
Karta graficzna PNY PNY Karta graficzna GeForce RTX 2060 12GB DUAL FAN
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2060 zapewnia znakomite doświadczenia w grach, najwyższą płynność i szczegółowość obrazu, a wszystko to za sprawą nowoczesnej architektury Turing z wykorzystaniem Ray Tracingu. Śledzenie odbić i cieni w grze jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. RTX 2060 to jednostka graficzna posługująca się szybką pamięcią GDDR6 i oferująca szeroki zakres taktowania. Układ graficzny RTX 2060 sprawdzi się, z resztą, nie tylko w topowych grach, ale też w pracy nad grafiką i multimediami oraz będzie niezastąpiony podczas oglądania wideo w wysokiej rozdzielczości.

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.
Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

GeForce RTX 2060 jest zasilany przez architekturę NVIDIA Turing, zapewniając niesamowitą wydajność i moc ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz sztucznej inteligencji w najnowszych grach i dla każdego gracza. Karty graficzne GeForce RTX są oparte na architekturze GPU Turing i całkowicie nowej platformie RTX.
| Informacje o produkcie | |
| Model | GeForce RTX 2060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Chipset | GeForce RTX 2060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1470 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1650 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2176 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 255 x 125 x 40 mm |
| Wersja | Box |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00