
Karta graficzna Palit GeForce 8600 GTS 256MB XNE86GTS+HD21
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | NE/86GTS+HD21 |
| Nazwa produktu | PALIT XpertVision GeForce 8600GTS, 256MB, DDR3 (128bit), PCI-E, HDMI/DVI, BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 8600GTS |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 256 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 675 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1000 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze zewnętrzne | ? 1 x DVI-I |
| ? 15 pin VGA | |
| ? 1 x HDMI | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| Cechy dodatkowe | ? Shader Model 4.0 |
| ? NVIDIA unified architecture with GigaThread technology | |
| ? NVIDIA Quantum Effects physics processing technology | |
| ? NVIDIA PureVideo HD technology | |
| ? NVIDIA ForceWare Unified Driver Architecture (UDA) | |
| ? NVIDIA Lumenex Engine | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? retail |
Pliki do pobrania: