Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5 (256 bit) HDMI, DVI-D, 3x DP, BOX (GTX 1070 GAMING X 8G)

ID produktu: 774380
Zobacz produkty podobne
(282)
Zapytaj społeczności 92 pytania
 • Długość karty: 279 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1797 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (282)
Inspiracje (46)
Pytania i odpowiedzi (92)
Gwarancje i usługi
Raty

8GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 8GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 8GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX. Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

 

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

 

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.


PRAWDZIWY GAMER

 

 

 

WENTYLATOR TORX 2.0

 

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

 

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu

 

 

 

DWURZĘDOWE ŁOŻYSKA KULKOWE

 

Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

 

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków

Wentylatory zostają zatrzymane Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

RADIATOR

 

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

 

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

 

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

 

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

TRYB MULTI GPU

Miłośnicy gier zawsze poszukują większej wydajności, aby uzyskać w grze najwyższą możliwą jakość i szczegółowość generowanej sceny. Jednoczesne wykorzystanie wielu kart graficznych do współtworzenia obrazu, które pracując w trybie SLI lub CrossFire to świetny sposób na to, aby przekonać się o tym, jak dobrą grafikę komputerową można otrzymać w grach. Karty graficzne dla graczy firmy MSI oferują pełne wsparcie dla technologii Multi GPU.
* Możliwości poszczególnych kart mogą się różnić w zależności od modelu i obsługiwanych przez niego funkcji.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

 

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

AFTERBURNER

 

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

 
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 279 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1797 MHz
 • Łączenie kart SLI
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1070 GAMING X 8G
EAN 4719072467418
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1070
Taktowanie rdzenia 1607 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty 279 mm
Łączenie kart SLI
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 500 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
Złącza zasilania 6-pin, 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(282)
96% osób poleca
ten produkt
5
92%
4
4%
3
2%
2
0%
1
2%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Może nie posiadam jeszcze gogli VR ale zawsze gdy odpalam komputer czuję się jakbym latał. Z tą kartą na pokładzie w połączeniu z i5 6600k i 16GB RAM od G.Skill świat przestaje istnieć a rozgrywka zaczyna się na prawdę. Ta karta to nie żarty to co zrobiło z nią MSI to poezja, to sztuka.
 • ZALETY:
 • + Wydajna jak tarcza antyrakietowa
 • + W tej cenie otrzymujemy genialną wydajność
 • + Półpasywne chłodzenie i niskie temperatury
 • + Bardzo cicha nawet pod obciążeniem
 • + Backplate jakiego M1 Abrams by pozazdrościł
 • + Świetny agresywny design
 • WADY:
 • - Gdy gram w Dying Light mam wrażenie że Zoombie chcą mi ją odebrać :(
 • - Koledzy się śmieją kiedy oglądam własnego PC przez okienko w obudowie. Ale zaprawdę powiadam wam jest na co popatrzeć.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Elo mam pytanie jak ci na twoim sprzęcie działają gry tzn. ile fps w tytułach. Bo sam myślę o kupieniu i5 6600k a i na ile masz zegar w nim ustawiony:P
Najlepiej by było jak byś mógł podać całą konfiguracje ale jak nie chcesz spox, uszanuje to.
Generalnie działają płynnie teraz FPSów Ci nie podam bo jestem na wakacjach ale jak wrócę mogę posprawdzać i tutaj podać.

Prockiem się jeszcze nie bawiłem na razie jest podkręcony przez tryb Game Boost automatycznie na 4.1Ghz ale jak siądę do niego będę chciał go nabić na 4.5Ghz

Tutaj masz link do koszyka to są wszystkie podzespoły:
https://www.morele.net/inventory/info/fYx1tB/
O, widze ze nie tylkom ja kupuje komputer z i5 6600k, 16gb ramu i gtx 1070 :-)
Karta oczywiście od MSI :P najlepsze według mnie, co do dysków mi się trochę wydaje że 3x ssd to lekka przesada ale twój wybór był ale i tak niezły sprzęt.
Ja jedna rezygnuje z tego i5 :/ na i5-6600 bo trochę budżet mi zmalał. ale i tak nowy gtx od msi zrobi swoje :P
3xSSD w RAID 0 = 148% wydajności jeżeli 1SSD = 100% Dysku talerzowego nie potrzebuje bo dane trzymam na przenośnych. Chciałem też aby cena nie przekraczała 1,50zł za 1GB danych + 5lat gwarancji. Wszystko teraz ładuje się z chorą prędkością :D
Jeśli chcesz robić RAID z 3 dysków, to zastanów się lepiej nad RAIDem 5 - trochę mniejsza wydajność, ale o wiele mniejsze ryzyko utraty danych w przypadku awarii któregoś dysku. RAID 0 nadaje sie tylko na magazyn niewrażliwych danych - np multimedialny dysk sieciowy.
Mam pytanie. Czy można ustawić podświetlenie tej karty aby pokazywało temperature?
Biorę podobny zestaw ale płyta tomahawk/m5/m7 i i7 6700k. Czy karta nie będzie ograniczała procesora i na odwrót ?
tak z ciekawości: jaki masz monitor do tego super zestawu? :)
Od kilku miesięcy śledzę cenę tej karty i zawsze powyżej 2300zł. Wczoraj kosztowała nawet 2350zł a dzisiaj wchodzę na morele i widzę cene w wysokości 2125zł, kupiłem od razu, jako że i tak będę kupować nowego kompa. Zastanawiam się co się stało, co jest powodem obniżki, czy to pomyłka czy taka cena już będzie?
Opinia potwierdzona zakupem
Karta po prostu świetna. W połączeniu z prockiem i7 6700k oraz 16gb ramu ddr4 hyperX komputer po prostu zasuwa. Aktualnie lece ze wszystkim na monitorze full hd, ale powiem krótko - czego nie odpaliłem to miałem stałe 60 fps na maksymalnych ustawieniach (testy na Wiedźminie 3, Dark Souls 3, Fallout 4, Shadow of Mordor, Doom). To wszystko oczywiście na ustawieniach bazowych, oc jeszcze nie potrzebowałem robić. Oprócz tego niesamowita kultura pracy, wentylatory 70% czasu wyłaczone a jak już się załączą to pracują naprawdę cicho. Jedyny minus karty jaki znalazłem to jej nietypowe gabaryty przez co może być problem z montażem w niektórych obudowach (ja miałem np w swoim Zalmanie Z3). Oprócz tego przez gabaryty i wagę sugeruję zakup płyty głównej ze wzmocnionymi złączami PCIE, albo dobre zabezpieczenie karty w miejscu. Ogólnie rewelacja.

ps. cewki nie piszczą ;)
 • ZALETY:
 • + niesamowita wydajność
 • + design
 • + świetna kultura pracy
 • + cicha
 • WADY:
 • - nietypowe gabaryty, tosz to smok a nie karta graficzna jest
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Jak dokładnie wygląda ten problem?
Sam mam tę budę i planuję zakupić właśnie tę kartę.
Karta opada czy brakuje miejsca?
Mocno to przeszkadza?
Jaro a po co jest ten śledź przy grafie ? Pomyśl czasami chłopie bo wstyd :/
Akurat z zalmanem miałem ten problem, że dostałem obudowę ze zwalonym gwintem od belki zabezpieczającej kartę więc nie miałem jak jej zdjąć i montaż był tragiczny, oprócz tego karta jest na nią za szeroka i "podtrzymywadła" plasują się idealnie na poziomie wentyli więc nie użyjesz ich do jej podtrzymania - jesli zaś belke wymontujesz nie będzie żadnego problemu.

