Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 399 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 399 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 Gaming 8GB GDDR5 (256 Bit) HDMI, DVI-D, 3xDP (GTX 1070 Gaming 8G)

BESTSELLER!
ID produktu: 988194
Zobacz produkty podobne
(38)
Zapytaj społeczności 4 pytania
 • Długość karty: 279 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1721 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (38)
Inspiracje (17)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

8GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 8GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 8GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX. Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

 

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

 

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.


PRAWDZIWY GAMER

 

 

 

WENTYLATOR TORX 2.0

 

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

 

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu

 

 

 

DWURZĘDOWE ŁOŻYSKA KULKOWE

 

Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

 

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków

Wentylatory zostają zatrzymane Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

RADIATOR

 

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

 

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

 

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

 

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

TRYB MULTI GPU

Miłośnicy gier zawsze poszukują większej wydajności, aby uzyskać w grze najwyższą możliwą jakość i szczegółowość generowanej sceny. Jednoczesne wykorzystanie wielu kart graficznych do współtworzenia obrazu, które pracując w trybie SLI lub CrossFire to świetny sposób na to, aby przekonać się o tym, jak dobrą grafikę komputerową można otrzymać w grach. Karty graficzne dla graczy firmy MSI oferują pełne wsparcie dla technologii Multi GPU.
* Możliwości poszczególnych kart mogą się różnić w zależności od modelu i obsługiwanych przez niego funkcji.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

 

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

AFTERBURNER

 

