Karty graficzne

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5 (256 bit) HDMI, DVI-D, 3x DP, BOX (GTX 1070 GAMING X 8G)

ID produktu: 774380
Zobacz produkty podobne
(304)
Zapytaj społeczności 90 pytań
 • Długość karty: 279 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1797 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (304)
Inspiracje (45)
Pytania i odpowiedzi (90)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

8GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 8GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 8GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX. Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

 

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

 

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.


PRAWDZIWY GAMER

 

 

 

WENTYLATOR TORX 2.0

 

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

 

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu

 

 

 

DWURZĘDOWE ŁOŻYSKA KULKOWE

 

Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

 

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków

Wentylatory zostają zatrzymane Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

RADIATOR

 

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

 

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

 

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

 

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

TRYB MULTI GPU

Miłośnicy gier zawsze poszukują większej wydajności, aby uzyskać w grze najwyższą możliwą jakość i szczegółowość generowanej sceny. Jednoczesne wykorzystanie wielu kart graficznych do współtworzenia obrazu, które pracując w trybie SLI lub CrossFire to świetny sposób na to, aby przekonać się o tym, jak dobrą grafikę komputerową można otrzymać w grach. Karty graficzne dla graczy firmy MSI oferują pełne wsparcie dla technologii Multi GPU.
* Możliwości poszczególnych kart mogą się różnić w zależności od modelu i obsługiwanych przez niego funkcji.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

 

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

AFTERBURNER

 

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
MSI
Kod producenta
GTX 1070 GAMING X 8G
EAN
4719072467418
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce GTX 1070
Taktowanie rdzenia
1607 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
279 mm
Łączenie kart
SLI
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
500 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Złącza
D-Sub
Brak
Złącza zasilania
6-pin
8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(304)
(304)
5/5
(304)
96% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
4%
3
2%
2
1%
1
2%
Opinia potwierdzona zakupem
Może nie posiadam jeszcze gogli VR ale zawsze gdy odpalam komputer czuję się jakbym latał. Z tą kartą na pokładzie w połączeniu z i5 6600k i 16GB RAM od G.Skill świat przestaje istnieć a rozgrywka zaczyna się na prawdę. Ta karta to nie żarty to co zrobiło z nią MSI to poezja, to sztuka.
 • ZALETY:
 • + Wydajna jak tarcza antyrakietowa
 • + W tej cenie otrzymujemy genialną wydajność
 • + Półpasywne chłodzenie i niskie temperatury
 • + Bardzo cicha nawet pod obciążeniem
 • + Backplate jakiego M1 Abrams by pozazdrościł
 • + Świetny agresywny design
 • WADY:
 • - Gdy gram w Dying Light mam wrażenie że Zoombie chcą mi ją odebrać :(
 • - Koledzy się śmieją kiedy oglądam własnego PC przez okienko w obudowie. Ale zaprawdę powiadam wam jest na co popatrzeć.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Elo mam pytanie jak ci na twoim sprzęcie działają gry tzn. ile fps w tytułach. Bo sam myślę o kupieniu i5 6600k a i na ile masz zegar w nim ustawiony:P
Najlepiej by było jak byś mógł podać całą konfiguracje ale jak nie chcesz spox, uszanuje to.
Generalnie działają płynnie teraz FPSów Ci nie podam bo jestem na wakacjach ale jak wrócę mogę posprawdzać i tutaj podać.

Prockiem się jeszcze nie bawiłem na razie jest podkręcony przez tryb Game Boost automatycznie na 4.1Ghz ale jak siądę do niego będę chciał go nabić na 4.5Ghz