Komentarza ze śledziem nie rozumiem, zwłaszcza że musiałem użyć innych śrubek do montażu na śledziu niż te dołączone do obudowy bo jak na mój gust karta słabo się trzymała.
Tak sie dzieje jak kupuje sie najtańsza obudowę, nie zaprojektowana z myślą o prawdziwym zestawie. Opadanie karty moze byc wina płyty i niewzmocnionych slotów PCI.
Opinia potwierdzona zakupem
Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad jej zakupem, może przestać.
i5-4690k@4,7GHz
16GB DDR3 1600@2000MHz
Asus Z97 Pro Gamer
bequiet 750W
SSD+HDD
i on, gtx1070:
GTAV-rozdzielczość 5760x1080 - fps z vsync 55-61
DayZ 060 - wszystko na max, 1080p -stałe 60 fps
BF4-ULTRA Preset, 5760x1080 - ok miliona fps :) (stałe 60vsync)
Elite Dangerous - Ultra preset, 5760x1080 - stałe 60fps (vsync on)
WOT - max settings wszystko, 5760-1080 - 57-60fps
Crysis3 oprócz msaa, 5760x1080 - stałe 60fps
Rust
3D Mark Fire strike - 14500


 • ZALETY:
 • + chłodzenie - jest po prostu bezgłośne (wentyle włączają się dopiero chyba ok 60 st, ale i tak ich nie słychać w ogóle)
 • + zajebiście wygląda:)
 • + LEDy
 • + Backplate
 • + wydajność - coś na co czekałem całe życie :)
 • +
 • WADY:
 • -cena
 • -przy 100fps w rust na ustawieniach fantastic, dają się usłyszeć syczące cewki po przyłożeniu ucha do obudowy
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta działa jak marzenie, jest bardzo wydajna, cicha, świetnie się prezentuje. Łezka się w oku kręci kiedy gry które na starej karcie (GT 730) działały na średnich ustawienia, na tej działają na ustawieniach ultra, sama zaś karta graficzna, wciąż nie widzi powodu, aby zacząć się chłodzić. :D

FPS'y w tytułach takich jak Wiedźmin 3 czy Fallout 4 dla ustawień ultra i rozdzielczości 1600x900, w parze z Ryzenem 7 2700X oscylują zazwyczaj pomiędzy wartościami 90 - 140 (wiadomo w zależności gdzie i ile się dzieje).

Jeszcze do niedawna kartę bym zdecydowanie polecił, bo jest tego definitywnie warta! No ale po tym co na rynku kart graficznych Nvidii ostatnio się działo/dzieje ciężko jest znaleźć cenowo-wydajnościowe optimum pomiędzy najnowszymi GTX'ami a downgrade'owanymi RTX'ami.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Po otworzeniu karty, po prostu zapiera dech w klatce piersiowej, a jeżeli się zobaczy wydajność jaką prezentuje, nie chce się aż odchodzić od komputera. Wszystkie gry na full detalach chodzą bez spocenia się, wiatraczki praktycznie niesłyszalne, wygląd po prostu oszałamiający, program załączony do karty, jest czysty przejrzysty. Polecam!
 • ZALETY:
 • + 8 GB vRAM,
 • + wygląd,
 • + wydajność jaką prezentuje (Detale w grach: na full wszystko)
 • + po prostu nic dodać nic ująć,
 • + sterowanie Ledem MSI na karcie
 • WADY:
 • -jedynym minusem jaki mógłbym tutaj zarzucić to jest biedne wypełnienie przez MSI wnętrza pudełka karty tj. 0 przejściówek (np. VGA-DVI-D/HDMI), jedynie co jest dołączone to naklejki. Przy takich pieniądzach jak się płaci za kartę powinno być coś dorzucone.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
U mnie nawet naklejek nie było :/
Czyżby morele wcisnęło mi używkę :O
Opinia potwierdzona zakupem
Kawał dobrej karty graficznej za tą cenę.
Posiadam kartę od ponad roku i sprawuje się następująco (ujęta gra oznacza przyjemną grę a nie grywalność w katuszach):

Wiedźmin 3 - Uber HW ON ~47-54 FPS
GTA 5 - Ultra ~57-60 FPS
PUBG - Ultra (Nie sprawdzałem dokładnych FPS)
LoL - Bardzo wysokie ~350 FPS
Cs:Go - Maximum Tak jak wyżej.

