
Karta graficzna Power Color Karta graf. PowerColor RX 7900 XTX 24G
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

Kartę wyposażono w dwa złącza Display Port, które są cenione jako uniwersalny interfejs cyfrowy w nowoczesnych konfiguracjach komputerowych. Złącza te umożliwią podłączenie do karty graficznej monitora, telewizora lub nawet projektora. Dwa złącza Display Port ułatwią stworzenie rozbudowanej konfiguracji – na przykład z dwoma monitorami komputerowymi o wysokiej rozdzielczości.
Dzięki wydajnemu portowi USB-C podłącz do swojego komputera monitor i ciesz się transmisją danych dochodzącą nawet do 10 GB/s. Przesyłaj obraz i dźwięk, odtwarzaj filmy w 4K, graj w topowe produkcje, konkurując z najlepszymi rywalami na świecie. Dzięki złączu USB-C połączysz się nie tylko z monitorem, ale również ze smartfonem, tabletem i innym urządzeniem mobilnym. Port USB typu C pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne, a transmisja danych odbywa się tutaj szybciej niż przez sieć Wi-Fi.
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2500 Mhz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Procesor strumieniowy | 6144 |
| Procesor graficzny | Radeon RX 7900 XTX |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2300 Mhz |
| Przepustowość pamięci | 20 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Magistrala pamięci | 384 bit |
| Ilość gniazd | 2,56 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Głębokość produktu | 123,2 mm |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 51,2 mm |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Wysokość opakowania | 88,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,56 kg |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 220mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00