Tutaj masz link do koszyka to są wszystkie podzespoły:
https://www.morele.net/inventory/info/fYx1tB/
O, widze ze nie tylkom ja kupuje komputer z i5 6600k, 16gb ramu i gtx 1070 :-)
Karta oczywiście od MSI :P najlepsze według mnie, co do dysków mi się trochę wydaje że 3x ssd to lekka przesada ale twój wybór był ale i tak niezły sprzęt.
Ja jedna rezygnuje z tego i5 :/ na i5-6600 bo trochę budżet mi zmalał. ale i tak nowy gtx od msi zrobi swoje :P
3xSSD w RAID 0 = 148% wydajności jeżeli 1SSD = 100% Dysku talerzowego nie potrzebuje bo dane trzymam na przenośnych. Chciałem też aby cena nie przekraczała 1,50zł za 1GB danych + 5lat gwarancji. Wszystko teraz ładuje się z chorą prędkością :D
Jeśli chcesz robić RAID z 3 dysków, to zastanów się lepiej nad RAIDem 5 - trochę mniejsza wydajność, ale o wiele mniejsze ryzyko utraty danych w przypadku awarii któregoś dysku. RAID 0 nadaje sie tylko na magazyn niewrażliwych danych - np multimedialny dysk sieciowy.
Mam pytanie. Czy można ustawić podświetlenie tej karty aby pokazywało temperature?
Biorę podobny zestaw ale płyta tomahawk/m5/m7 i i7 6700k. Czy karta nie będzie ograniczała procesora i na odwrót ?
tak z ciekawości: jaki masz monitor do tego super zestawu? :)
Od kilku miesięcy śledzę cenę tej karty i zawsze powyżej 2300zł. Wczoraj kosztowała nawet 2350zł a dzisiaj wchodzę na morele i widzę cene w wysokości 2125zł, kupiłem od razu, jako że i tak będę kupować nowego kompa. Zastanawiam się co się stało, co jest powodem obniżki, czy to pomyłka czy taka cena już będzie?
Opinia potwierdzona zakupem
Ogólnie karta jest rewelacyjna. Nawet w połączeniu z moim procesorem Intel Core I5-4570 sprawuje się wyśmienicie. Wiedziałem, że będzie ona bardzo wydajna, ale nie sądziłem, że aż tak w połączeniu nawet z moim procesorem.
 • ZALETY:
 • + Mega wydajna
 • + Cena odpowiednia do oferowanej wydajności
 • + Cicha (nawet w obciążeniu)
 • + Niskie temperatury
 • + Super design
 • + Backplate
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Cewki nie piszczą?
U mnie nie piszczą.
Cewki piszczą niestety. Morele usunęły już 2 moje niezbyt pochlebneopinie o tej karcie.
Cewki piszczą jeżeli mamy jakąś starszą grę i kosmiczną liczbę klatek na sekundę (np. 1000), jeżeli w ustawimy globalny limit klatek na powiedzmy 150 to nie ma żadnego piszczenia nawet w nowych najbardziej wymagających grach. Wydaje mi się, że producent nie przewidział takiego problemu i dlatego karta wariuje.
Karol: Skoro Ci nie pasuje to czemu nie oddasz karty? Akurat morele w tej kwestii nie robi żadnych problemów (wiem bo sam trząsłem portkami i atakowałem ich "co by było gdyby").

Przemysław: Klient ma prawo oczekiwać, że karta, która aspiruje do bycia najcichszą na rynku będzie wolna od takich przypadłości. Poza tym: konieczność programowego poprawiania TAKIEGO babola? - nie dziękuję wolałbym reklamować (na szczęście nie muszę - moja nie piszczy).

