
Karta graficzna Palit GF CUDA GT240 Green 1GB (NEAT240NFHD01)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | NEAT240NFHD01 |
| Nazwa producenta karty | PALIT GT 240 |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce GT 240 |
| Złącze | PCI-Express 2.0 x 16 |
| Wielkość pamięci | 1024 MB |
| Typ pamięci | DDR 3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 128 bit |
| Częstotliwość Shaderów | 1400 MHz |
| Procesory strumieniowe | 96 |
| Taktowanie procesora | 575 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1600 MHz |
| Technologia wykonania | 40 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Chłodzenie (opis) | Wentylator |
| Wyjścia D-Sub na karcie | 1 szt. |
| Wyjścia DVI na karcie | 1 szt. |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | Gniazdo HDMI |
| Wyjście standard TV | Brak |
| Wejście Video | Nie |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | DX10 Shader Model 4.0 |
| Dodatkowe oprogramowanie | brak |
| Wyposażenie | Instrukcja, Driver CD |
| Dodatkowe funkcje | CUDA technology. NVIDIA PhysX. PureVideo HD, zintegrowane audio dla HDMI (nie wymaga kabelka SPDIF) |
| Informacje dodatkowe | Karta podwójnej grubości, podwójny śledź |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00