Kod rabatowy 50 zł
za każde wydane 500 zł w Morele

darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050Ti Gaming X 4GB GDDR5 (GTX 1050 Ti GAMING X 4G)

ID produktu: 975434
Zobacz produkty podobne
(516)
Zapytaj społeczności 301 pytań
 • Długość karty: 219 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1050 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1493 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Rekomendacja eksperta
Budżetowa grafika z wydajnym chłodzeniem Twin Frozr VI i wysokim taktowaniem rdzenia. Idealne rozwiązanie w przystępnej cenie!
Opis
Specyfikacja
Opinie (516)
Inspiracje (151)
Pytania i odpowiedzi (301)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA GTX 1050 Ti

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti zapewni optymalne warunki do gier i do zaawansowanych zastosowań graficznych. To jednostka gwarantująca znakomitą płynność rozgrywki przy wysokich ustawieniach detali. Karta GTX 1050 Ti oferuje wysokie taktowanie – nawet do 1620 MHz i korzysta z szybkiej pamięci GDDR5 oraz z nowoczesnych technologii gamingowych, co przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia w grach, jak również podczas oglądania zdjęć i wideo w wysokiej rozdzielczości.

4GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 4GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Rozświetl swój komputer dzięki podświetleniu LED

Dodaj swojej konfiguracji nieco więcej blasku z kartą graficzną wyposażoną w podświetlenie LED. Jednostka z subtelnym podświetleniem doskonale wkomponuje się w gamingową konfigurację. Szczególnie dobrze będzie prezentowała się w obudowie z oknem. Podświetlenie LED na karcie graficznej jest subtelne i efektowne – delikatnie rozproszy mrok i sprawi, że komputer będzie prezentował się jeszcze ciekawiej.

 

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry  


 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

AFTERBURNER

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

INFORMACJE O WYDAJNOŚCI I TEMPERATURZE WYŚWIETLANE BEZPOŚREDNIO NA EKRANIE

 

Monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy GPU, częstotliwości pamięci DRAM, temperatur procesora i układu graficznego oraz wielu innych parametrów bezpośrednio w grze lub w innych aplikacjach pracujących w trybie pełnoekranowym. Listę wyświetlanych informacje można dostosować do własnych potrzeb.

 

 

 

 

OPROGRAMOWANIE GAMING APP

Aplikacja MSI Gaming App pozwala za pomocą jednego kliknięcia przełączać się pomiędzy profilami wydajności, które pozwolą uwolnić dodatkową wydajność dla gier lub przełączyć kartę w tryb cichy podczas pracy z aplikacjami, które w nieznacznym stopniu obciążają komputer. MSI Gaming App wyposażono również w zakładkę EyeRest, która oferuje łatwy dostęp do technologii poprawy jakości obrazu. Zakładka związana z opcjami monitoringu diod LED, daje z kolei dostęp do pełnej kontroli nad systemem MSI GAMING LED, który pozwala dostosować podświetlenie do nastroju użytkownika.

Tryb podkręcania

Uzyskanie maksymalnej wydajności, dzięki wyższym częstotliwościom taktowania i zwiększonej wydajność wentylatora

Tryb gier

Zachowuje równowagę pomiędzy wydajnością w grze i generowanym przez sprzęt hałasem

