset
Rodzaj chipsetu Radeon R9 270
Taktowanie rdzenia 920 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Łączenie kart CrossFire
Rozdzielczość 2560 x 1600
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 2 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(44)
96% osób poleca
ten produkt
5
84%
4
11%
3
0%
2
5%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Zobaczcie na zdjęciach karty , co się stało z drugim zasilaniem karty ?. To mówi samo za siebie.
 • ZALETY:
 • + .
 • WADY:
 • - Drugie gniazdo zasilania karty ?..
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Ale niby po co miałoby być?
A chociażby po to by móc podkręcić tą kartę do możliwości 270X.
jakie drógie gniazdo? to puste?!
myslisz ze na jednej pcb jest tylko ten jedna wesrsja modelu?
To normalne, zadna R9 270 nie ma dwoch gniazd, takie sa wytyczne AMD. Co do podkrecania to mozna bez problemu podkrecic do poziomu 270X a nawet ponad to. Jedno gniazdo w niczym nie przeszkadza.
karte dostałem dzisiaj własinie ja uruchomiłem jest bardzo cicha zaras ja zaczne testowac ale zapowiada sie zarabisicie
Ta karta graficzna jest rewelacyjna. Z prockiem i5-2400 który nie jest tak nowy, mogę grać w każdą grę na ultra/wysokich ustawieniach, ciesząc się 60 fps'ami (i to z V-Sync!). 2 GB pamięci wystarczy na jednym monitorze we prawie wszystkich grach (oczywiście na ultra).
 • ZALETY:
 • + Bardzo dobra wydajność
 • + Dużo złączy
 • + Cicha
 • + Chłodna w pracy (34 °C)
 • + Najlepsza cena/wydajność
 • WADY:
 • - Trochę głośna w dużym stresie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Posiadam tą kartę tylko w wersji z dołączonym BF4. Karta rewelacyjna ,zobaczymy jak będzie za jakiś czas narazie wszystko na full w FHD:)
 • ZALETY:
 • + Cicha zarówno pod obciążeniem jak i w iddle
 • + Karta jest raczej skromnych wymiarów(w porównaniu z MSI czy Gigabyte) i uważam to za plus
 • WADY:
 • - nie stwierdziłem no jak już to może ubogie dodatkowe wyposażenie ale nie o to chodzi
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta jeśli chodzi o składanie komputera w wariancie eco.
 • ZALETY:
 • + chłodna zarówno w stresie jak i w idle
 • + praktycznie niezmienna wydajność
 • + optymalny wymiar
 • + dość dobry system usuwania kurzu
 • + ładna? (w komputerach z oknem prezentuje się przyjemnie w szczególności w Zalmanie z podświetleniem)
 • WADY:
 • - czasami głośna w stresie
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Karta godna polecenia. Gry takie jak Gta 5, Watch Dogs, BF3 chądzą na wysokich ustawieniach razem z i5 4460. Cicha, w grach max temp w okolicach 65 stopni.Jednak aby grać komfortowo w Gta 5 w ultra trzeba więcej pamięci GDDR5. 2 GB to tak na ustawienia wysokie.
 • ZALETY:
 • + Zadziała każda gra
 • WADY:
 • - Dość niskie temperatury
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Grafike posiadam już dość długi czas , nie sprawiała mi jeszcze żadnych problemów . W najnowszych grach sprawuje się zadziwiająco dobrze .
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Cena
 • + cicha
 • + ładny wygląd ;)
 • WADY:
 • -Hałasuje w stresie , ale to jest amd więc nie mam żadnych zastrzeżeń ;p
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę graficzną posiadam już prawie 2 lata, razem z FX-6300 po OC do dzisiaj jestem w stanie grać w każdą nową grę przynajmniej na średnich ustawieniach w 60 fps.
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Tania
 • + Nie grzeje się
 • + DirectX 12
 • + Wersja OC
 • WADY:
 • - czasami trochę głośna
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko w porządku. Jestem zadowolony. Karta daje radę przy nowych grach. Co prawda maxymalne ustawienia grafiki w najnowszych tytułach to dla niej za dużo, ale mimo wszystko zapewnia pewien niezły poziom i komfort grania.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
 • ZALETY:
 • + wydajna (wiedzmin 3 na ustawieniach prawie ma max - ok 40 fps , ale mam starego i taniego procka x4 631 i płyte gł. z pci ex. 2.0)
 • + cena
 • WADY:
 • - podczas obciążenia trochę ją słychać , ale nie przeszkadza to w użytkowaniu
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna. Z i3-4160 Shadow of Mordor chodzi na high 60fps. Daje radę na najnowszych grach bez problemu. Godna polecenia.
 • ZALETY:
 • + chłodna w stresie
 • + wydajna
 • + mały potwór
 • WADY:
 • -w stresie trochę głośna
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dalej działa po 4 latach więc jest OK, chociaż wiadomo że najnowszych gier nie pociągnie na najwyższych ustawieniach.
 • ZALETY:
 • + raczej cicha i nie grzeje się (jak na AMD)
 • WADY:
 • - słabe możliwości OC
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta nie grzeje się mocno. Grafika w grach typu WoT, LoL czy Ghost Recon daje rade na maksymalnych bez przycinek.
 • ZALETY:
 • + Dobre parametry
 • + Chłodna
 • + Cicha
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
mógł byś mi napisać ile masz fps w lolu na ultra?
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna co widać w grach :)
 • ZALETY:
 • + Boost do 270x
 • + Cicha nawet w 100% Speedzie
 • + Nie grzeje się
 • + Wydajność/Cena
 • WADY:
 • - Nie znalazłem ;)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ją od kilku dni dlatego trudno mi wydać opinię o niej, ale jak na razie śmiga .
 • ZALETY:
 • + wykonanie, wydajne chłodzenie
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta radzi sobie z każdą grą na bardzo wysokich detalach! Polecam
 • ZALETY:
 • + cicha,radzi sobie z grami,wykonanie
 • WADY:
 • - jak na razie brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepsza karta chyna na rynku, Wiedzmin sobie idealnie na niej plynie
 • ZALETY:
 • + Cena, cicha praca, wydajnosc
 • WADY:
 • - Chyba niema
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Na wysokich czy na średnich detalach "płynie" ci te wiedźmin ?
Posiadam r7 265 czyli odrobinę słabsza i na srednio/wysokich ~40fps
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta graficzna.
 • ZALETY:
 • + Wydajna, wystarcza do wszystkiego, całkiem ładnie wygląda.
 • WADY:
 • - Lekko szumi pod obciążeniem.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
TANIA I DOBRA karta, jeszcze jej nie testowałem, ale 30 stopni bez obciążenia
 • ZALETY:
 • + niskie temperaturki
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta graficzna, nie mam zastrzeżeń. Chodzi idealnie.
 • ZALETY:
 • + Szyna 256 bit
 • + Chłodzenie
 • + Wydajność
 • WADY:
 • -
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajna karta, Far Cry 4 śmiga płynnie na ustawieniach Ultra. Polecam.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
k
kr...33
22.09.2015
Jakie są wymiary, chodzi mi głównie o długość karty D:
p
pas
24.11.2015
Pewnie około 23 cm
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://www.sapphiretech.com/about.asp?tab=contact&lang=eng
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(44)
Pytania i odpowiedzi
(3)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna Sapphire Radeon R9 270, 2GB GDDR5 (256-Bit), HDMI, 2xDVI, DP, LITE, OC VERSION (11220-00-20G)

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Połącz z konsultantem na żywo
pon.-pt. 8:00-21:00, sob.-ndz. 9:00-19:00
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 08:54
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Specjalista Morele | 08:54
Cześć!
Karta graficzna Sapphire Radeon R9 270, 2GB GDDR5 (256-Bit), HDMI, 2xDVI, DP, LITE, OC VERSION (11220-00-20G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.