Karty graficzne

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5 (256 bit) HDMI, DVI-D, 3x DP, BOX (GTX 1070 GAMING X 8G)

ID produktu: 774380
Zobacz produkty podobne
(302)
Zapytaj społeczności 89 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • Długość karty: 279 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1797 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (302)
Inspiracje (47)
Pytania i odpowiedzi (89)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

8GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 8GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 8GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

DisplayPort

Na pokładzie prezentowanej karty graficznej nie mogło zabraknąć uniwersalnego interfejsu cyfrowego DisplayPort, dzięki któremu podłączysz do komputera nie tylko monitor, ale również system kina domowego. Oglądaj filmy w jakości 4K, ciesz się emocjonującą rozgrywką bezpośrednio na ekranie telewizora, wielkoformatowego wyświetlacza lub dzięki projektorowi... na ścianie. DisplayPort zapewnia wsparcie dla technologii ochrony treści oraz VESA Display Stream Compression.

DVI

Zagraj w ulubioną grę, pracuj z aplikacjami biurowymi, oglądaj długo wyczekiwany serial. Dzięki wykorzystaniu złącza DVI wyświetlisz na monitorze wysokiej rozdzielczości obraz, zawsze, gdy tego potrzebujesz. Ciesz się dynamiczną rozgrywką i płynnym obrazem bez przycięć i klatkowania. Złącze DVI zapewnia wysoką jakość przesyłanego sygnału wideo, dzięki dużej przepustowości złącza oraz szybkiemu odświeżaniu.

HDMI

Przenieś się na zupełnie nowy poziom rozrywki dzięki możliwościom, jakie daje Ci złącze HDMI. Podłącz komputer do telewizora, projektora lub wielkoformatowego wyświetlacza i odtwarzaj obraz o doskonałej jakości wszędzie, gdzie tylko chcesz. Złącze HDMI przesyła nieskompresowany cyfrowy sygnał audio oraz wideo i pozwala na transmitowanie 8 kanałowego dźwięku z próbkowaniem 192 kHz. Zapomnij o przycięciach i przerwach w odtwarzanym filmie akcji w jakości 4K lub podczas cyfrowej potyczki z najlepszymi konkurentami na świecie.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX. Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

 

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

 

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.


PRAWDZIWY GAMER

 

 

 

WENTYLATOR TORX 2.0

 

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

 

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu

 

 

 

DWURZĘDOWE ŁOŻYSKA KULKOWE

 

Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

 

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków

Wentylatory zostają zatrzymane Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

RADIATOR

 

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

 

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

 

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

 

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

TRYB MULTI GPU

Miłośnicy gier zawsze poszukują większej wydajności, aby uzyskać w grze najwyższą możliwą jakość i szczegółowość generowanej sceny. Jednoczesne wykorzystanie wielu kart graficznych do współtworzenia obrazu, które pracując w trybie SLI lub CrossFire to świetny sposób na to, aby przekonać się o tym, jak dobrą grafikę komputerową można otrzymać w grach. Karty graficzne dla graczy firmy MSI oferują pełne wsparcie dla technologii Multi GPU.
* Możliwości poszczególnych kart mogą się różnić w zależności od modelu i obsługiwanych przez niego funkcji.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

 

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

AFTERBURNER

 

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

 

Specyfikacja

Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce GTX 1070
Taktowanie rdzenia
1607 MHz
Taktowanie rdzenia w trybie boost
1797 MHz
Procesory strumieniowe
1920
Typ złącza
PCI Express 3.0 x16
Długość karty
279 mm
Łączenie kart
SLI
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
500 W
Ilość pamięci RAM
8 GB
Rodzaj pamięci RAM
Szyna danych
256 bit
Taktowanie pamięci
8108 MHz
Typ chłodzenia
D-Sub
Brak
Złącza zasilania
6-pin
8-pin
Wersja opakowania
BOX

Opinie (302)

(302)
5/5
(302)
96% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
4%
3
2%
2
1%
1
2%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Może nie posiadam jeszcze gogli VR ale zawsze gdy odpalam komputer czuję się jakbym latał. Z tą kartą na pokładzie w połączeniu z i5 6600k i 16GB RAM od G.Skill świat przestaje istnieć a rozgrywka zaczyna się na prawdę. Ta karta to nie żarty to co zrobiło z nią MSI to poezja, to sztuka.
 • ZALETY:
 • + Wydajna jak tarcza antyrakietowa
 • + W tej cenie otrzymujemy genialną wydajność
 • + Półpasywne chłodzenie i niskie temperatury
 • + Bardzo cicha nawet pod obciążeniem
 • + Backplate jakiego M1 Abrams by pozazdrościł
 • + Świetny agresywny design
 • WADY:
 • - Gdy gram w Dying Light mam wrażenie że Zoombie chcą mi ją odebrać :(
 • - Koledzy się śmieją kiedy oglądam własnego PC przez okienko w obudowie. Ale zaprawdę powiadam wam jest na co popatrzeć.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Elo mam pytanie jak ci na twoim sprzęcie działają gry tzn. ile fps w tytułach. Bo sam myślę o kupieniu i5 6600k a i na ile masz zegar w nim ustawiony:P
Najlepiej by było jak byś mógł podać całą konfiguracje ale jak nie chcesz spox, uszanuje to.
Generalnie działają płynnie teraz FPSów Ci nie podam bo jestem na wakacjach ale jak wrócę mogę posprawdzać i tutaj podać.

