
Karta graficzna Palit GeForce 9400 GT 1024MB NE+9400T-TD01
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | NE+9400T-TD01 |
| Nazwa produktu | PALIT XpertVision GeForce 9400GT Super+, 1GB DDR2 (128bit), PCI-E, TV/DVI, BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 9400GT |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 1024 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 350 MHz |
| Taktowanie pamięci | 550 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | ? 15 pin VGA |
| ? 1 x DVI-I | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.1 | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? NVIDIA GigaThread technology | |
| ? NVIDIA PureVideo HD | |
| ? NVIDIA ForceWare | |
| ? NVIDIA Lumenex | |
| ? Chłodzenie pasywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu