Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB GDDR5X (256 Bit) HDMI, 3x DP, DVI-D (GTX 1080 GAMING X+ 8G)

ID produktu: 977028
Zobacz produkty podobne
(26)
Zapytaj społeczności 4 pytania
 • Długość karty: 277 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1847 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (26)
Inspiracje (8)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

UCHWYĆ ATMOSFERĘ Z FAJNYMI ŚWIETLNYMI EFEKTAMI LED

Każda dioda LED może być sterowana w sposób indywidualny poprzez wybór dowolnego efektu świetlnego spośród stylów animacji, które dostępne są w aplikacji MSI Gaming App – począwszy od rytmicznego odpowiadania światłem na generowane przez grę dźwięki lub muzykę, na efektach oddechu i migania skończywszy. Oczywiście, podświetlenie można również wyłączyć.

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

 

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

RAMKA SYSTEMU CHODZENIA

Pod radiatorem znajduje się specjalna ramka montażowa systemu chłodzenia, która pozwala wycisnąć z gamingowej karty MSI maksimum wydajności.

Wytrzymały kształtownik zapobiegający wyginaniu się konstrukcji chłodzenia Płyta chłodząca, odprowadzająca ciepło z układów pamięci zapewniająca im stabilną pracę i wyższe częstotliwości przetaktowywania Zapewniający niższe temperatury pracy radiator, który służy do chłodzenia tranzystorów mocy i regulatora PWM

 

TYLNA PŁYTA MOCUJĄCA

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 277 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1847 MHz
 • Łączenie kart SLI
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1080 GAMING X+ 8G
EAN 4719072517823
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080
Taktowanie rdzenia 1708 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty 277 mm
Łączenie kart SLI
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 500 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5X
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
5/5
(26)
100% osób poleca
ten produkt
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Co tu dużo gadać, najlepsza karta, jaka może być na ten moment (Ti nie biorę pod uwagę z racji opłacalności). Cicha, wydajna. Wersja z 11 GB pamięcią RAM i w tańszej cenie od regularnego 1080 Gaming X.
 • ZALETY:
 • + same plusy
 • WADY:
 • - nie zauważyłem i mam nadzieję nie zauważyć...
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta. Duża wydajność, niski pobór prądu. Cisza w obudowie. W 1440p (3440x1440p) z najwyższymi ustawieniami
żaden tytuł gry na tą chwilę jej nie groźny, a jeszcze zostaje nam spory zapas. W 4k nie sprawdzałem ze względu
na ograniczenie mojego monitora , ale pewnie do komfortu bez Ti nie podchodź.
W 3dMark fire Strike v1.1 powyżej 20000 pkt, po OC około 22000.

W duecie z 7700K świetnie się sprawdza. Przesiadłem się z Radeona MSI R9 390X GAMING 8G różnica jest kolosalna.
Zarówno w wydajności, głośności jak i w poborze prądu.
 • ZALETY:
 • + Zalety:
 • +
 • + Niesamowita wydajność
 • + Cicha praca (dopiero po OC coolery wstają)
 • + Niski pobór prądu
 • WADY:
 • - Wady:
 • -
 • - jednak cena (jeszcze wzrosła od zakupu o 100 zł!)
 • - do 4K trochę za słaba
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna. Ciche wentylatory. Kilka przydatnych wskazówek. W przypadku TV 4K należny zastosować odpowiedni kabel HDMI (co najmniej 2.0, przy materiałach z HDR 2.0a). Mam zainstalowane chłodzenie NZXT Kraken 62 i niestety oprogramowanie CAM wchodzi w konflikt z oprogramowaniem GAMING X oraz Mystic LIGHT. w przypadku podświetlenia LED. Podobnie z oprogramowaniem do GSKIL Trident (też konflikt).
 • ZALETY:
 • + pamięć
 • + chłodzenie
 • + szybkość zegara w OC (super zrównoważone podkręcenie)
 • + dobra podatność na OC
 • WADY:
 • - konflikty z oprogramowaniem innych producentów (to jednak nie jest wina MSI)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Czy mógłbyś napisać z jakim oprogramowaniem jest konflikt