Co do budowy:
Chłodzenie jest ciche ale wydajne.
Karta posiada świetną prezentacje w obudowie.
Poleciłbym montaż na Riserze (taśmie PCIE) bo prezentacja jest naprawdę dobra.
 • ZALETY:
 • + Bardzo przyjemny dla oka wygląd.
 • + WSZYSTKO NA ULTRA.
 • + Dobre chłodzenie.
 • + Technologia pół-pasywna.
 • WADY:
 • - Brat mi zazdrości
 • - Nie wychodzę z pokoju.
 • - Czasami odlatuje i muszę ją gonić po pokoju.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Szczerze, na początku zanim kupiłem wahałem się czy faktycznie kupić taką kartę graficzną, czy nie lepiej poczekać aż stanieje gtx 1080. Po zakupie powiem śmiało, że nie warto naprawdę czekać na tańszą 1080 :) ta karta to prawdziwy demon wśród kart :) można wiele pisać o zaletach tej karty ale najlepiej sprawdzić samemu :)
 • ZALETY:
 • + Bardzo cicha praca wentylatorów. Prawie niesłyszalna przy normalnym obciążeniu. Nawet przy bardzo wymagających grach poziom hałasu nie jest wysoki. co wpływa na komfort gry.
 • + Kolejnym plusem jest bardzo dobra wydajność w najnowszych dziełach jak np. Tom Clancy The Division, Wiedźmin 3, Battlefield czy Titanfall 2.
 • WADY:
 • - jak na razie nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wybrałem kartę kierując się wynikami testów oraz stosunkiem wydajności do ceny. Jak dla mnie, na tą chwilę jest to najlepszy wybór wśród GTX1070 w kategorii cena/jakości (a może i wśród kart graficznych w ogóle). Szczególnie ma to znaczenie, jeśli w planach ma się rozszerzenie do SLI. Na razie nie zawiodłem się.
 • ZALETY:
 • + Karta jest cicha - wentylatory nie pracują pod małym obciążeniem, a w razie potrzeby kręcą się naprawdę cicho
 • + Duży potencjał potrzebny do gry na wysokich ustawieniach
 • + Oprogramowanie - łatwe podkręcanie karty, sterowanie LED-ami etc.
 • WADY:
 • - Nie dostrzegam, IMHO jak na nową kartę wysoka cena nie może być tutaj wadą (szczególnie w porównaniu do GTX1080).
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB tosame zalety i brak wad to czarny koń wśród kart tej klasy dostępnych na chwilę obecną .
Msi to marka której jestem zwolennikiem od ładnych paru lat i puki co tak pozostanie
 • ZALETY:
 • + Stosunek cena-jakość Rewelacja!!!Karta przerosła moje najśmielsze oczekiwania dostałem więcej niż mogłem się spodziewać a mianowicie:
 • + Przepiękne i solidne wykonanie
 • + Super ciche i efektywne chłodzenie
 • + Niesamowita moc i potencjał który chyba zadowoli każdego
 • + Multum oprogramowania wraz ze sterownikami oraz pełne wsparcie ze strony producenta (oczywiście po rejestracji produktu)
 • + Bogate wyposażenie oraz gadżety od MSI.
 • WADY:
 • - brak.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem kartę w momencie jej wyjścia. Jestem bardzo z niej zadowolony. Wcześniej używałem MSI GTX 660, EVGA GTX 770 Classified, Fire Pro 7000 i stwierdzam, że tem model 1070 od MSI jest najcichszym i najwydajniejszym do tej pory. Pracuje bardzo cicho. Ma super system gdzie wiatraki na karcie są w stanie wstrzymania kiedy karta pracuje pod mały obciążeniem. Kiedy opciążenie się zwiększa do ok. 60% zaczynają się załączać. Przy ok. 80-90% obciążenia wiatraki są słyszalne, ale nie denerwujące.
 • ZALETY:
 • + Stosunek ceny do jakości!
 • + Wydajność!
 • + Bezgłośna praca pod małym obciążeniem.
 • +
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo dobra, wydajna, cicha i świecąca ! :D
Warto sprawdzic wymiary obudowy i odleglosc portu PCI-E od Gniazd na ram i procesor, poniewaz wielkosc karty przeszkadza w malych plytach głównych, duzo kombinowania. Wymagany zasilacz, posiadajacy 2x6 pinow, moze byc 6+2, jest miejsce na 2 dodatkowe piny aby zwisaly. Nie przestraszcie sie nie dzialajacych wiatrakow, gdyz wlaczaja sie dopiero gdy osiagnie odpowiednia temperature, by schlodzic, po czym znow se wylaczaja. Ogolnie produkt bardzo dobry, choc ledwo zmiescilem w swoja obudowe, polecam ! ;)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
MegaKOX!!!
Nie będę się rozpisywał, bo już chyba wszystko zostało powiedziane w temacie, ale jednak dodam coś od siebie.

