Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5 (GTX 1060 GAMING X 6G)

ID produktu: 774554
Zobacz produkty podobne
(551)
Zapytaj społeczności 225 pytań
 • Długość karty: 277 mm
 • Ilość pamięci RAM: 6 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1809 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (551)
Inspiracje (149)
Pytania i odpowiedzi (225)
Gwarancje i usługi
Raty

NVIDIA GeForce GTX 1060 - wysokiej klasy karta graficzna

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 to jednostka, która zagwarantuje swobodną rozgrywkę przy wysokiej rozdzielczości i szczegółowości obrazu. Korzystając z niej, można będzie cieszyć się znakomitymi efektami wizualnymi podczas gier lub oglądania filmów. Karta GTX 1060 bazuje na cenionej architekturze Pascal, oferuje szybkie taktowanie – do 1670 MHz oraz korzysta z pamięci GDDR5 o wysokiej przepustowości. Za znakomite efekty wizualne w grach i podczas oglądania filmów odpowiadają także technologie, w jakie wyposażono tę jednostkę – NVIDIA VRWorks czy VR Ready.

6GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 6GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 6GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Rozświetl swój komputer dzięki podświetleniu LED

Dodaj swojej konfiguracji nieco więcej blasku z kartą graficzną wyposażoną w podświetlenie LED. Jednostka z subtelnym podświetleniem doskonale wkomponuje się w gamingową konfigurację. Szczególnie dobrze będzie prezentowała się w obudowie z oknem. Podświetlenie LED na karcie graficznej jest subtelne i efektowne – delikatnie rozproszy mrok i sprawi, że komputer będzie prezentował się jeszcze ciekawiej.

 

 

 

 

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

UCHWYĆ ATMOSFERĘ Z FAJNYMI ŚWIETLNYMI EFEKTAMI LED

Każda dioda LED może być sterowana w sposób indywidualny poprzez wybór dowolnego efektu świetlnego spośród stylów animacji, które dostępne są w aplikacji MSI Gaming App – począwszy od rytmicznego odpowiadania światłem na generowane przez grę dźwięki lub muzykę, na efektach oddechu i migania skończywszy. Oczywiście, podświetlenie można również wyłączyć.

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

 

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

RAMKA SYSTEMU CHŁODZENIA

Pod radiatorem znajduje się specjalna ramka montażowa systemu chłodzenia, która pozwala wycisnąć z gamingowej karty MSI maksimum wydajności.

Wytrzymały kształtownik zapobiegający wyginaniu się konstrukcji chłodzenia Płyta chłodząca, odprowadzająca ciepło z układów pamięci zapewniająca im stabilną pracę i wyższe częstotliwości przetaktowywania Zapewniający niższe temperatury pracy radiator, który służy do chłodzenia tranzystorów mocy i regulatora PWM

 

TYLNA PŁYTA MOCUJĄCA

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 277 mm
 • Ilość pamięci RAM 6 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1809 MHz
 • Łączenie kart Nie
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1060 GAMING X 6G
EAN 0824142132142
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
Taktowanie rdzenia 1594 MHz
Techniczne
Długość karty 277 mm
Łączenie kart Nie
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 400 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 6 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Ilość wentylatorów 2
Złącza
HDMI HDMI - 1szt.
Złącza zasilania 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(551)
97% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
5%
3
1%
2
2%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Jako, że mój komputer składałem z myślą o postawieniu w sypialni (tak też się stało) i dużo wcześniej wybór padł na gtxa, to chciałem znaleźć najcichszą możliwą kartę. Jeśli przy innych pojawiały się komentarze, że są ciche, to tylko w kilku przypadkach, a czasem nawet jedne głosy przeczyły drugim, to w wersji MSI wszyscy pisali zgodnie to samo - ta karta jest BEZGŁOŚNA! Tak też jest, jednak ma to swoją cenę - trzeba zapłacić dużo więcej niż za pozostałe.
Ludzie mający standardową obudowę z oknem, mogą poczuć się zawiedzeni oświetleniem karty. Co prawda, nie składałem sobie komputera od 10 lat, ale po tym jak mocno reklamuje się efekty świetlne tego sprzętu, to po jej zainstalowaniu myślałem, że pęknę ze śmiechu, jak się okazało - standardem jest montowanie tego ledami w dół. Pozostaje tylko znaczek msi (jakieś 3-7cm), który można sobie ustawić w 3 różne opcje w 16mln kolorów - ale to szczegół :)
 • ZALETY:
 • + cicha, cicha i jeszcze raz cicha
 • + wiatraki włączają się dopiero po przekroczeniu ok 65st
 • + porządnie wykonana, masywna
 • + metalowy backplate
 • + 6gb ramu
 • + bardzo wydajna - większość tytułów typu project cars, nfs, bf1, mafia III, itp można odpalić na high/ultra w 40-60 klatkach (i5 6500 + msi mortar + 8GBram)
 • WADY:
 • - trochę za droga (nawet jak na tak dobrą kulturę pracy)
 • - msi gaming app działa, jak chce
 • - póki co 1 raz w ciągu miesiąca dało się słyszeć pisk cewek (przy Dirt3)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, 6GB GDDR5 (GTX 1060 GAMING X 6G)
Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 (SPC146)
, 16 GB,3000MHz, CL16 (F4-3000C16D-16GISB)
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W (SPC165)
Dysk SSD GoodRam IRDM 240GB SATA3 (IR-SSDPR-S25A-240)
Płyta główna MSI MPG Z390 GAMING PLUS
Procesor Intel Core i5-9600K, 3.7GHz, 9MB, BOX (BX80684I59600K)
Dysk SSD ADATA XPG Gammix S5 256GB M.2 PCIe x4 NVMe (M2-AGAMMIXS5-256GT-C)
właśnie złożyłem kompa, w starej obudowie na w/w podzespołach z wykorzystaniem starego twardziela 1 GB i napędu. Za 3500 zł, bo polowałem na promocje, obniżki. Wyszła rewelacja na WOT w ustawieniach ultra, nawet się nie poci. grafika rewelacja, procek bez podkręcania szybszy od moich myśli, już samo odpalanie i kończenie pracy daje wielką satysfakcję. polecam udane zakupy przy odrobinie cierpliwości zaoszczędzone około 500/600 zyla
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Marzenia się spełniają. Kupiłem za 1400 i był to najlepszy możliwy zakup. Gorąco polecam tę chłodną kartę!
 • ZALETY:
 • + Bardzo wydajna
 • + Chłodna, a raczej zimna
 • + Ultra cicha
 • + Super wygląd (rzecz gustu)
 • + Backplate
 • + Logo RBG
 • WADY:
 • -Długa (nie każdemu się zmieści)
 • -Brak akcesoriów jak kabel HDMI albo chociaż logo MSI
 • -Ciężka. Zauważalnie ciągnie ją w dół najbardziej oddalonym rogiem od płyty głównej i tyłu obudowy, ale od ponad roku jeszcze nie uszkodziła mi slotu PCI
 • -Oprogramowanie MSI jest fatalne, muli system(czasami zużycie RAMu sięgało 1GB, włącza się jak chce albo jak nie chce. Przynajmniej jak się już uruchomi to działa.
 • -Spód wygląda lepiej niż góra. Przy normalnym układzie nie da się wyeksponować wszystkich walorów estetycznych.
 • -Duża liczba haterów w internecie, którzy pocisną każdemu kupującemu tę kartę.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Naprawdę? Przejmowanie się czyjąś opinią w internecie? Te minusy wcale nie wyssane z palca x D
Opinia potwierdzona zakupem
To jedna z tych kart na lata. Solidnie wykonana. Posiadam ją już ponad pół roku i jestem z niej mega zadowolony. Poza ewentualnym odkurzaniem nie mam nic do zarzucenia. Nawet uda ci się ją rozgrzać ponad te 65 stopni (wtedy włączają się radiatory, wcześniej chodzi tylko na pasywnym chłodzeniu) to i tak ledwo lub wcale jej nie słychać (zależy od obudowy). Przy odpowiednim wybraniu procesora, pamięci RAM oraz płyty głównej jest mega wydajna. Szczerze miałem wątpliwości czy nie kupić 1080, ale teraz już nie mam.
Jednym słowem POLECAM!!
 • ZALETY:
 • + Bezszelestna praca
 • + Świetna kultura pracy
 • + Solidnie wykonana
 • + Sterowanie RGB karty
 • + Wydajna Wydajna i jeszcze raz Wydajna jak na kartę z średniej pułki
 • WADY:
 • - Dość droga ale jak zależy ci na ciszy i zapotrzebowaniu na prąd
 • - to się opłaca!
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Robi robotę, ale jeśli ktoś chce uciągnąć nowe tytuły na maxymalnych obrotach w jakości większej niż Full HD to jednak trzeba zainwestować w mocniejszą wersje.
Jeśli jednak satysfakcjonujące jest 60FPS-ów z dropami raz na jakiś czas (prawie nie zauważalne) przy Full HD to brać i się nie zastanawiać ;)
Battlefront 2 - 60FPS - Ultra
BF1 - 60FPS - Ultra
NFS Payback - 60FPS - Ultra
FC Primal - 60FPS - Ultra

Innych tytułów mi nie ciągnie na Ultra ponieważ potrzebował bym lepszego procesora niż i5-3470, bo jego użycie sięga 100% a karta się nudzi przy +/- 60% ;)
Zmienił bym procka to może i spadki FPS-ów nie byłyby problemem :)
 • ZALETY:
 • + Dla gracza nie wymagającego totalnego maximum
 • + Silent Mode
 • + Podświetlenie
 • + Design
 • + 6GB Pamięci
 • WADY:
 • -Nie zauważyłem
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Jako iż w moim komputerze była dość słaba karta graficzna, postanowiłem przeznaczyć 1600 złotych na kupno nowej. W moje oko wpadły niereferenty modelu 1060. Po obejrzeniu wielu recenzji na youtube zdecydowałem się dołożyć stówkę na tę kartę i muszę przyznać, że nie żałuje. Świetna wydajność, jak i kultura pracy robi swoje. Bardzo polecam, każda gra w rozdzielczości 1920x1080 na detalach ultra gwarantuje 50-60 FPS.
 • ZALETY:
 • + Niesamowita wydajność w 1080p (50-60fps)
 • + Świetna kultura pracy
 • + Elegancki, czarno-czerwony wygląd
 • + Backplate
 • + Chłodzenie TwinFrozr (wentylatory zaczynają wirować przy 60 stopniach)
 • + Fabrycznie podkręcona
 • + Duże możliwości OC
 • WADY:
 • - Dla jednych cena, dla innych nie. Dla mnie warto dopłacić do tej karty, gdyż jest ona po prostu świetna
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta super wydajnościowo najlepsza z serii 1060 GTA V śmiga na ustawieniach prawie maksymalnych (powyłączałem odbicia i parę innych rzeczy które mnie denerwowały, PUBG na ultra śmiga w okolicy 70-90 FPS czasami zdarzają się chwilowe spadki do 40-50 ale to wina mojego procesora na ustawieniach kompetytywnych FPS w okolicy 100-110. Jedyne do czego można się przyczepić to gaming app od MSI które uruchamia się dość długo nawet na dysku SSD Dla przyszłych kupujących sprawdźcie sobie czy karta zmieści się na szerokość ponieważ u mnie był z tym delikatny problem i musiałem lekko odgiąć ściankę mojej obudowy.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + Pobór mocy
 • + Cisza
 • + Temperatura
 • WADY:
 • - Oprogramowanie Gaming App działa czasami jak chce
 • - Mogła by być odrobinę węższa
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta masywna dzięki wzmocnieniu - mam nadzieję że nie trzeba będzie w przyszłości stosować jakiegoś podparcia bo nie wiem czy 2 śrubki wystarczą do trzymania karty w slocie.

Obraz na 2 monitory ( hdml i DVI ) powoduje u mnie jakieś dziwne przerwy w działaniu na hdml ( może to wina nowego kabla od monitora który był w zestawie ). Czasami monitor podpięty pod HDMI nie wyświetli obrazu przy ładowaniu systemu...wtedy muszę monitor wyłączyć na 3s i włączyć ponownie. Nie wiem czy to wina karty czy monitora ( konkretnie kabla )...na dniach będę wymieniał kabel na DP ( tylko z wyższej półki ) i mam nadzieję że problem zniknie.

Karta nie przegrzewa się, pracuje cicho...tak jakby jej nie było.
 • ZALETY:
 • + wygląd
 • + podświetlenie
 • + masywna
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Krótko mówiąc karta graficzna bardzo dobra. Wszystkie gry chodza na full ustawieniach (wiedzmin 3 rowniez), bardzo cicha.
Ale nie polecam kupowania od MORELE.NET. Zamowilem sobie na ich stronie caly zestaw podzespolow do zlozenia komputera i tego samego dnia kiedy odebralem podzespoly, przy monatazu karty graficznej okazalo sie ze obudowa jest źle skonstruowana. Czekałem półtora miesiąca na reklamacje i w tym czasie karta staniała o jakies 70zł, podobnie jak inne podzespoly, ktore kupilem. Kontakt z obsługa fatalny.
Beznadziejne podejscie do klienta. Jesli macie farta to obejdzie sie bez nerwow, jesli nie to poczekacie sobie troche.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta razem z promocyjnym dyskiem ssd przyszły błyskawicznie (niecałe 24 godziny), spełnia moje oczekiwania ( w world of tanks w full HD - fps-y nie spadają poniżej 60, the elder scrolls online również dobre osiągi - mimo leciwego procesora i5 4460 3,2 GHz oraz pamięci ram 8 GB DDR3 ). Mogę polecić z czystym sumieniem :) Podejrzewam, że to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy model 1060.
 • ZALETY:
 • + chłodzenie
 • + bardzo cicha
 • + wygląd
 • + bardzo dobra jakość w przystępnej cenie (1153
 • + 53zł + dysk ssd)
 • + b.dobra wydajność w tej klasie
 • + możliwość sterowania podświetleniem LED - można wyłączyć również
 • WADY:
 • - na chwilę obecna brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Jaki dysk jest w zestawie z ta karta, podejrzewam szału nie robi ale miłe zaskoczenie że dodają dysk ssd i to 240gb ;)
Taki jaki wybierzesz. ja wziąłem crucial
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta, chłodna,cicha i wydajna. Szczerze mówiąc nie bawię się w podkręcanie za bardzo,zwłaszcza że nie ma ona zbyt dużego potencjału. Nie ma z nią problemów oprócz jednego który nie wynika z konstrukcji (opisany w słabych stronach).
 • ZALETY:
 • + Szybka karta!
 • + Chłodna 60 stopni to absolutny maks
 • + Tryb pasywny czyli dodatkowa cisza
 • WADY:
 • - W chwili czytania to może być post factum,ale obecnie jest problem ze sterownikami (okazjonalne crashe które powodują problemy z audio). Kilka dni temu wyszedł hotfix ale ponoć nie działa na wszystkie karty. Ja od instalacji tego hotfixa nie miewam żadnych crashów.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Sprawdza się doskonale, bez problemu radzi sobie z renderowaniem. Odnośnie świecenia się nie wypowiem, to kwestia gustu. Od oprogramowania MSI boli głowa, bo jest przekombinowane i upierdliwe, ale zasadniczo nie ma to żadnego wpływu na pracę. Inteligentne chłodzenie sprawia, że nie szumi, kiedy nie musi. Metalowy backplate wzmacnia i usztywnia całą konstrukcję, dodatkowo usprawniając odprowadzanie ciepła. Należy pamiętać, że ta karta jest dość duża i ciężka i należy ją instalować ostrożnie.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + dobre chłodzenie