Swoją drogą czytałem gdzieś sugestię że piszczenie cewek może być kwestią współpracy karty zasilaczem - nie wiecie czy to prawda, sprawdził to ktoś?
Jaki masz zasilacz? Jak dostanę zestaw zobaczę czy coś piszczy na moim, zamówiłem evegę superNOVA GS 650 80 Plus Gold
Kilkuletniego OCZ ZT 750W (nie piszczały na nim żadne kart a było ich sporo) ale kartę testowałem również na Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W.
Karol a ty na jakim PSU sprawdzałeś?
pumex: Ja testowałem na zasilaczu Be Quiet! Power Zone 750W. Co do piszczenia to oczywiście nie jestem zadowolony z tego faktu i za taką kasę tak karta powinna być "bez wad", których jak wiemy nie da się uniknąć ale producent reklamuje kartę, która ma super ciche wentylatory i półpasywny system chłodzenia jako bardzo cichą a tu zaczynają piszczeć cewki. Tak odbiegając od tematu tego zasilacza nie polecam bardzo nierówno pracuje.
Też kupiłem tą kartę i u mnie nie występuje efekt piszczących cewek. Na miejscu osób u których ten efekt występuje wymienił bym taka kartę w morele - sam producent chwali się brakiem piszczących cewek.
Czy zasilacz 500w wystarczy?
Sama karta może pobrać max 230W na 300W jakie dają molexy 8+6, 500W w zupełności wystarczy dla pojedynczej karty
Z tym piszczeniem cewek to albo żart albo skandal. Tego się nie powinno lekceważyć tylko jawnie i dobitnie krytykować według mnie wszystkie karty piszczące powinno się zwrócić. Posiadam gtx 970 OC gigabyte ale nie 1000 wentylatorów tylko 1 i nic nie piszczy i NIE MA PRAWA PISZCZEĆ.
i jeszcze apropo chłodzenia do producentow kart; zyczylbym sobie NIE kolejnych wodotryskow w postaci tysiąca wentylatorow miliona podswietlen A np. możliwości WYMIANY chłodzenia karty graficznej (np. po roku użytkowania) na nowy JEDNYM KLIKNIECIEM nawet bez wyciągania karty z komputera (oczywiście może być z wyciąganiem karty ale ma być to dziecinnie proste) i utrzymania standardu (upozatkowania coby np. inni producenci mogli tworzyć takie chłodzenie np. bequiet pod karty np. gigabyte asus msi czy jak kto woli) i conajwyzej mogę się zgodzić na max 2 wentylatory ale uważam ze 1 powinien być MAX i polpasywne chłodzenie powinno być standardem a co do grzania karty przy jednym wentylu to nie mój problem tylko producentow
dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie ;)
evega superNOVA GS 650 80 Plus Gold + ta karta i nic nie piszczy
w moim egzemplarzu cewki piszcza
Opinia potwierdzona zakupem
Znakomit karta graficzna na fabrycznych ustawieniach boostuje ponad 1.900 mhz na rdzeniu.
Po Oc stabilne 2.100 mhz na rdzeniu i 4500 mhz na pamieci.
Ustawiając krzywa na 60-65 % wentylatora mam max 62c grajac w The Division zachowujać przy tym bardzo wysoką kulture pracy.
 • ZALETY:
 • + Fantastyczne chlodzenie praktycznie niesłyszalne.
 • + Dobre Oc ale to raczej loteria krzemu.
 • + Solidnie wykonana grafika.
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt Od dziś
Co ciekawe u mnie OC wypadło podobnie. Z tym, że w zależności od testy/gry boost podbija od 2063 do 2101 MHz
RAM idzie nawet nieco wyżej 4570. Ile ustawiłeś bazowe taktowani rdzenia? Jak testowałeś stabilność?
U mnie boostuje od 2126-2088 nie bawiłem się wiecej.
Z Ramem nie bawiłem się wiecej ale wiem żę, ludzią działa na +600.
Testowałem w Valley Benchmark i w grach.
W Msi Afterburner mam ustawione +165 Core / +500 Mem.
A jak masz bios ustawiony? OC Default (1607) czy Gaming Default (1582)? Bo nie wiem od której wartości masz te +165?