Bałem się, że będą problemy ze stertownikami i technologią podczas użytkowania zaawansowanych aplikacji graficznych.
Jednak na ten moment nie zaobserwowałem niczego poza znaczącym wzrostem wydajności.

Po prostu rewelacyjna, odpaliłem nawet pierwszą lepszą grę na testy - padło na Conan Exiles.
Wszystko na full i podczas gry myślałem, że oglądam film a nie rozgrywkę :)

POLECAM !!!
 • ZALETY:
 • + WSZYSTKO!!
 • WADY:
 • - no może trochę cena ;/
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Trudno o tym opowiedzieć...
O niesamowitych wrażeniach...
O niesamowitym wyglądzie...
Musicie to przeżyć!
No więc raz bierzcie to do koszyka i instalujcie w swoich Piecykach! :)
 • ZALETY:
 • + Niesamowite wrażenia z rozgrywki
 • + Świetny design, połączenie czerni i bieli daje wspaniały efekt przy dobrej kompozycji.
 • + Podświetlenie może nie jest jakieś ultra bogate, ale nadrabia to wydajność która jest snem, ale na jawie...
 • + Niskie temperatury na rdzeniu i wydajne, a zarazem ciche chłodzenie.
 • + Backplate z pięknym smokiem Microstaru ;)
 • WADY:
 • - Nie ma.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta, za rozsądną cenę gdy ją kupowałem (imo teraz lepiej dołożyć to 400~ i kupić gtx1080, wcześniej różnica wynosiła ponad 1k)
Oferuje świetną wydajność, radzi sobie z nowymi tytułami w 1440p
Jest trochę miejsca na overclock
 • ZALETY:
 • + Świetny, cichy i wydajny cooler
 • + Z pudełka podkręcona
 • + świetne twin frozr VI z którym rywalizować może tylko seria strix i może nowe iCX od EVGA
 • WADY:
 • - RGB na karcie (a bardziej na logo z boku) to raptem kilka kolorów
 • - Potrafi zapiszczeć cewkami przy benchmarkach
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Techniczno-estetetyczne cudo - powijani postawić je w muzeum sztuki nowocześniej w Londynie