 • + metalowy backplate
 • + dołączone okablowanie
 • WADY:
 • - przeciętnej jakości gniazdo zasilania
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta legenda. Chyba najczęściej wybierana 1060-ka w historii. Warta każdej wydanej złotówki. Cicha jak... Gaming X czyli klasa sama w sobie. Chociaż przy obciążeniu pęd powietrza potrafi powyrywać złącza ze slotów :-)
A do tego jak wygląda!
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + półpasywny tryb chłodzenia
 • + niemal bezgłośne wentylatory
 • + niskie temperatury przy obciążeniu
 • + wygląd: podświetlane w RGB logo, podświetlane elementy obudowy, niklowane ciepłowody, stylowy backplate
 • + naklejki w gratisie czyli jak mawia VBT: +20 do prestiżu i FPS :-)
 • WADY:
 • - cena - jak w przypadku każdej karty na naszym rynku.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Faktycznie jedna z najlepszych wersji GTX’a 1060 - niesamowity wygląd, po wyjęciu z pudełka oglądałem ją z podziwem przez 15 min :D Bardzo wydajna, 6GB pamięci daje wystarczające możliwości aby grać w dowolne tytuły na ustawieniach ultra w Full HD. Wysoka kultura pracy, wiatraki działające nawet powyżej 50% swojej wydajności są prawie niesłyszalne. Dodatkowo całości dopełnia podświetlenie LED które można dostosować wedle uznania.
 • ZALETY:
 • + Wygląd
 • + kultura pracy
 • + cena
 • + wydajność
 • + backplate
 • WADY:
 • - Nie powinno się jej zamykać w obudowie bez szyby bocznej, karta jest zbyt ładna żeby jej nie oglądać :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta wymiata jak dla mnie, uważam że w tej kategorii cenowej nie ma sobie równych, a jedną z największych jej zalet jest tryb pół pasywny, który czyni kartę niesłyszalną przez cały czas zwykłego używania komputera. W grach karta co prawda chłodzi się wentylatorami ale pracują one z wielką kulturą i trzeba zwrócić uwagę aby je słyszeć, trafił mi się egzemplarz w którym elektronika jest póki co niesłyszalna, żadnych pisków. Polecam
 • ZALETY:
 • + bezdźwięczny tryb pasywny
 • + ciche wiatraki nawet pod 100% obciążeniem
 • + temperatura nie przekracza 65st. w stresie
 • + mocny i sztywny backplate
 • + wydajność
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta działa znakomicie. Jest niesłyszalna nawet w trybie OC, temperatura maksymalnie 68 stopni.
Wiedźmin 3 Dziki Gon działa znakomicie w rozdzielczości 1920x1080, praktycznie nie ma spadków poniżej 40 fps (ustawienia graficzne na uber, post-procesy też, włącznie z hair works).
Jeszcze nie wiem jak będzie się podkręcać, ale jak znajdę chwile czasu na to, to na pewno napisze jak się sprawuje.
 • ZALETY:
 • + *Niskie temperatury
 • + *Cicha
 • + *Bardzo wydajna
 • + *Fajnie wygląda
 • + *Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki pozwala wnioskować, że będzie się dobrze podkręcała
 • WADY:
 • - *Brak
Posiadam ten produkt Od dziś
Na jakim sprzęcie grasz, procesor, mobo?
I5-6600k, Asus Z170 Pro Gaming, 16GB RAM CL15 3000mhz
PS Zapomniałem dodać, że te 40 FPS odnotowałem w białym sadzie, w Velen spadki są trochę większe i częstsze, ale gra nadal jest w pełni komfortowa ( nie zanotowałem niższej wartości niż 30fps)
To jednak lepiej zostać na i5 2500k z GTX970. Miałem podobne odczyty na uber z HW. Nie warto przepłacać.
