
Karta graficzna Palit GeForce 9500 GT 512MB NE29500THHD51
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | NE29500THHD51 |
| Nazwa produktu | PALIT XpertVision GeForce 9500GT Super, 512 MB DDR2 (128bit), PCI-E,HDMI/DVI,BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 9500GT |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 550 MHz |
| Taktowanie pamięci | 400 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze zewnętrzne | ? 15 pin VGA |
| ? 1 x DVI-I | |
| ? 1 x HDMI | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.1 | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? NVIDIA GigaThread | |
| ? NVIDIA Quantum Effects | |
| ? NVIDIA PureVideo HD | |
| ? NVIDIA SLI Technology | |
| ? NVIDIA ForceWare Unified Driver Architecture (UDA) | |
| ? NVIDIA Lumenex | |
| ? Chłodzenie pasywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | ? Sterowniki na CD |
| ? Kabel SPDIF |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00