Karta graficzna MSI Radeon RX 570 Armor OC 4GB GDDR5 (RX 570 ARMOR 4G OC)

ID produktu: 976962
Zobacz produkty podobne
(196)
Zapytaj społeczności 52 pytania
 • Długość karty: 246 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: Radeon RX 570
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1268 MHz
 • Łączenie kart: CrossFire
Opis
Specyfikacja
Opinie (196)
Inspiracje (47)
Pytania i odpowiedzi (52)
Gwarancje i usługi
Raty

AMD Radeon RX 570 - gamingowa karta graficzna

Wysoką wydajność w grach, szczegółowość obrazu, wierne oddanie detali i płynne działanie popularnych produkcji zapewnia jednostka graficzna AMD Radeon RX 570. To karta, która dysponuje maksymalnie 8 GB pamięci RAM GDDR5 (w zależności od modelu), co przekłada się na bezproblemowe działanie w grach, podczas projektowania grafiki i montażu wideo. Jednostka AMD Radeon RX 570 bazuje na sprawdzonej i pewnej architekturze Polaris i została wytworzona w 14 nm procesie technologicznym.

4GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 4GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią CrossFire

Łączenie kart graficznych umożliwia zbudowanie konfiguracji o bardzo wysokiej wydajności graficznej, co może być mile widziane w grach, jak również w zastosowaniu profesjonalnym. By było to możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednich jednostek GPU. Ten model karty graficznej jest przystosowany do tego rodzaju połączeń, a wszystko to dzięki technologii CrossFire.

Żądaj więcej, wybierz Radeona

Przewodnik po przyszłości gier
Architektura GCN czwartej generacji została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy grają we wszystkie możliwe rodzaje gier, począwszy od najnowszych gier MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) na najpopularniejszych, wysokobudżetowych nastawionych na najwyższą jakość produkcjach klasy AAA skończywszy. Asynchroniczne shadery (jednostki cieniujące) i udoskonalony silnik geometrii (Geometry Engine) sprawiają, że karta graficzna przenosi użytkownika na nowy poziom wydajności i płynnej rozgrywki.

Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR)

Dzięki rewolucyjnej architekturze Polaris, na której bazują karty graficzne Radeon RX możesz wejść do krainy wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality – VR) i jak nigdy dotąd, zanurzyć się w świecie gier i rozrywki VR.

Technologia AMD FreeSync™

Technologia ta kładzie kres nierównemu wyświetlaniu i rozrywaniu ramek. Płynne wyświetlanie pozbawionego artefaktów obrazu nie zależy teraz praktycznie od częstotliwości generowania klatek przez kartę graficzną.

Kompatybilność HDR

Wzmocnienie kontrastu i nasycenia kolorów pozwala na generowanie zaskakująco ostrego, charakteryzującego głębszymi barwami, a przez to bardziej żywego obrazu.

ELEGANCKIE, KLASYCZNE CZARNO-BIAŁE WZORNICTWO

Graj ze stylem i odróżnij się od innych graczy korzystając z wyjątkowych kart graficznych MSI ARMOR. Stylistyka tych urządzeń zainspirowana została wyglądem zaawansowanego opancerzenia i połączona została z klasycznym czarno-białym wykończeniem. Karty graficzne z serii ARMOR idealnie nadają się dla graczy oraz moderów, którzy szukają wydajnych i jednocześnie wyróżniających się pod względem wzornictwa urządzeń.PODWÓJNY WENTYLATOR

System chłodzenia ARMOR 2X wyposażony został w dwa, wielokrotnie nagradzane wentylatory z serii MSI TORX. Dzięki opatentowanej konstrukcji łopatek, wentylatory MSI TORX zapewniają wysoką wydajność chłodzenia i jednocześnie cichą pracę.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylator zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują Podczas intensywnego grania lub w trakcie prowadzenia benchmarków

Wentylatory zostają zatrzymane Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, przy odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry.

RADIATOR I KONTROLA PRZEPŁYWU POWIETRZA

Pod wyjątkową osłoną i potężnym systemem podwójnych wentylatorów znajduje się olbrzymi radiator z niezliczonymi, aluminiowymi żebrami chłodzącymi, które pomagają w odprowadzaniu ciepła z procesora graficznego. W celu zwiększenia wydajności chłodzenia, miedziane ciepłowody (heat pipes) odbierają ciepło wprost z powierzchni płytki bazowej, która styka się z chłodzonymi układami. Aluminiowe żebra zaprojektowano zgodnie z wymaganiami technologii sterowania przepływem powietrza. W ten sposób zmaksymalizowano przepływ powietrza w kierunku ciepłowodów.

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.

Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

Afterburner

Afterburner

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

Afterburner UI
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 246 mm
 • Ilość pamięci RAM 4 GB
 • Rodzaj chipsetu Radeon RX 570
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1268 MHz
 • Łączenie kart CrossFire
Produkt
Producent MSI
Kod producenta RX-570-ARMOR-4G-OC
EAN
Chipset
Producent chipsetu AMD
Rodzaj chipsetu Radeon RX 570
Taktowanie rdzenia 1168 MHz
Techniczne
Długość karty 246 mm
Łączenie kart CrossFire
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 450 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 4 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Ilość wentylatorów 2
Złącza
D-Sub Brak
USB-C Brak
Złącza zasilania 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
4.5/5
(196)
94% osób poleca
ten produkt
5
83%
4
11%
3
3%
2
1%
1
2%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Dla FullHD idealnie pasuje.
 • WADY:
 • - Faktycznie to rx470
Posiadam ten produkt Od dziś
Mógłbyś rozwinąć ten wątek - "Faktycznie to rx470"? Po czym to poznać? Dotyczy tej konkretniej karty czy całej serii rx570? :)
Ta karta to RX 570 a kolesiowi o to chodziła że to kilkuletnia architektura POLARIS . Generalnie te karty dzięki dobremu wsparciu AMD pokonują dziś sławnego przepłaconego GTX 1060 6G
Opinia potwierdzona zakupem
Fabrycznie w stresie dosyć głośna
Temperatury na stocku 70-72 pod pełnym obciążeniem

Po zabiegu undervoltingu i oc udało się obniżyć napięcie, podnieść taktowania pamięci i rdzenia
Oraz zdecydowanie zmniejszyć dB :)
Temperatury nie przekraczają 71"C

Wraz z i5 9400f, 8 gb 2400
To budżetowy szatan nowe tytuły full Hd, bardzo wysokie/ultra detale i średnio 55-60fps

Chyba najlepsze rozwiązanie cena /wydajność

Testowalem ja dodatkowo na dwóch innych procesorach troszkę ta kartę Hamowaly tworząc Bottlenecka
Średnio 15-25fps więcej względem g5400
Oraz 10-15 fps względem i3 8100
Największe różnice były w metro exodus i assasin odysey
Tu szczególnie 5400 nię wyrabiała i spadki do 20 fps

Ocena końcowa fabrycznej 4+
Jednak po undervoltingu i oc 6
Nie ma aktualnie w tej cenie nic lepszego.
Polecam

Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta dzielnie dawała radę we wszystkich zastosowaniach - w programach graficznych (wspomaganie wyświetlania - skalowanie wygładzanie i obracanie) jak i grach. Teraz po mojej przesiadce na RX5700 karta powędrowała do komputera syna (zamiast wbudowanej VEGI w Ryzenie) i dalej sprawia wiele radości. Kupowałem ją za 679 zł półtora roku temu - była cenową konkurencją dla 1050 Ti.
 • ZALETY:
 • + dobry stosunek cena/jakość
 • + raczej cicha - ma tryb pasywny
 • WADY:
 • - nic nie wymyśliłem
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Jak narazie działa bez zastrzeżeń, wentylatory uruchamiają się poprawnie po osiągnięciu 60°C. Maksymalną temperaturę jaką osiągnęła to 69°C ( jestem typem gracza, który stawia fabułę i gameplay ponad wygląd aczykolwiek karta działa nadal bez zastrzeżeń na wyższych ustawieniach). Jam najbardziej polecam rownież dla tych którzy chcą wyciągnąć z gry jak najwięcej.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z kilkuletniego 2gb radeona r7 różnica jest kolosalna. Sama zmiana karty graficznej w grach typowo procesorowych mimo wszystko przyniosła wzrost wydajności na poziomie prawie dwukrotnym.
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Mieści się w stosunkowo ciasnej obudowie
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta smiga, w bfV z i5 9400f wszystko na ultra, min fps 65, działa cicho, max temp ok 75 stopni pod obciążeniem, karta półpasywna, wentyle zaczynają kręcić coś pod 55-60 st. Zdecydowanie polecam
Wysyłka piorunująca - polecam sklep !!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Nie wiem jakim cudem ale z Athlonem X4 845 (około 160 zł) i budżetową pamięcią 8 gb 1333 mhz wiedźmin 3 działa na uber w 60 fps i to w FullHD
inne gry również po 60 fps
 • ZALETY:
 • + Świetny stosunek Jakości do ceny
 • WADY:
 • - Dość duża ledwo weszła do obudowy
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Dobra na skellige chyba jest więcej Klatek bo w novigradzie już gorzej ale dalej jakieś 30-40 na uber to dobry wynik
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta, zwłaszcza za tę cenę. Solidny system chłodzenia, suche kondensatory, dość lekka jak na gabaryty
 • ZALETY:
 • + cena
 • + skalowalny system chłodzenia
 • + waga
 • + kultura pracy
 • + łatwość montażu
 • WADY:
 • - gabaryty (zajmuje sporo miejsca w obudowie)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta była kupowana pod komputer, który nie jest użytkowany przeze mnie. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że wentylatory kręcą się super cicho i kompletnie karta nie była słyszalna (przy standardowych działaniach).
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jest bardzo dobra. Korzystam rok i nie narzekam. Większość gier idzie na średnich ustawieniach. Jedynie trochę się wygina w slocie, ale za to się nie grzeje, bo radiator jest nawet duży :).
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Mam tą tylko wersje 8GB i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Cicha, a dopiero w obroty wchodzi gdy temperatura przekroczy 60 stopni.
Nie zamieniłabym jej na żadnego GTX :)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta działa jak należy, nie spotkałem się z brakiem wsparcia/kompatybilności w jakiejkolwiek z gier spełnia moje oczekiwania. Jest trochę głośna i to jedyny minusik ode mnie.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Po początkowych problemach ze sterownikami (zamrażanie obrazu = reset komputera) brak problemów. Nowe oprogramowanie karty działa znakomicie.
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Poprawione oprogramowanie
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karta na prawdę warta polecenia. Dobra jakość za małą cenę. Dotarła do mnie w 2 dni ,do stanu nie mam żadnych zastrzeżeń.
 • ZALETY:
 • + Niska cena
 • + Jakość
 • + Wygląd
 • WADY:
 • - Nie ma
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta, nie wiem jak wypada w grach została zakupiona do prac CADowych.
 • ZALETY:
 • + solidnie wykonany
 • + jakość wyświetlacza
 • + ostrość obrazu
 • + jasność wyświetlacza
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Dla mnie Karta Rewelacja, mimo mojego sprzętu tj. procesor FX-6100
Daje radę, gry świetnie śmigają. Obróbka filmów, zdjęć oraz internet
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo spoko karta kupiona jeszcze w starej cenie.
 • ZALETY:
 • + Niska cena
 • + Wydajnośc
 • WADY:
 • - Grzeje się strasznie w ciągu 3-4 godzin można nagrzać małe pomieszczenie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo cicho działa w spoczynku, w grach jeszcze nie testowałem ale w podstawowych tytułach pewnie da sobie rade ;)
 • ZALETY:
 • + Cicha w spoczynku
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Na chwile obecną nie ma nic lepszego w tej cenie z tą wydajnością
karta sprawuje się tak jak się spodziewałem
czyli bardzo dobrze.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta do miningu!!! Jedna z najlepszych rx 570, stabilne hashrate, dobre oc. polecam.
 • ZALETY:
 • + dobra do miningu
 • WADY:
 • - brak backplate
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Masz pytania? 
m
ma...sl
25.07.2022
Mam zasilacz marki nieznanej który ma 400 w i czy jeżeli podłącze kartę graficzną to będzie normalnie działać?
K
Karol
25.07.2022
Tak
Zgłoś nadużycie
n
nerd24
25.07.2022
Jeśli jest to zasilacz marki nieznanej to zdecydowanie lepiej wymienić go na porządny zasilacz, na przykład https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-elementum-e2-si-450w-bulk-spc197-4073835/ jest niezłej jakości i bez problemu uciągnie tą kartę
Zgłoś nadużycie
R
Raiqun
25.07.2022
Radziłbym zmianę zasilacza na przynajmniej 500W od jakiejś znanej marki, podłączenie tej karty pod 400W zasilacz w dodatku nieznanej firmy może różnie działać.
Zgłoś nadużycie
M
Miras
25.07.2022
Nie ryzykuj uszkodzenia drogiego sprzętu przez kiepski zasilacz. Wymień zasilacz, Do tej karty wystarczy 400 - 500 W. Karta dobra do undervoltingu, z powodzeniem napięcie do 1050mV, będzie zimniej i energooszczędniej. Jak się obawiasz wymiany zasilacza to odpal Blackwhite gdzie autor pokazuje krok po kroku jak i co wymienić. Mnie to zajęło 15 minut za pierwszym razem, będzie dobrze :-)
Zgłoś nadużycie
A
Adrian
25.07.2022
Tak. będzie działać normalnie.
Zgłoś nadużycie
B
Bueno
25.07.2022
Dodaje czarną listę marek zasilaczy - https://scroll.morele.net/poradniki/czarna-lista-zasilaczy/ Tak abyś wiedział czy takowy posiadasz. I ewentualnie wymienił jeśli tak, gdyż może on działać nieprawidłowy -nawet spalić komponenty w twoim PC.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(196)
Pytania i odpowiedzi
(52)
Inspiracje
(47)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 17:30
Cześć!
Karta graficzna MSI Radeon RX 570 Armor OC 4GB GDDR5 (RX 570 ARMOR 4G OC) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.