Tryb cichy

Środowisko minimalizujące generowany przez wentylatory hałas

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
GTX 1050 TI GAMING X 4G
EAN
0824142137420
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1379 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
219 mm
Łączenie kart
Nie
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
300 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
2
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(516)
(516)
5/5
(516)
97% osób poleca
ten produkt
5
88%
4
9%
3
1%
2
1%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Karta bardzo dobrze radzi sobie z nowymi tytułami, można spokojnie grać w GTA V czy też Wiedźmina 3. Gdy nie korzystamy z pełni mocy tej karty karta pracuje na trybie pasywnym utrzymując naprawdę fajną temperaturę, gdy zaś korzystamy z bardziej wymagających gier karta jest praktycznie nie słyszalna. Sam wygląd podświetlenie oraz jego animacja w boju powoduje, że karta naprawdę ładnie się prezentuje w otwartych obudowach.
 • ZALETY:
 • + dobra kultura pracy,
 • + wygląd (czerwone animowane podświetlenie wraz z białym logo MSI),
 • + bardzo ciche chłodzenie aktywne,
 • + niski pobór mocy,
 • WADY:
 • - jak na razie brak :) (no może nie poradzi sobie z ustawieniami ULTRA nowych tytułów)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Mam pytanie ile miałeś fps w Gta V czy Wiedźminie 3 i na jakich ustawieniach grałeś(ultra/wysokie/średnie/niskie)
Z góry dzięki ;)
Gta V: 1920x1080 (Wysokie) ok. 51-55 fps
Wiedźmin 3 1920x1080 (wysokie) ok. 35-38 fps
jaki masz procesor?
To może ja się wypowiem.. Ja mam procesor i5 7400 i własnie tego GTX'a 1050 Ti. W GTA V mam na ustawieniach wysokich (1920x1080) 60-90fps
A w Wiedźminie mam na ustawieniach wysokich (1920x1080) 30-55fps
ale jaki procek bo są wersje oszczędne z końcówką u i HQ te bardziej wydajne jednostki i oczywiście ilość rdzeni i , jeśli chodzi o ram do jak jest około 8 ddr4/r5 jest spoko
To trochę słabo.Sam zastanawiam się nad wymianą karty.Mam Msi Gtx 960 i w wieśku mam 50 do 60 klatek na ustawieniach wysokich bez hairworks i niskich cieniach i trawie.
U mnie na wysokich w wiedźminie 3 bez kręcenia karty fps 60-58 niżej mi nie spadały mam procesor amd fx 6300 tm nie kręcony także może to wina sterowników do karty ze tak malo macie fpsów
ja na mojej starej gtx 970 mam wieśka na średnich a tekstury wysokie w 60 fps
Ile fps w Fortnite bedzie?
Karta godna zakupu.

Zalety:
-cena
-wydajnosc
-kultura pracy

Wady:
-Brak
To cudów nie ma, osiągi jak na moim GeForce 780.
w wiedźminie liczy się również moc procesora więc nie porównywałbym gtx 1050 w tej grze do innych kart
Ludzie, te wszystkie pytania "Czy będzie pasować do zestawu..." - masakra. Wiadomo, że będzie, nawet jak płyta jest na DDR2 czy DDR4, byleby miała slot PCI. Chyba że ktoś ma zasilacz jakiś ogórek 300W i zestaw klęknie, albo karta nie mieści się w obudowie. Kwestia tylko w wykorzystaniu wydajności karty. Nadaje się na zestaw wyżej niż przeciętny, ale bez przesady. Obsłuży wszystkie gry jak na dzisiejszy dzień, łącznie z RDR2 ale bez fajerwerków. Przy procku i5 8400 i 8GB RAM 3200, płyta ASRock Z370Pro4 chodzi na 50fps fullHD. Nie ma sensu wkładać tej karty do zestawów z górnej półki, nie będzie wykorzystana.
Kupiłem ją 2 dni zanim ceny zaczeły szaleć:)
Karta podłączyłem jako upgrade do starego komputera siostry athlon II x3 450 jeszcze na AM3. Miałem okazje go trochę potestować.
Poprawa jest ogromna, procesor nie jest aż takim ograniczeniem przy 1050ti i stwierdzam że lepiej jednak najpierw zmienić grafike bo sporo gier nie jest ograniczanych przez procesor (sprawdziłem) i ogólne odczucia są dużo lepsze niż wywalenie kasy w całą platformę i pozostanie przy starej grafice. Najpierw grafika (jeżeli jest dużo szybsza) a potem reszta.
Pierwszy raz kupiłem jakąkolwiek z serii Gaming od MSI i byłem zachwycony kulturą pracy i wyglądem.
Jeżeli wymienię znowu grafikę (w swoim komputerze gtx 1070 FE) na pewno kupie z serii msi gaming bo przy swojej gtx 1070 FE i tak musiałem później wymienić chłodzenie na accelero twin turbo III (200zł), które swoją drogą polecam bo mnie uratowało od szumu referenta ale trybu pasywnego ją włączyć nie mogłem takie są referenty.
Jak już wypróbowałem serie gaming, wiem że warto.

