
Karta graficzna Palit GeForce 8600 GT 1024MB 8600GT Super+ 1GB 128bit DDR2 HDMI DVI BOX
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | NE+8600TXHD01 |
| Nazwa produktu | PALIT XpertVision GeForce 8600GT Super+, 1GB DDR2 (128bit), PCI-E,HDMI/DVI,BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 8600GT |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 1024 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 400 MHz |
| Taktowanie pamięci | 540 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze zewnętrzne | ? 1 x DVI-I |
| ? 15 pin VGA | |
| ? 1 x HDMI | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? PureVideo HD technology | |
| ? NVIDIA Lumenex Engine | |
| ? NVIDIA ForceWare Unified Driver Architecture | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | Kabel SPDIF |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00