
Karta graficzna Sapphire Radeon HD 4870 - 512MB 11133-03-10
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Złącze: | PCI Express 2.0 x16 |
| Procesor graficzny: | ATI RADEON HD4870 |
| Pamięć [MB]: | 512 MB GDDR5 256-bit |
| Taktowanie rdzenia [MHz]: | 750 MHz |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 1800MHz (900MHz DDR) |
| Taktowanie RAMDAC [MHz]: | 2 x 400MHz |
| Radiator/ wentylator: | Wentylator |
| Wejścia: | Brak |
| Wyjścia: | Dual DVI-I / TVO / HDTV(via cable) HDMI(via DVI-to-HDMI Dongle) |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki |
| Wersja [Box/Oem]: | Bulk |
| Tuner telewizyjny: | Brak |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