Ja mam ustawione +105 (liczone od wartości 1607)
Oc Default mam ustawione.
Opinia potwierdzona zakupem
Przy obecnych grach i procesorze i5 4670k no NO OC dusi się wyłącznie przy MSAA x8. Reszta rock solid 60 FPS przy full HD. Nie mam monitora 4k do testowania.
 • ZALETY:
 • + cisza pracy, moc
 • WADY:
 • - kolor świateł, ale można zmieniać :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Dokładnie to co kolega napisał przy 4670k - 4690k i 4790k przy ustawieniach msaa x8 dusi się :) nawet na podkeconych rdzeniach procesora czy to na 4.5 ghz czy na 4.7 a przy msaa x4 śmiało daję radę 60fps jak się patrzy :) ale powiedzmy sobie szczerze wielkiej różnicy nie widać między ustawieniami msaa x8 a x4 :) przynajmniej ja nie zauważam dużej różnicy, ps gram na monitorze 144 hz w turbo 240hz. Karta Od msi moim zdaniem najlepszy wybór ;) cichutka, chłodna. W sumie co do ciszy to się za bardzo nie wypowiem bo posiadam obudowę be quiet base 800 z oknem i nie wiem jak w innych budach, wcześniej miałem gtx 970 od gigabyte i też jej nie słyszałem. Mimo to różnica w kulturze pracy między gtx 970 G1 a tą msi jest znacząca :) zawsze kupowałem gigabyte karty jak i płyty od teraz jestem za kartami msi po tym co zobaczyłem. Ale nadal zostaję przy płytach gigabyte :) nigdy mi się nie zepsuła żadna ani nie miałem najmniejszych problemów, a płyty kupuję zawsze gamingowe z wyższej półki. Wie może ktoś kiedy premiera nowych chłodzeń be quiet z wentylatorami silent wings 3, bo mój dark pro 3 już się znudził a w ogóle musiałem wymienić w nim 120 wentylator bo padł po pół roku użytkowania, już nie wspomnę że kiedyś na morele kupiłem z drugiego konta darck rock 3 i ewidentnie było widać, że radiator był używany :/ już nie wspomnę w jakim zniszczonym pudełku otrzymałem. Jedynie to wentylator wyglądał na nowy... A skąd wiem że był używany? W tym samym czasie mój brat kupił również dark rock 3 na xkomie i porównaliśmy dwa radiatory czystym okiem było widać że w morele wykręcono frajerski numer, pewnie ten ktoś kto podmienił radiator to posiadał u siebie takie same chłodzenie dał swoje a zawinął te za które zapłaciłem swojego czasu. Tak jak wyżej opisałem tylko wentylator wyglądał na nowy. I powiedzcie mi jak tu zaufać sklepowi? hym? zamawiałem tu kilkakrotnie i raz taką sytuację miałem. Naprawdę szczyt bezczelności. Pozdrawiam. I sorry za błędy ale na szybkiego pisałem będąc w pracy.
Opinia potwierdzona zakupem
Pierwszy produkt MSI jaki kiedykolwiek posiadałem i bardzo miłe zaskoczenie. Karta działa bezszelestnie! Idle chłodzone pasywnie, przy obciążeniu uruchamiają sie wentylatory ale kompletnie ich nie słychać! Nie ma się co zastanawiać dołożyć parę złotych i podarować sobie te wszystkie founders edition.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Jak to zapierdala... ; D
 • ZALETY:
 • + sama jest mocną stroną
 • WADY:
 • - Jakąś grę to by mogli dorzucić... Byłoby miło.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Wywaliłeś cała kasę na kartę i juz nie ma na porządne tytuły?
Opinia potwierdzona zakupem
Witam.Przesiadłem się z Msi GTX 770 TF 2GB.Zmiana karty pozytywnie mnie zaskoczyła.Karta trochę droga ale co tam.Jestem zadowolony.Cicha,wydajna.Nie mam żadnych problemów z piszczącymi cewkami itp.Z moim i5 4690 i 16GB HyperX Savage 2400Mhz karta sprawuje się wyśmienicie.
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + wydajna
 • + Backplate
 • + chłodzenie półpasywne
 • WADY:
 • - Nie dostrzegam
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
sprzet bardzo wydajny, ale pytania typu czy i5 uciagnie te karte - tak , uciagnie, ale procek jednak dosc ogranicza, raczej pod i7 zeby wyniki w benchmarkach byly takie jak w necie.
 • ZALETY:
 • + cicha, wydajna
 • WADY:
 • - droga, wymaga nowoczesnej platformy
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta graficzna wiedzmin 3 w ful hd ultra działa na 60 fps z prockiem i5 4690k
a na 4 k spokojnie jest 35-42 fps
 • ZALETY:
 • + bardzo dobra wydajnośc
 • + dobre chlodzenie
 • + jest to mazenie kazdego gracza
 • + wyglad czysta poezja dla oczu
 • + msi
 • WADY:
 • - cena troche za drogo powinno być max 2000 zł
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Super karta graficzna wydajna, cicha, super wygladajaca jak dla mnie produkt na 5+, w połaczeniu z i5 6600k 16gb ram gskilla taki tytuł jak rainbow six siege smiga na ustawieniach ultra srednio na 150fps.
 • ZALETY:
 • + Moc, wyglad, cisza, piszczacych cewek nie ma!
 • WADY:
 • - cena, w pudelku pusto totalny golas :/
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Inspiracje
(45)

Pytania i odpowiedzi

(90)
Czy ta karta posiada HDMI 2.0? (pytam bo chciałbym wiedzieć, czy odpali Netflixa w 4k - kwestia zabezpieczeń HDMI 2.0)
Kartę już wymieniłem na nowszy model, ale z tego, co pamiętam to wydaje mi się, że Netflix działał w 4k. Czy ma hdmi 2.0 nie pamiętam.
Trzy złącza DisplayPort 1.4 i po jednym HDMI 2.0 i DVI-D

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(304)
Pytania i odpowiedzi
(90)
Inspiracje
(45)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: LogiLink PA0038, Zebra RIBBON 1600 WAX - (01600BK13145), Amica 57GEH3.33HZpMsW (55548), Lindy USB-B 0.2m Przezroczysty (41750), NoName Pokrowiec Smart Magnet do Samsung A3 2017 A320 złoty (GSM024940), GoodRam MicroSDHC 32 GB Class 10 (M1A0-0320R11-A1), Panta Plast Koperta A5 na napę z nadrukiem New York, TOP-2000 Zeszyt Camouflage, A5, 80K, linia z marginesem (400088168), Epson 378XL (black), Herlitz Zestaw Schulranzen Loop Plus Spring Horses różowy (50013821), Toshiba Toner KTK-3580 / T3580E (Black), Starpak Piórnik Myszka Minnie (MIN 35 18), Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB Dual SIM Złoty (PN100589), TelForceOne Nakładka Glitter 3in1 do Xiaomi Redmi Note 5A różowa, 4OK Cover4U Etui dla Huawei P10 Lite, ROAR Etui roar colorful HUAWEI P10 mięta, Cartridge Web Toner TK-5140C Cyan, GeForce GTX 1070