Dziękuję
W przypadku włączenia Mystic Ligt od MSI radiatory pamieć RAM GSkill będą migały albo świeciły cię wyłącznie w kolorze czerwonym. W przypadku skorzystania z Gaming X z opcji LED nie będzie działać podświetlenie pompy w KRAKENIE tak jak należy. Oprogramowanie od GSkill odinstalowałem z uwagi na konflikt ze wszystkimi powyższymi. RAM świeci bez tego w kolorze tęczy i jest ok.
Opinia potwierdzona zakupem
MSI GTX 1080 Gaming X+ - poprzednio miałem GTX 980ti - jest od niego mocniejsza, mniejsza, cichsza, mniejszy pobór pradu o ok 80W. X+ czyli szybszy dostęp do pamięci. Karta marzenie. TOP, nie zamienię na Vegę raczej. Za dużo zjada prądu.. .
 • ZALETY:
 • + Szybkość
 • + Moc
 • + Niski pobór prądu (170-180W przy max obciążeniu)
 • + świetnie działa na 3-4 monitorach
 • + ładny wygląd ;)
 • WADY:
 • - wysoka cena, ale moim zdaniem 2500zł jest to cena idealna na ten czas. Kiedyś będzie tańsza ;)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Super karta. Względem poprzednika Sapphire R9 290 Tri-X to niebo a ziemia. Totalna cisza i 10* różnicy pod obciążeniem. Całe szczęście że skusiłem się na zakup gdy była po 2550zł ;)
 • ZALETY:
 • + cisza
 • + wydajność
 • + podświetlenie
 • WADY:
 • - Oprogramowanie MSI zawiera parę błędów i np nie mogę zmienić koloru podświetlenia na karcie.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta to prawdziwy demon (cichy). Świetnie sobie radzi w każdej grze. W FullHD nie ma gry która by ją zagięła poniżej 60FPS. Bardzo cenię sobie pół pasywną konstrukcję, która dodatkowo ogranicza hałas.
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • + Pół pasywna konstrukcja
 • + wygląda bardzo efektownie :)
 • WADY:
 • - Cena po boomie na kryptowaluty
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Po roku użytkowania mogę każdemu w ciemno polecić produkty od MSI.
Już od kilku lat kupuję od nich płyty główne i karty grafiki i jak na razie mnie nie zawiodły.
 • ZALETY:
 • + Bardzo cicha.
 • + Świetna wydajność.
 • + Bardzo dobre wykonanie jak zwykle u MSI
 • + Nic nie piszczy (chodzi o cewki)
 • WADY:
 • - Brakuje lepszego podświetlenia
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
W mojej opini jest to swietna karta, bardzo cicha, wydajna i jak dla mnie dobrze wyglada. W calym zestawie prezentuje sie bardzo zacnie.
 • ZALETY:
 • + Wydajnosc
 • + Cicha praca
 • + Wyglad
 • + Chlodzenie
 • + Bardzo przewrotnie napisze plusem dla mnie jest mala ilosc ledow
 • WADY:
 • - Oczywiscie ze cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Dodam ze faktycznie cewki piszcza przy bardzo wysokich fps , ale nie jest to jakos bardzo uciazliwe, a grajac w sluchawkach znika, ogolnie karta jest bezglosna nawet z wlaczonymi wiatrakami na okolo 50%
Opinia potwierdzona zakupem
Karta przetestowana, Nvidia Sorround przewaznie na ultra-wysokie.
Zawsze od ponad 40 do 60 fps. Z i5 6600k 4,3ghz 2x 4gb 3333mhz ram. Oczywiscie mowa o najnowszych grach typu Andromeda.
 • ZALETY:
 • + KTO NIE ZDĄŻYŁ KUPIĆ TEN STRACIŁ ! XD
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
w jakiej rozdzielczości grasz?
5760x1080
Opinia potwierdzona zakupem
Karta przewyższyła moje oczekiwania i wbrew temu co piszą na forach wcale głośno nie pracuje. Polecam ta kartę. Pracuje wydajnie nawet przy najwyższych ustawieniach graficznych.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Super karta, serdecznie polecam
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • + Nie duża
 • + Backplate
 • + Niskie temperatury
 • + ZERO FROZR
 • + Szybka pamięć 8GB VRAM
 • + Podświetlenie...
 • WADY:
 • - ... ale RGB tylko na logo MSI
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Klkarta wydajnościowo wymiata. Dla gracza poprostu bajka.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + Kultura pracy
 • WADY:
 • - Jak po czasie wyszło, przydałoby mi się drugie wyjście HDMI. Po za tym wad brak.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam. świetna wydajność, kultura pracy oraz minimalistyczne podświetlenie LED (nadaje pazura tej karcie)
 • ZALETY:
 • + świetna wydajność
 • + kultura pracy
 • + podświetlenie
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta wraz z kodem do destiny 2 opłaca się wydać 2500zł
 • ZALETY:
 • + Szybka
 • + Cicha
 • + Mało grzeje
 • WADY:
 • -Duża potrzeba większą obudowę na nią
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Powiem tak, karta rewelacja. Jestem zadowolony z zakupu. Polecam.
 • ZALETY:
 • + wydajna
 • + - cicha
 • + - solidna
 • + - stabilna
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Polecan
 • ZALETY:
 • + L E D Y
 • +
 • + W Y D A J N O Ś Ć
 • +
 • + C I C H A
 • +
 • + M S I
 • +
 • + S I Ł A S M O K A
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam :)
 • ZALETY:
 • + Szybkość
 • + Design
 • WADY:
 • - Cena
 • - Mimo wszystko trochę głośna.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Działa extra, wydajna ,cicha. Cena cóż ...... Ale warto.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta warta polecenia <3
 • ZALETY:
 • + Genialna
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
polecam
 • ZALETY:
 • + cicha,mała
 • WADY:
 • - mało ledów
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Masz pytania? 
M
Mateusz
21.10.2018
płyta główna-ASUS Z97-P
procesor-Intel CORE i7-4790 4x3.6GHz
zasilacz-zasilacz silentiumpc vero m1 600wat spc117 lub Corsair VS 550W CP-9020097-EU
ram-G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2400MHz CL10

