Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna Sapphire R9 290 Tri-X OC 4GB DDR5 512bit (11227-00-40G)

ID produktu: 626627
Zobacz produkty podobne
(25)
Zapytaj społeczności 6 pytań
 • Długość karty: 305 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: Radeon R9 290
 • Łączenie kart: CrossFire
Opis
Specyfikacja
Opinie (25)
Pytania i odpowiedzi (6)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Dwa złącza DVI

Kartę wyposażono w dwa złącza typu DVI, które mogą posłużyć do podłączenia kompatybilnych monitorów. Standard ten umożliwia przesyłanie sygnału wideo o wysokiej rozdzielczości i z wysoką częstotliwością odświeżania. Karta graficzna z dwoma złączami DVI świetnie sprawdzi się w konfiguracjach z dwoma kompatybilnymi monitorami, ale też w sytuacji, gdy dodatkowe monitory korzystają z innych rodzajów złącz.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią CrossFire

Łączenie kart graficznych umożliwia zbudowanie konfiguracji o bardzo wysokiej wydajności graficznej, co może być mile widziane w grach, jak również w zastosowaniu profesjonalnym. By było to możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednich jednostek GPU. Ten model karty graficznej jest przystosowany do tego rodzaju połączeń, a wszystko to dzięki technologii CrossFire.

Dual-Link DVI-D

 


HDMI 1.4a

Interfejs HDMI 1.4a stanowi rozwinięcie poprzednich wersji HDMI z obsługą technologii Deep Color, dźwięku jakości 7.1 High Bitrate Audio oraz stereoskopowego obrazu 3D, zapewniając najwyższej jakości odbiór materiałów Blu-ray i wideo z komputera.


Złącze DisplayPort 1.2

Podwajając efektywną szerokość pasma przenoszenia poprzednich implementacji DisplayPort interfejs DisplayPort 1.2 zapewnia teraz obsługę wielu strumieni, umożliwiając obsługę do czterech oddzielnych monitorów za pomocą pojedynczego złącza DisplayPort 1.2 (wymaga monitorów DP1.2 lub koncentratora zgodnego z Multi-Stream), obsługę stereoskopowych monitorów 3D oraz obsługę bezstratnych 7.1-kanałowych formatów audio wysokiej jakości.


Pamięć GDDR5

Pamięć GDDR5 pozwala na przesyłanie danych z dwa razy większą prędkością niż tak samo taktowana pamięć GDDR3.


AMD Stream Technology

Dzięki wykorzystaniu technologi AMD Stream  część obliczeń w najbardziej wymagających aplikacjach jest wykonawana przez procesor graficzny. Dzięki temu podczas zadań typu konwersja filmów teraFLOPy mocy obliczeniowej kart graficznych SAPPHIRE się nie nudzą i powodują, że zadanie zostaje wykonane wielokrotnie szybciej niż przy wykorzystaniu samego procesora CPU.


AMD Avivo HD

Dzięki ulepszonemu Unified Video Decoder (UVD) można odtwarzać filmy Full HD z dysków Blu-Ray i HD-DVD obciążając procesor CPU tylko w niewielki stopniu. Większość obliczeń jest wykonywana przez kartę graficzną - wlicząjąc zaawansowany postprocessing.


Technologia AMD HD3D

Poddaj się niesamowitym wrażeniom jakie umożliwia pełne wsparcie High Definition Stereoscopic 3D, techniki przedstawiania obrazów 2D (filmów, gier, zdjęć) w formacie, który tworzy iluzję trójwymiarowej głębi, kiedy stosowane są zgodne wyświetlacze 3D/okulary/oprogramowanie.


Architektura 28 nm GCN (Graphic Core Next)

 

Efektywniejszy proces technologiczny to więcej tranzystorów na mniejszej powierzchni a więc i pokaźny zysk mocy obliczeniowej. Podkręć ustawienia, zniszcz swych przeciwników i doświadcz niezwykłej płynności z kartą serii AMD Radeon HD7000. DirectX 11 jeszcze nigdy nie wyglądał tak wspaniale. Maksymalne ustawienia i szalona wydajność - seria AMD Radeon HD7900 z nową architekturą 28nm GCN potwierdza, że to już nie kompromis.