Masz rację GTX 1060 jest nie wiele lepszy od 970 ( jest na poziomie 980), Jak by ktoś miał wymieniać gtx970 to lepszym wyborem jest poczekać i dołożyć do gtx1070
Akurat co do GTX 970 to 1060 jest lepszy i to sporo.Skok 15 fps to jest duża różnica
Opinia potwierdzona zakupem
Ten produkt od MSI Gaming X jest najlepszym i najwydajniejszym modelem karty GTX1060. Na razie nie mam z nią problemów. Użytkuję ją od kilku miesięcy i wszystko ok. Temperatury przy pełnym obciążeniu i dodatkowym chłodzeniem na obudowie nie przekraczają 70C.
 • ZALETY:
 • + najwydajniejszy GTX1060
 • + cicha praca wentylatorów do 75%, powyżej 75% RPM robi się głośno ale bez wymuszenia takich obrotów programem do OC temperatury jak i hałas przy zwykłym graniu są niskie
 • + łatwość podkręcania
 • + podświetlenie LED RGB
 • WADY:
 • - nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna
 • ZALETY:
 • + Ładny wygląd (jak to MSI)
 • + Spore możliwości personalizacji, "milijony" kolorów podświetlania
 • + Cicha nawet pod obciążeniem
 • + Półpasywne chłodzenie (wentylatory budzą się dopiero przy około 60*)
 • + Choć nie ma takiej potrzeby, to można pobawić się w OC
 • + Praktycznie wszystkie obecne tytuły na wysokie/ultra na FullHD
 • WADY:
 • - Rozmiar decydowanie przytłacza i sprawia problemy z dopasowaniem do obudowy
 • - Nie zapamiętuje ustawień podświetlenia, za każdym razem należy mieć włączony program MSI
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Ta karta jest zdecydowanie jedną z bardziej wydajnych kart w tej cenie, i wyższej. Zdecydowałem się na zakup właśnie m.in. ze względu na bardzo dobrą cenę tej karty. W komputerze który stoi na ziemi prawie w ogóle jej nie słychać. W grach sprawdza się bardzo dobrze, na najwyższych detalach nawet w najnowszych grach wyciągnie dużo FPSów. Wygląd karty też jest niczego sobie kolor czerwony wraz z czerwonymi ledami wygląda świetnie
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna w najnowszych grach
 • + Dobry design
 • + Cena
 • WADY:
 • - Gaming app kiepsko działa
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Ta karta jest zdecydowanie jedną z bardziej wydajnych kart w tej cenie, i wyższej. Zdecydowałem się na zakup właśnie m.in. ze względu na bardzo dobrą cenę tej karty. W komputerze który stoi na ziemi prawie w ogóle jej nie słychać. W grach sprawdza się bardzo dobrze, na najwyższych detalach nawet w najnowszych grach wyciągnie dużo FPSów. Wygląd karty też jest niczego sobie kolor czerwony wraz z czerwonymi ledami wygląda świetnie
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna w najnowszych grach
 • + Dobry design
 • + Cena
 • WADY:
 • - Gaming app kiepsko działa
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Masz pytania? 
a
ad...am
21.11.2023
https://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-series-450w-cp-9020096-eu-649091/
Czy ten zasilacz wystarczy do i5 7600k i tej karty z ogłoszenia?
K
Kek
21.11.2023
Tak, zasilacz 450W wystarczy do zestawu z 7600K + GTX 1060.
Zgłoś nadużycie
s
stark2991
21.11.2023
Wystarczy w zupełności i ma niezbędne złącza.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(551)
Pytania i odpowiedzi
(225)
Inspiracje
(149)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 20:05
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5 (GTX 1060 GAMING X 6G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.