
Karta graficzna MSI GF 9600GT PX 512 2DVI/TV N9600GTT2D512OC
ocena produktu 3.5/5 gwiazdki
(12)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | N9600GT-T2D512-OC |
| Nazwa produktu | MSI GF9600GT OC 512MB DDR3 (256bit), PCI-E, HDTV/2xDualDVI, retail |
| Typ chipsetu | Geforce 9600GT |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 950 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.1 | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? NVIDIA SLI Technology | |
| ? NVIDIA unified architecture | |
| ? GigaThread technology | |
| ? NVIDIA Quantum Effects Technology | |
| ? NVIDIA PureVideo HD technology | |
| ? NVIDIA ForceWare Unified Driver Architecture (UDA) | |
| ? NVIDIA nView multi-display technology | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| Zawartość zestawu | ? Przejściówka DVI -> VGA |
| ? Kabel S-Video | |
| ? Kabel HDTV | |
| ? Kabel SPDIF | |
| ? kabel zasilający | |
| ? Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