 


PCI Express 3.0

 

PCI-Express 3.0 dostarcza podwojonej przepustowości na każdy tor PCIe II generacji dla szybszych GPU (komunikacja GPU osiąga aż do 16GB/s w każdym kierunku) maksymalizując wydajność zainstalowanego układu graficznego w połączeniu z najnowszymi platformami. 

 


AMD Eyefinity 2.0

Najnowsza wersja technologii AMD Eyefinity jest już dostępna! Zapewnia ona w pełni nowoczesne wsparcie stereoskopowego 3D, uniwersalną kompensację ramek i zupełnie nowe możliwości konfiguracji wielu wyświetlaczy. Oznacza to po prostu, że najlepsze rozwiązanie stało się jeszcze lepsze. Usprawnienia dla serii AMD Radeon 7000 przede wszystkim dotyczą Stereo 3D- czyli pracy w wielowyświetlaczowym stereoskopowym  trybie 3D poprzez DisplayPort 16K x 16K. Maksymalne możliwości wyjściowe grupy wyświetlaczy to 268 megapikseli na układ graficzny.

Eyefinity Demo


*Aby funkcja AMD Eyefinity była dostępna, jeden z trzech monitorów musi być podpięty przez port DisplayPort lub aktywny adapter DP-DVI.
 **Praca w trybie Eyefinity w środowisku Windows XP umożliwia obsługę maksymalnie 2 monitorów.

 


DirectX® 12

The tessellation performance on AMD Radeon R7/ R9 series is up to 2X faster than the previous generation, and DirectCompute performance is also faster to accelerate advanced post-processing, filtering, and anti-aliasing techniques. Direct X12 games has never looked this good.

* Based on preliminary DirectX 12 specifications as of July, 2014, AMD’s GCN-based products are expected to support DirectX 12 upon its release. The DirectX 12 specification and support for it are subject to change without notice.

 


OpenGL 4.3

OpenGL 4.3 improves the GPU efficiency by improving the shader process operation and capturing GPU tessellated geometry. The process of modifying an arbitrary subset of compress texture is also simplified. The memory management in handling shaders is more efficient as well.


Mantle


Properly enabled games will reach new heights of performance by speaking the language of Graphics Core Next architecture.


AMD Catalyst Control Center™

Aplikacja AMD Catalyst Control Center™ daje kompletną kontrolę nad wydajnością i jakością obrazu na kartach graficznych SAPPHIRE, pozwalając dostosować parametry wyświetlania obrazu zgodnie z życzeniem użytkownika. Pozwala również na podkręcanie procesora graficznego i pamięci a także na regulację szybkości obrotów wentylatora.


Obsługa Dolby® TrueHD i DTSHD Master Audio™

Obsługa zabezpieczonego 8-kanałowego dźwięku w wysokiej rozdzielczości przesyłanego poprzez HDMI. (na niektórych modelach wymaga przejściówki DVI-HDMI, monitora HD i dysku Blu-Ray)


Antyaliasing

Obsługuje zaawansowane funkcje antyaliasingu w celu zwiększenia jakości wyświetlanego obrazu.

 • Multipróbkowanie (2, 4 lub 8 próbek na pixel)
 • 24-krotny Custom Filter Anti-Aliasing (CFAA) dla zwiększenia jakości
 • Adaptacyjne super-próbkowanie i multipróbkowanie
 • Korekcja gamma
 • Super AA (tylko w konfiguracjach AMD CrossFireX™)
 • Wszystkie cechy antyaliasingu kompatybilne z HDR

 


Technologia AMD PowerTune™

AMD PowerTune jest innowacyjną technolgią przedstawiającą nowe podejście do kwestii stosunku wydajności do ilości pobieranej przez kartę energii (TDP). Dzięki PowerTune możliwe jest dostosowanie maksmalnego prądu pobieranego przez kartę do potrzeb aplikacji. Np. jeśli gramy w starszą grę mającą niewielkie wymagania a karta pozwala na generowanie 200 klatek/s, możliwe jest ograniczenie poboru co odbije się na wydajności, ale w niezauważalny sposób (ilość klatek spadnie do 80) a pozwoli nam zmniejszyć koszyt za energię. Działa to również w drugą stronę - jeśli program wymaga dużej mocy obliczeniowej która jest ograniczona przez pobór energii - PowerTune pozwala na zwiększenie dostępnego zakresu.


