
Karta graficzna Palit GeForce 9600 GT 512MB 9600GT Super 512MB 256bit DDR3 TV HDMI DVI BOX
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Typ chipsetu | Geforce 9600GT |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 650 MHz |
| Taktowanie pamięci | 900 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne |
|
| Obsługiwane standardy |
|
| Cechy dodatkowe |
|
| Gwarancja/rękojmia | Rękojmia 24 miesiące |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00