będzie działać ?

K
Krzysztof
22.10.2018
Z 550w od corsair w tej wersji bankowo nie bo to badziew, w sumie ten od silentium taki sam badziew, ale jesli bedzie trzymal napiecia to ok tylko pewnie cewki beda skwierczaly
Zgłoś nadużycie
Ł
Łukasz
23.10.2018
Jak na vs550 bankowo nie? Mam i7 4790k podkrecony do 4.8 16 gb ram 2133 ten zasilacz i ta karte i dziala bez problemu
Zgłoś nadużycie
K
Krzysztof
30.10.2018
Brawo ty ale nikt szanujący swój komputer tego badziewia nie włoży, zamawiając kiedyś 2 komputery przez pcspecialist miałem dwa takie zasilacze oba spalone w jednym przypadku za wiele z kompa nie zostało inna sprawa ze to badziewie nie trzyma napiec.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(26)
Pytania i odpowiedzi
(4)
Inspiracje
(8)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB GDDR5X (256 Bit) HDMI, 3x DP, DVI-D (GTX 1080 GAMING X+ 8G)
Specjalista Morele | 06:47
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Specjalista Morele | 06:47
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 06:47
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 06:47
Twoje pytanie trafi do użytkowników produktu oraz naszego eksperta i ukaże się w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“ na karcie produktu oraz na serwisie Morele ASK.
Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin.
Wpisz poniżej treść pytania.
Treść pytania
Załączniki
Specjalista Morele | 06:47
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało opublikowane w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“. Gdy tylko pojawi się pod nim odpowiedź, powiadomimy Cię mailowo.
Specjalista Morele | 06:47
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Specjalista Morele | 06:47
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 199 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Specjalista Morele | 06:47
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8GB GDDR5X (256 Bit) HDMI, 3x DP, DVI-D (GTX 1080 GAMING X+ 8G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.