Dekoder Enhanced Unified Video Decoder 3 (UVD 3)

Oglądaj najnowsze filmy Blu-ray lub inne treści HD przy pełnej rozdzielczości monitora 1080p (lub wyższej). Korzystaj z niepowtarzalnego doświadczenia wideo dzięki ulepszonemu dekoderowi Unified Video Decoder 3 (UVD 3), który przenosi większość zadań dekodowania z procesora głównego na procesor graficzny - dzięki czemu system jest chłodniejszy, cichszy i bardziej zrównoważony.


Microsoft Office 2010

Wykorzystaj poprawione możliwości edytowania obrazu i multimediów w pakiecie Office 2010 oraz edytuj i udostępniaj swoje treści w czasie rzeczywistym. 
Zobacz więcej i zrób więcej. Zwiększona wydajność dzięki przyspieszonemu przetwarzaniu procesorów graficznych dla aplikacji Office.


Obsługa Windows® 7

Certyfikowane sterowniki WHQL (Windows Hardware Quality Labs) dostępne dla wszystkich kart graficznych SAAPPHIRE z serii HD2000, HD3000, HD4000 and HD5000 zapewniają pełną kompatybilność i niezawodność współpracy z systemem Windwos 7.

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
11227-00-40G
EAN
Chipset
Producent chipsetu
AMD
Rodzaj chipsetu
Radeon R9 290
Taktowanie rdzenia
1000 MHz
Techniczne
Długość karty
305 mm
Łączenie kart
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Złącza

