
Karta graficzna Sapphire Radeon HD 4650 - 512MB 11140-08-10R
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(5)
| Symbol producenta | 11140-08-10R |
| Nazwa produktu | Sapphire Radeon HD 4650 512 MB GDDR3, 128 bit, PCI-E, HDMI/DVI, BULK |
| Typ chipsetu | Radeon HD4650 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 600 MHz |
| Taktowanie pamięci | 700 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze zewnętrzne | ? 15 pin VGA |
| ? 1 x DVI-I | |
| ? 1 x HDMI | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10.1 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| Cechy dodatkowe | ? Shader Model 4.1 |
| ? ATI CrossFireX | |
| ? ATI Avivo HD | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? bulk | |
| Zawartość zestawu | Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:

