Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 399 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 399 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X+, 6GB GDDR5 (192 Bit), DVI-D,3x DP, HDMI

ID produktu: 976986
Zobacz produkty podobne
(21)
Zapytaj społeczności 17 pytań
 • Długość karty: 277 mm
 • Ilość pamięci RAM: 6 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1809 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (21)
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi (17)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

NVIDIA GeForce GTX 1060 - wysokiej klasy karta graficzna

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 to jednostka, która zagwarantuje swobodną rozgrywkę przy wysokiej rozdzielczości i szczegółowości obrazu. Korzystając z niej, można będzie cieszyć się znakomitymi efektami wizualnymi podczas gier lub oglądania filmów. Karta GTX 1060 bazuje na cenionej architekturze Pascal, oferuje szybkie taktowanie – do 1670 MHz oraz korzysta z pamięci GDDR5 o wysokiej przepustowości. Za znakomite efekty wizualne w grach i podczas oglądania filmów odpowiadają także technologie, w jakie wyposażono tę jednostkę – NVIDIA VRWorks czy VR Ready.

6GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 6GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 6GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

 

 

 

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

UCHWYĆ ATMOSFERĘ Z FAJNYMI ŚWIETLNYMI EFEKTAMI LED

Każda dioda LED może być sterowana w sposób indywidualny poprzez wybór dowolnego efektu świetlnego spośród stylów animacji, które dostępne są w aplikacji MSI Gaming App – począwszy od rytmicznego odpowiadania światłem na generowane przez grę dźwięki lub muzykę, na efektach oddechu i migania skończywszy. Oczywiście, podświetlenie można również wyłączyć.

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

 

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

RAMKA SYSTEMU CHODZENIA

Pod radiatorem znajduje się specjalna ramka montażowa systemu chłodzenia, która pozwala wycisnąć z gamingowej karty MSI maksimum wydajności.

Wytrzymały kształtownik zapobiegający wyginaniu się konstrukcji chłodzenia Płyta chłodząca, odprowadzająca ciepło z układów pamięci zapewniająca im stabilną pracę i wyższe częstotliwości przetaktowywania Zapewniający niższe temperatury pracy radiator, który służy do chłodzenia tranzystorów mocy i regulatora PWM

 

TYLNA PŁYTA MOCUJĄCA

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 277 mm
 • Ilość pamięci RAM 6 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1809 MHz
 • Łączenie kart Nie
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1060 GAMING X+ 6G
EAN
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
Taktowanie rdzenia 1594 MHz
Techniczne
Długość karty 277 mm
Łączenie kart Nie
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 400 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 6 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
Złącza zasilania 8-pin
5/5
(21)
100% osób poleca
ten produkt
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy gtx 1060 na rynku
 • ZALETY:
 • + Bez problemowa praca
 • + Wyglad
 • + Mozliwosci OC
 • + Cisza
 • + Niskie temperatury
 • + Mozliwosc dowolnej personalizacji
 • + Zdecydowanie najlepszy gtx 1060 na rynku
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę zakupiłem po sprzedaży RX 480 od MSI, celowałem w GTXa 1070, bo posiadam moniotr QHD, ale ceny są nadal za wysokie. Nie ukrywam, że kartę zakupiłem po recencji na pure.pc i o ile jestem fanem AMD i mocno im kibicuję oraz czekam na Vegę, to GTX 1060 zrobił na mnie świetne wrażenie, w porównaniu do RXa jest chłodniejszy, pobiera mniej prądu, boost na rdzeniu bez OC prawie 1930 MHz - wszystkie gry w wysokich detalach. W Doomie na Open GL wymiata, w Vulkanie wydajność identyczna jak AMD. Czekam na spadek cen GTXów 1070, bo chciałbym wreszcie włączyć hairworksy :)
 • ZALETY:
 • + W porównaniu do RXa MSI 480 gaming x 8 GB:
 • + wydajniejsza, zwłaszcza po OC
 • + chłodniejsza, maksymalnie osiagnęła 71 stopni C w Wiedźmaku (RX mimo undervoltingu +/- 77-78).
 • + zdecydowanie mniejszy pobór prądu
 • + jest cicha, głośniejsze są wentyle w obudowie.
 • + Zdecydowanie polecam w tej kwocie.
 • WADY:
 • - Ze 4 minusy się znajdą, ale na zasadzie czystego czepiania się (oprócz ceny):
 • - CENA
 • - szyna tylko 192 bit
 • - mogłaby mieć 8 GB pamięci
 • - w mojej opini panel sterowania kartą jest mniej intuicyjny niż w Radku
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Po prostu genialna karta graficzna! Bez problemu daje sobie rade w najnowszych tytułach. Za przykład podam far cry 5, gdzie przy wszystkich ustawieniach na ultra(z wyjątkiem cieni, które musiałem ustawić na wysokie) o spadkach poniżej 60 fps krążą tylko legendy. Poza tą kartą mój zestaw budują między innymi: intel core i5 7600k 3.8 Ghz, 16 Gb ram Gskill aegis 3000 Mhz oraz płyta główna msi z270 gaming plus.
 • ZALETY:
 • + Wysoka wydajność
 • + Cicha praca
 • + możliwość podkręcenia karty
 • + Wygląd
 • + Cena
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Idealny sposób na osiągnięcie jednych z najlepszych gier w rozdzielczości 1080p. (W przypadku wyższej rozdzielczości lub bardzo wysokich częstotliwości odświeżania wybierz lepszą specyfikację).
 • ZALETY:
 • + Pokój do podkręcania i nadal pozostaje chłodny i cichy.
 • WADY:
 • - Projekt czerwony i czarny może nie przyciągnąć wszystkich - ale kupujesz GPU pod kątem jego możliwości, a nie jego wyglądu, prawda?
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Nie jestem pewien, czy ta opcja jest nadal dostępna. W tym czasie był królem GTX 1060. Dziś nadal jest królem - jak dotąd tak dobrze!
Opinia potwierdzona zakupem
Karta daje rade.
Na i5 7500, 16 GB RAM 2400 mhz, GPU w trybie zwykłym (nie podkręcany) Wiedźmak trzeci 1080p/Uber/Hairworks Off - większość czasu stabilne 60 fps, okazjonalne spadki max do 50.
Na dodatek mega cichutka + nie grzeje się.
Jedyny minus to jej rozmiar, karta jest naprawdę ogromna.
W cenie +/- 1400 zł wydaje mi się że jak najbardziej opłacalny zakup.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta graficzna z serii 1060 jak nie najlepsza.
Świetnie sobie radzi z nowymi tytułami, temperatury są zaskakująco bardzo niskie. U mnie działa w połączeniu z i5 7600k , płytą główna z270 Tomahawk i pamięciami 3200MHz
 • ZALETY:
 • + jakość wykonania
 • + cichutka
 • + niskie temperatury
 • + wygląd(posiadam obudowę z szybą)
 • + wydajność
 • WADY:
 • -brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta! :)

Jak na razie nie grałem w grę, z którą by sobie nie poradziła.
Niskie temperatury.
Polecam.
 • ZALETY:
 • + LED
 • + Fabrycznie overclockowana
 • + Dobre chłodzenie
 • WADY:
 • - Dołączona została stara wersja płyty DVD, która nie działa na Windowsie 10. Sterowniki trzeba pobrać z strony producenta.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra karta jeśli chodzi o wydajność w wiedźminie trzyma do 62 FPS wiec jak na taka kartę to bardzo dobrze .bardzo polecam. jeśli poszukujecie kompromis miedzy kulturą pracy a wydajnością to jest to dobry wybór
 • ZALETY:
 • + ciche chłodzenie , mały pobór prądu , i już podkręcona fabrycznie
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt posiadam na razie krótko. Ale wszystkie dostępne gry które posiadam chodza w fullhd rewelacyjnie. Nie ma konieczności podkręcania. Karty bardzo szybko się sprzedają co świadczy o b.dobrym stosunku ceny do wydajności.
 • WADY:
 • - Szkoda że nie ma dodatkowego wyjścia analogowego
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta - najlepsza spośród wersji niereferencyjnych, jest bardzo cicha i mega wydajna (biorąc pod uwagę GTX 1060).
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • + Solidna
 • + Dobry Backplate
 • + Podświetlenie RGB loga MSI ze smokiem
 • WADY:
 • - Cena(biorąc pod uwagę wszystkie GTX 1060, ale za coś się płaci :) )
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Super szybka karta za niewielkie pieniądze.
 • ZALETY:
 • + Super szybka karta za niewielkie pieniądze.
 • + Działa bezszelestnie.
 • + Dużo wyjść.
 • WADY:
 • - Jak nie potrzebujesz odpalić najnowszych gier w 4K to w zupełności wystarczy - słabych stron wtedy nie ma.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Genialna karta graficzna, dająca kompromis ceny do jakości.
 • ZALETY:
 • + Wygląd
 • + Cicha praca
 • + Fabrycznie podkręcona
 • + Cena/jakość
 • + MSI nigdy mnie nie zawiodło
 • + Wydajność
 • + Do tej pory bez problemu wyciska gry przy maksymalnych ustawieniach
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę posiadam ponad pół roku, wszystkie nowe gry działają na ultra w minimum 40 fps
 • ZALETY:
 • + Bardzo cicha praca
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + Cena
 • + Mały pobór prądu
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Kartę posiadam 2 lata nadal działa i ma się dobrze. Daje radę z nowymi grami.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Tania, a dobra
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Wygląd
 • + RGB
 • + Cicha
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Super! wydajność a pobór energii najlepszy wybór.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
wszystko super. cisza plus wydajnosc.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
rewelacja polecam
 • ZALETY:
 • + grafika dobra
 • WADY:
 • - nie ma
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta kozak :)
Posiadam ten produkt 0
Opinia potwierdzona zakupem
Karta spoko chciałem kupić rx 580 ale ich ceny były z kosmosu więc kupiłem ta i to był dobry wybór polecam każdemu kto tak jak ja miał dość czekania ponad 2 miesiące na rx 580
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
H
Haeszax
27.01.2018
kiedy bedzie można kupic karte ? Albo czy ewentualnie za tą cenę bedzie można ją zamówić w sklepie w katowicach?.
U
17.01.2020
Nie spodziewamy się dostaw tego modelu karty.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(21)
Pytania i odpowiedzi
(17)
Inspiracje
(1)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X+, 6GB GDDR5 (192 Bit), DVI-D,3x DP, HDMI

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 07:27
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 07:27
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X+, 6GB GDDR5 (192 Bit), DVI-D,3x DP, HDMI możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.