Prockiem się jeszcze nie bawiłem na razie jest podkręcony przez tryb Game Boost automatycznie na 4.1Ghz ale jak siądę do niego będę chciał go nabić na 4.5Ghz

Tutaj masz link do koszyka to są wszystkie podzespoły:
https://www.morele.net/inventory/info/fYx1tB/
O, widze ze nie tylkom ja kupuje komputer z i5 6600k, 16gb ramu i gtx 1070 :-)
Karta oczywiście od MSI :P najlepsze według mnie, co do dysków mi się trochę wydaje że 3x ssd to lekka przesada ale twój wybór był ale i tak niezły sprzęt.
Ja jedna rezygnuje z tego i5 :/ na i5-6600 bo trochę budżet mi zmalał. ale i tak nowy gtx od msi zrobi swoje :P
3xSSD w RAID 0 = 148% wydajności jeżeli 1SSD = 100% Dysku talerzowego nie potrzebuje bo dane trzymam na przenośnych. Chciałem też aby cena nie przekraczała 1,50zł za 1GB danych + 5lat gwarancji. Wszystko teraz ładuje się z chorą prędkością :D
Jeśli chcesz robić RAID z 3 dysków, to zastanów się lepiej nad RAIDem 5 - trochę mniejsza wydajność, ale o wiele mniejsze ryzyko utraty danych w przypadku awarii któregoś dysku. RAID 0 nadaje sie tylko na magazyn niewrażliwych danych - np multimedialny dysk sieciowy.
Mam pytanie. Czy można ustawić podświetlenie tej karty aby pokazywało temperature?
Biorę podobny zestaw ale płyta tomahawk/m5/m7 i i7 6700k. Czy karta nie będzie ograniczała procesora i na odwrót ?
tak z ciekawości: jaki masz monitor do tego super zestawu? :)
Od kilku miesięcy śledzę cenę tej karty i zawsze powyżej 2300zł. Wczoraj kosztowała nawet 2350zł a dzisiaj wchodzę na morele i widzę cene w wysokości 2125zł, kupiłem od razu, jako że i tak będę kupować nowego kompa. Zastanawiam się co się stało, co jest powodem obniżki, czy to pomyłka czy taka cena już będzie?

Inspiracje (47)

Pytania i odpowiedzi (89)

Witam czy ta karta graficzna by współpracowała z płytą GA-78LMT-USB3?
Pozdrawiam.
Tak, Będzie działać. Tylko, że nie wykorzystasz w pełni potencjału zakupionej karty.
Powinna działać. Warunkiem poprawnej instalacji karty na płycie jest obecność PCI Express 3.0 x16. Na Twoim modelu wygląda na to, że jest. Pozdrawiam.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (302)

Pytania i odpowiedzi (89)

Inspiracje (47)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink PA0038, Zebra RIBBON 1600 WAX - (01600BK13145), Amica 57GEH3.33HZpMsW (55548), Lindy USB-B 0.2m Przezroczysty (41750), NoName Pokrowiec Smart Magnet do Samsung A3 2017 A320 złoty (GSM024940), GoodRam MicroSDHC 32GB Class10 (M1A0-0320R11-A1), Panta Plast Koperta A5 na napę z nadrukiem New York, TOP-2000 Zeszyt Camouflage, A5, 80K, linia z marginesem (400088168), Epson 378XL (black), Herlitz Zestaw Schulranzen Loop Plus Spring Horses różowy (50013821), Toshiba Toner KTK-3580 / T3580E (Black), Starpak Piórnik Myszka Minnie (MIN 35 18), Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB Dual SIM Złoty (PN100589), TelForceOne Nakładka Glitter 3in1 do Xiaomi Redmi Note 5A różowa, 4OK Cover4U Etui dla Huawei P10 Lite , ROAR Etui roar colorful HUAWEI P10 mięta, Bellona Kalendarz 2019 Tewo B6 Tradycyjne, Cartridge Web Toner TK-5140C Cyan , GeForce GTX 1070