Opinie

(25)
(25)
4.5/5
(25)
92% osób poleca
ten produkt
5
72%
4
20%
3
0%
2
0%
1
8%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta świetna wszystkie gry na ultra w full hd, żadnych ścięć. Nic tylko brać.
 • ZALETY:
 • + Niskie temperatury (W grach nie przekracza 70 stopni).
 • + W idle niesłyszazlna.
 • + Wysoko ustawione zegary (1000 rdzeń / 1300 pamięć).
 • + Kabel HDMI w zestawie.
 • WADY:
 • - Brak przejściówki z DVI na D-Sub.
 • - Kolor - kwestia gustu.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
W obecnych modelach kart nie otrzymasz już nigdzie przejściówek z DVI na D-sub, ponieważ wejścia DVI nowych kart Radeon są cyfrowe, zaś D-sub (VGA) jest łączem analogowym. Rozwiązaniem jest niestety kupno nowszego monitora.
Opinia potwierdzona zakupem
Do tej pory posiadałem GTX 760, którego zamierzałem wymienić na GTX 970. Jednak po doniesieniach z nie do końca prawdziwą specyfikacją zraziłem się do niej. Postawiłem na tego R9 290 i mimo początkowych obaw (nigdy nie miałem Radeona) nie żałuję decyzji. Karta jest naprawdę super, żadnych problemów ze sterownikami czy wogóle czymkolwiek. Polecam każdemu.
 • ZALETY:
 • + Bardzo wydajna
 • + Cicha
 • + Nie grzeje się
 • + Wszystkie gry działają bardzo płynnie
 • + Zero problemów ze sterownikami
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dla mnie rewelacja w tym czasie kiedy kupowalem (1600zl)i wtedy nie wybralbym innej karty. Max temperatura pod obciazeniem przez kilka miesiecy uzytkowania to 76 stopni. Przy cenie 1250zl mozna brac spokojnie.
 • ZALETY:
 • + moc
 • + temperatury
 • WADY:
 • - moze troche nowe sterowniki czasem sa problematyczne
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo dobra. Po roku ciągłego używania, jeden z wentylatorów zaczął buczeć, wydawać dziwne dźwięki i wolniej pracować. Po rozebraniu i złożeniu pracował troszkę lepiej.
Temperatury na karcie dość wysokie w stresie prawie 110, choć jak się dowiedziałem to normalne dla niej.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Świetna karta w dobrej cenie! Battlefield 4 na ultra bez problemu. Średnia fps na multi powyżej 100, najniższy zaobserwowany wynik na multi to 68... Temperatura po zabawie z BF4 to 60'C. Polecam wszystkim!
 • ZALETY:
 • + przyzwoite temperatury
 • + wydajność
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra karta graficzna
 • ZALETY:
 • + niskie temperatury pod obciazeniem
 • + cicha
 • + wszystkei gry na najwyzszych w full hd nawet widzmin 3 w 45 fps
 • + dobrze się kręci
 • WADY:
 • - trochę głośna po podkręceniu
 • - nie można odblokować do r9 290x
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna rozsądny kompromis pomiędzy ceną a wydajnośćią nie wiele ustępuje wersji 290x a jest sporo tańsza
 • ZALETY:
 • + Potwór !!!
 • WADY:
 • - Z tego co wiem nie da rady wgrać na nią biosu który by z niej zrobił 290 x
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Podnieś rdzeń o 40 MHz i juz masz 290X
Opinia potwierdzona zakupem
Super karta . Jeszcze żadna gra na razie mi jej nie zmęczyła na maksa :D
 • ZALETY:
 • + Możliwość podkręcania . System chłodzenia
 • WADY:
 • - Na poczatku trafil mi sie wadliwy model ale zostal bez problemu wymieniony .
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Wg mnie najlepsze r9 290 na rynku. Bardzo mocna karta w stresie max temp. 80 stopni
 • ZALETY:
 • + Temperatury
 • + Moc
 • WADY:
 • - Ciut droga w stosunku do konkurencji ale warto
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Super wydajna karta z idealnym chłodzeniem , jak na dzisiejsze czasy daje radę i nie odstaję od nowszych kart. Temperatury pracy są przyzwoite.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Nie miałem z nią żadnego problemu - czego nie dało się powiedzieć o żadnej z jej poprzedniczek (z konkurencyjnej stajni)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jest cicha i mocna. Uciągnie wszystkie gry na ustawieniach ultra i płynnie.
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + cena
 • WADY:
 • - na razie nie zauważyłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
cicha i wydajna
 • ZALETY:
 • + praca i wydajnosć
 • + wygląd(kwestia gustu)
 • WADY:
 • - póki co nie stwierdzilem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Doskonała karta. Cicha praca przy normalnym obciążeniu. B. dobre osiągi.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta potężna, ale pod pełnym obciążeniem dosyć słyszalna.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Dobra wydajność i wygląd
 • ZALETY:
 • + Moc
 • + Wygląd
 • WADY:
 • - Zużycie energii
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Działa doskonale od lat, na WHD.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Troszkę żałowałem, że nie kupiłem GTX 970, ale w momencie zakupów cena była sporo wyższa. Wydajnościowo Radeon również bardzo dobry. Przy rozdzielczości Full HD mało co jest w stanie go zmęczyć.
 • ZALETY:
 • + Wydajność, chłodzenie.
 • WADY:
 • - Rozmiary - potrzebuje sporej obudowy. Gwarancja jedynie na 2 lata.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Pierwszy egzemplarz był wadliwy ale po bezproblemowej wymianie działa cudownie :D !!! Battlefield 4 pokonuje wszelkie rekordy szybkości na tej karcie dzięki Mantle
 • ZALETY:
 • + MOOOCC !!!!
 • + Nie grzeje sie
 • + Fajnie wyglada
 • + Mantle
 • WADY:
 • - Zdarzaja sie wadliwe egzemplarze
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi

(6)
Masz pytania? 
K
Krzysztof
06.01.2015
Witam czy ktos moze wie czemu nie moge zainstalowac sterownikow pod xp na plycie glownej H81M ?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://www.sapphiretech.com/about.asp?tab=contact&lang=eng
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(25)
Pytania i odpowiedzi
(6)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna Sapphire R9 290 Tri-X OC 4GB DDR5 512bit (11227-00-40G)
Ekspert Morele | 19:30
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Połącz z konsultantem na żywo
pon.-pt. 8:00-21:00, sob.-ndz. 9:00-19:00
Zgłoś problem
Ekspert Morele | 19:30
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Ekspert Morele | 19:30
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Ekspert Morele | 19:30
Twoje pytanie trafi do użytkowników produktu oraz naszego eksperta i ukaże się w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“ na karcie produktu oraz na serwisie Morele ASK.
Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin.
Wpisz poniżej treść pytania.
Treść pytania
Załączniki
Ekspert Morele | 19:30
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało opublikowane w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“. Gdy tylko pojawi się pod nim odpowiedź, powiadomimy Cię mailowo.
Ekspert Morele | 19:30
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Ekspert Morele | 19:30
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Ekspert Morele | 19:30
Cześć!
Karta graficzna Sapphire R9 290 Tri-X OC 4GB DDR5 512bit (11227-00-40G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.