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

 
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 279 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1070
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1721 MHz
 • Łączenie kart SLI
Produkt
Producent MSI
Kod producenta V330-015R
EAN
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1070
Taktowanie rdzenia 1531 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty 279 mm
Łączenie kart SLI
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 500 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
Złącza zasilania 6-pin, 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(38)
95% osób poleca
ten produkt
5
92%
4
3%
3
3%
2
0%
1
3%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy niereferencyjny GTX 1070
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Chłodzenie (bezgłośna w idle i bardzo cicha pod obciążeniem)
 • + Podatna na lekkie OC (na dzień dobry wjechało taktowanie Gaming Z)
 • WADY:
 • - Cena
 • - Stylistyka (czepiam się ale karta jest po prostu paskudna i ten podświetlany smok msi...)
 • -
 • - * Nie wiem czy dostałem kartę ze zwrotu ale jeden z wiatraków był ubrudzony pastą termoprzewodzącą.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Ledy zawsze można wyłączyć. ;)
LEDy tak, ale z tym okropnym czerwonym plastikiem już nic zrobić nie można ;)
LEDy tak ale z tym czerwonym plastikiem już nic zrobić nie można ;)
Siemka słuchaj te pomarańczowe wentylatorki to maja podświetlenie ?
Robert, chyba mnie z kimś pomyliłeś :D nie wrzucałem tu swoich zdjęć. Mam Fractala R4 z oknem i uwierz wentylacja jest bardziej niż przyzwoita. Za zdjęcia Twoich zestawów podziękuję.
Pytasz czemu ją kupiłem? Właśnie za kulturę pracy o której sam też wspomniałeś, wygląd był drugorzędny. Kartę kupowałem w 2016 i nie kosztowała 1500 PLN.
Robert, nie będę komentował Twojego gustu skoro podoba Ci się to chłodzenie, ale na pewno nie można Ci odmówić refleksu szachisty - w 2019 odpowiadasz na komentarz z 2016. Zdjęcia nie są moje, nie wiem w ogóle skąd ten pomysł. Mam białego Fractala R4 z oknem i uwierz, chłodzenie jest naprawdę spoko. Za zdjęcia Twoich biednych setupów podziękuję. Kartę kupowałem w 2016 i nie kosztowała ani 1500 ani 2000. Teraz mamy 2020 i o tej karcie już dawno wszyscy zapomnieli a MSI odrobiło lekcje designu. Widziałeś nowe chłodzenia? Może poratować Cię linkiem?
Opinia potwierdzona zakupem
Wypas, nie ma co. Cena mała jak na taką kartę, musiałem coś szybko kupić bo wcześniejszy piękny Zotac 780TI wyzionął ducha. Tamta karta Zotac była na 3 wiatrakach i robiła kiedyś wrażenie bo duża, ciężka i długa, że aż trzeba było podpórkę robić żeby się nie uginała. Ta karta MSI, nieważne, że może jest słaba w porównaniu do 1080 i wyżej a co znaczy też drożej ale za to jej wygląd to wypas. Na zdjęciu to tak sobie, wydaje się, że 2 wiatraki, jakaś krótka jest, nie nie, jest ciężka, cięższa niż Zotac, solidna, grube rury chłodzenia, 2 wielkie wiatraki o większej średnicy niż karty z 3ma wiatrakami i co może mieć wadę dla wąskich obudów - jest wysoka a co za tym idzie wtyczki zasilania u mnie musiałem dobrze wygiąć na 90st bo nie zamknął bym budy, a taka mała nie jest, od góry mam 2 piękne niemałe pomarańczowe wiatraki Thermalright TY 143 140mm. Ważne, że Simsy3 ponownie działają w FHD na max ustawieniach. Ktoś tam pisał, że ten czerwony kolor nieładnie wygląda, e tam, kto by na to patrzył, to czerwone i tak idzie mordą na dół na zasilacz, coś tam świeci, można programem Light coś tam zmieniać. Mi tam się podoba ale faktycznie jak się przegląda karty przy zamiarze kupna np. na Ceneo to wygląd w necie taki sobie, może nawet nie ładny i tylko 2 wiatraki, prawdę mówiąc szukałem karty z 3 wiatrakami ale w końcu musiałem kupić kartę na już bo jeszcze ferie zimowe u nas w Mazowieckim a wybrałem ją z alarmu cenowego Morele i tak zostało. Pozdrawiam
 • ZALETY:
 • + Same zalety
 • + działa
 • + jest cicha
 • + porządny kawał żelastwa
 • + tania jak na tak dobry nowy produkt
 • + bardzo ładna jak dla mnie
 • WADY:
 • - Nie ma w tej cenie zupełnie
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Wypas - to ona była w 1016 roku / 3 LATA TEMU
W 1016 roku to był wypas ale bydła.
Opinia potwierdzona zakupem
Karta świetna, daje sobie radę z każda grą, chociaż na msaa x8 w rainbow six siege ma czkawki do 50 fps nie wiem czym jest to spowpdowane ale jeszcze pokombinuje ze sterownikami, ale można grać na fxaa x4 i wtedy karta świetnie sobie radzi a wygląda tak samo jak na msaa x8, w mafii3 zero problemów, mimo, że nie jest to seria x to i tak nic jej nie zagnie, jedynie słabo się podkreca bo tylko o 133mhz~ ale to też trzeba próbować innych sterow, ale generalnie kartę polecam, za serię x doplaca się ~200zl a wystarczy tą podkrecic o 100mhz i już mamy tyle za darmo.
 • ZALETY:
 • + Potężna, zimna, cicha jak cholera, ładnie wygląda.
 • WADY:
 • - Średnio się podkreca, ale nie polecam na to patrzeć tylko cieszyć się potęga tego pascala :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Mi udało się podkręcić rdzeń o 220mhz i pamięci o 100mhz, widocznie wszystko zależy od sztuki. :)
Opinia potwierdzona zakupem
Powinienem kupić jakiegoś GTX 2060, ale wybrałem tańszy sprawdzony i praktycznie tak samo wydajny układ z najlepszym chłodzeniem na rynku od MSI. Karta jest cicha, chłodna, ładna, tryb półpasywny działa, wszystkie gry uruchamiają się w 1440p w minimum 60 fps. Gdyby jeszcze risery były w sensownych cenach podziwiałbym tę kartę zamontowaną w pionie.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + kultura pracy
 • + wydajność
 • + wygląd
 • WADY:
 • - ubogie sterowniki do linuksa
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo cicha. miałem poprzednio MSI 8GB ale nie X. z tej jestem bardziej zadowolony. mniej się przegrzewa, te gry w które gram wydają się działać lepiej. na benchmarku heaven dostałem nawet odrobinę lepsze wyniki.do tego tańsza. kupiłem za 1300 na przecenie i bardzo mogę polecić. Trzeba pamiętać że jest bardzo duża.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Co tu dużo mówić ,poprzez lata upgrade sprzętu(ostatnia przesiadka z GTX 750 TI)- klasa sama w sobie ,po prostu wymiatacz w grach z max wydajnością .Może służyć na kilka lat do przodu 8GB robi swoje, dodatkowo wyjście na DVI-D
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + RGB
 • + wyjscie Dvi D
 • + wydajność w grach
 • + design
 • + MSI
 • + system chłodzenia
 • WADY:
 • - może cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Fantastyczna karta, kocham ją! ♥
 • ZALETY:
 • + Ultra cicha
 • + Daje radę nawet z najgorzej zoptymalizowanymi grami jak PUBG
 • + Spokojnie można na niej streamować
 • + Piękny backplate
 • + Prawie w ogóle nie pracuje pod takim obciążeniem by odpalić wiatraczki
 • WADY:
 • - Logo MSI na karcie mogłoby się podświetlać w jakimś innym kolorze niż biały
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
kolor loga msi można zmienić programem
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta brak konkurencji jesli chodzi o chlodzenie wiedźmin 3 na uber i 65 stopni C na karcie. W windowsie i w overwatch nawet nie włączają sie wentylatory.
 • ZALETY:
 • + Najlepsze chlodzenie jakie widziałem, cewki nie piszczą, MOC jak u Mistrza Jody
 • WADY:
 • - Mogla by byc troszke tańsza
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karat graficzna spełnia moje oczekiwania nic więcej nie potrzeba ponieważ nie gram w produkcje z najwyższej półki jeśli chodzi o zapotrzebowanie na moc graficzną. Myślę że te 8GB pamięci wystarczy mi jeszcze na parę lat użytkowania tej karty na przyzwoitym poziomie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta spełnia moje wymagania :)
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wydajność
 • + Kultura pracy
 • + OC
 • + Chłodzenie robi swoje
 • + Stylistyka karty według mnie jest jak najbardziej na plus
 • + podświetlenie również lecz nie zwracałem na to uwagi
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Nie mogło być inaczej, świetna karta graficzna, spełnia oczekiwania poza tym cicha i dobrze wygląda. Polecam każdemu.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Kultura pracy
 • + Wygląd
 • + Cena (tylko morele)
 • + Pobór prądu
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Ciekawy GTX 1070 w dobrej cenie daje się delikatnie podkręcić
 • ZALETY:
 • + Kultura pracy
 • + Temperatura pod obciążeniem
 • + możliwość lekkiego OC
 • + Wydajność
 • + cena
 • WADY:
 • - Wygląd
 • - Ubogie sterowanie RBG
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
A gdzie Ci pisze że karta ma sterowanie rgb ? po co głupoty wypisujesz ?
Opinia potwierdzona zakupem
Mega Nic dodać nic ująć najnowsze gry w full hd karta się po prostu nudzi :DDD 60fps zawsze
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • + Ledy
 • + Design
 • + Mały pobór mocy
 • +
 • WADY:
 • - Na razie nie znalazłem :D
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
karta mega wydajna, w stresie nie przekroczyla 66 st. Rozdzielczosc 1440 p. Polecam z czystym sumieniem:):)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre dobre
 • ZALETY:
 • + Dobre
 • WADY:
 • - nie ma
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
potwor, chlodzenie prawie caly czas pasywne, swietne temperatury, kreci sie fajnie, idealna karta
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta fantastyczna
 • ZALETY:
 • + niskie temperatury, wysoka wydajność, ładny design, ciche wentylatory
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta. Wszystkie gry chodzą na najwyższych (przynajmniej te w które gram).
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra karta jak chce sie grać
 • ZALETY:
 • + bardzo cicha
 • + możliwość kręcenia
 • + wydajność
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
dobrze zapakowana paczka,produkt jak najbardziej dobry .Polecam
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
N
Norbert
07.02.2019
Witam,mam pytanko mam na zasilaczu 2 przewody PCI-E 6pin a ta karta wymaga 8pin i 6pin czy adapter z 6pin na 8pin i 6pin załatwi sprawę?
M
Marcin731
11.02.2019
niby załatwi, wystarczyło w wyszukiwanie google dać to Twoje "adapter z 6pin na 8pin" i 1 z wyników to:
Akasa Adapter 6pin PCIe na 8pin PCIe2.0 AK-CB052
Zgłoś nadużycie
G
Grzegorz
11.02.2019
Ze specyfikacji na stronie MSI wynika, że karta potrafi zużyć 150W mocy. Część tej mocy jest pobierana z gniazda PEG na płycie, pozostała dostarczana kablami PCI-E. Tomshardware robi testy, które pokazują rozdział tej mocy:
https://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1070-graphics-card-roundup,4751-7.html
Z wykresów wynika, że karta potrafi pobrać 50-75W z gniazda PEG i dodatkowo 150-200W z kabli PCI-E, co znacznie przekracza specyfikację producenta. Oczywiście swoją szczytową moc osiąga dość rzadko, ale jednak trzeba wziąć to pod uwagę. Pojedyncza wiązka przewodów PCI-E 6-pin potrafi dostarczyć wg specyfikacji tylko 75W, a PCI-E 8-pin aż 150W. Być może właśnie dlatego producent zdecydował się zastosować taką kombinację gniazd, bo łącznie gwarantują bezpieczny dopływ 225W mocy. Jeśli dodać do tego 75W z gniazda PEG, to widać, że karta potrafi chwilami łyknąć nawet 300W. Dziwne, że producent nie uwzględnił tego w specyfikacji karty.

Skoro masz 2 wiązki PCI-E 6-pin, to uzyskasz maks. 150W (z przejściówką czy bez). To teoria, bo w praktyce dobry zasilacz pozwoli na więcej i takie rozwiązanie może zadziałać. Oczywiście muszą być solidne kable i konektory. Na pewno karta wystartuje i będzie działać. Ale jeśli dasz jej w palnik, może zdarzyć się sytuacja, że jednak pociągnie więcej niż 150W, zabraknie prądu i się zawiesi. Gorsza opcja jest taka, że kablami popłynie zbyt duży prąd i utopi konektory we wtyczce PCI-E lub gnieździe karty. Ryzykowna zabawa.
Zgłoś nadużycie
M
Marcin731
11.02.2019
l
lipton
12.02.2019
Będzie działać, zalecam tylko dobrej jakości przejściówkę i zasilacz co najmniej 450W.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(38)
Pytania i odpowiedzi
(4)
Inspiracje
(17)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 Gaming 8GB GDDR5 (256 Bit) HDMI, DVI-D, 3xDP (GTX 1070 Gaming 8G)

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 22:24
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 22:24
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1070 Gaming 8GB GDDR5 (256 Bit) HDMI, DVI-D, 3xDP (GTX 1070 Gaming 8G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.