PS rozrzedziłem kilka gier na minimalnych detalach do ponad 800FPS - żadna z cewek nawet się nie zająknęła do piśnięcia...
 • ZALETY:
 • + Automatycznie wyłączenie wentylatorów przy braku obciążenia.
 • + Z MSI Afterburnerem cudownie sie kreci - spokojnie można wyciągnąć dodatkowe 15-20% tylko trzeba pamiętać żeby dobrze wietrzyć budę.
 • WADY:
 • - Może trochę cena - choć wyznaje zasadę że za jakość warto zapłacić.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
10 lat z AMD przyzwyczaiło mnie do hałasu i ciepła. Z NVidią i Intelem jest zgoła inaczej.
i7 6700k + 16gb + 1070MSI = cisza, spokój i rewelacyjna wydajność.
Karta przy maksymalnym obciążeniu (30 min stress test ) nie przekroczyła 68 stopni, a wentylatorów nie było słychać - CISZA. W idle karta pracuje w przedziale 36-41 stopni w zależności od temperatury otoczenia, wentylatory w tym wypadku nie pracują.
 • ZALETY:
 • + wysoka wydajność
 • + kultura pracy
 • + wygląd
 • + ciszaaaaaaaa
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
super produkt, po wyjęciu z pudełka zachwyca wyglądem, po zamontowaniu do komputera z okienkiem zachwyca tak samo, po włączeniu jeszcze bardziej, led-y są bardzo widoczne i extra się prezentują. Po zainstalowaniu sterowników, ustawiłem wszystkie gry na najwyższe ustawienia jakie mają i żadna nie zeszła poniżej 60-80 fps na full HD, jestem w 100% zadowolony. Polecam każdemu entuzjaście tą kartę.
 • ZALETY:
 • + 100% za wygląd
 • + 100% za chłodzenie
 • + 100% za efektywność w grach
 • WADY:
 • - BRAK!!!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Jeszcze nie podkręcałem bo nie miałem takiej potrzeby. W moim egzemplarzu cewki nie piszczą, karta wykazuje się wysoką kulturą pracy nawet przy grach na ultra ustawieniach. Polecam chociaż warto poczekać na jakieś promo bo przez kopaczy cena grafy poszła w górę. Kupiłem 27 listopada 2017 za 2129zł, a dzisiaj 17 stycznia jej cena wynosi 2849 zł...
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Cewki nie piszczą
 • + Wszystkie gry na ultra i wystarczy na kilka lat dobrego grania na przyzwoitych detalach
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Trochę obawiałem się, czy wąskim gardłem dla karty nie będzie moja "wiekowa" płyta Gigabyte i procesor i5 2500k ale na szczęście wszystko pięknie śmiga. Brak mi tylko przejściówek do zasilania (poprzednia karta miała je załączone). Mam trochę wiekowy (ale bardzo dobrej jakości) zasilacz bez kabla z wtyczką 8-pin i z podłączeniem karty miałem mały problem...
 • ZALETY:
 • + cicha praca
 • + wygląd
 • + energooszczedność
 • + osiągi
 • + cashback
 • WADY:
 • -cena
 • -brak przejściówek do zasilania
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę posiadam już prawie 3lata i wybrałem ją ze względu na polecane przez wsyztkie portale i fora chłodzenia. I nie zawiodłem się - kapitalna karta trzymająca dobre temperatury pomimo tego, że konstruowałem kompa w obudowie micro ATX. Dodatkowo trzeba dodać, że jest praktycznie bezgłośny - kapitalna karta
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + temperatury
 • + blackplate
 • + wygląd
 • WADY:
 • - kolory podświetleń i sterowanie nimi
 • - nie kupiłem płyty głównej z SLI i nie mogę dokupić jej ponownie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Masz pytania? 
U
12.04.2021
Czy przewód, który w zasilaczu podłączony jest do 8 pin, a na wyjściu ma 2 x 8pin da radę zasilić tę kartę? Czy muszę nabyć przewód, który miałby 8 i 6 pin na wyjściu?
M
Maciej
12.04.2021
Sam odpowiem na pytanie, te końcówki to są 6+2 pin, da się rozdzielić.
Zgłoś nadużycie
T
Tak
13.04.2021
Bardzo ładnie hahahaha
Zgłoś nadużycie
R
Rafał
13.04.2021
Brawa za spostrzegawczość :)
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(282)
Pytania i odpowiedzi
(92)
Inspiracje
(46)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 14:57
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5 (256 bit) HDMI, DVI-D, 3x DP, BOX (GTX 1070 GAMING X 8G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.