Jedynie morele mnie troche zirytowało bo wysłali karte po 8 dniach (piątek czyli doszło w poniedziałek), ale tu nie wiem kogo winić sklep czy tych kombinatorów kopaczy
 • ZALETY:
 • + podświetlenie
 • + Cicha - ale tak bardziej w strone niesłyszalnej:) tryb pasywny
 • + brak power limit przy oc
 • + nie obciąża tak procesora
 • + Czuć że produkt z wyższej półki
 • WADY:
 • - Brak bo kupiłem w normalnej cenie:)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
A jaka była ta początowa cena? (Zanim górnicy wkroczyli do akcji)
700zł około
Opinia potwierdzona zakupem
Karta z tej półki cenowej nie do przebicia. Dzięki zastosowanej technologi TWIN FROZR VI karta ochładza się dopiero przy 60 stopniach, co wydłuża oczywiście jej żywotność. W warunkach zwykłego użytkowania temperatura nie przekracza 30 stopni (zazwyczaj jest to 24-25).
W grach sprawuję się świetnie, przy bardziej wymagających grach nie zagramy w niej na pewno na ultra, ale ustawienia wysokie zazwyczaj pozwalają na płynną i miłą dla oka grę (przykład - Wiedźmin 3)
Aplikacje do sterowania całym układem - MSI Gaming APP - intuicyjna, jednak w nowszej wersji aplikacji, nie ma dostępu do sterowania oświetleniem LED (Co jest jednak reklamowane przy tym produkcie i wypisane na opakowaniu). Dla mnie to żaden minus, bo i tak obudowa jest w pełni zamknięta, jednak może to być ważna uwaga dla osób, które chcą kolorystycznie dopasować sobie sprzęt.
Wykonanie karty - solidne, plastnik nie trzeszczy pod naciskiem, łatwa przy montowaniu/rozmontowaniu, brakuje może dodatkowego wejścia HDMI dla drugiego monitora.
 • ZALETY:
 • + Moc karty
 • + Wykonanie
 • + Utrzymywanie stałej temperatury
 • + Twin Frozr VI
 • + Sterowanie kartą poprzez aplikacje MSI
 • + Cicha
 • WADY:
 • - Brak realnego sterowania oświetleniem LED (podobno wina bardziej wersji aplikacji niż karty, jednak nadal, opakowanie i opis karty wprowadza przez to w błąd)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo dobra , przy i5 6400 i tej karcie graficznej : Tryb Gaming przy rozdzielczości 1920x1080

Minecraft ( shadery ultra wszystko na maksa ) 70-100 fps
Aion ( na maksa wszystko ) 60-90 fps
Euro truck simulator 2 ( na maksa 125 % + mody ProMods i RusMap) 80 fps
Farming simulator 2017 ( na maksa) 80+ fps
S.K.I.L.L ( na maksa) 80 + fps

Karta dostaje jeszcze różne aktualizacje które poprawiają fps w grach .
Jednym słowem karta zajefajna , wdg mnie nie opłaca się kupować gtx 1080 , chyba że grasz w wiedźmina na ultra i wszystko musi być suwakiem w prawo , bo ta karta daje spokojnie sobie rade w grach . Karta ma też różne tryby , occ-gaming-cichy . Polecam serdecznie! Rewalacja!
 • ZALETY:
 • + nie grzeje się
 • + cicha
 • + ładny wygląd
 • + ładne podświetlenie
 • + posiada różne tryby
 • + wysoka wydajność w grach przy rozdzielczości 1920x1080
 • WADY:
 • - Myśle , że nie ma słabych stron , płacisz dobrą cenę za dobrą karte graficzną i tyle chcesz coś lepszego wiadomo płacisz 2 razy więcej jak w przypadku gtx 1060 w wersji 6 gb , bo 3 gb i tak Ci nie wystarczy na ultra , a ta daje sobie rade na ultra w np wiedziminie 3 50-60 fps .
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja! Jestem mega zadowolony.
Moim celem była karta która poradzi sobie w większości tytułów w ustawieniach high/ultra utrzymać FPS na poziomie 60 kl/s. I która będzie energooszczędna.

I był to strzał w dziesiątkę.
Wiedźmin 3 - ustawienia wysokie ok 50 FPS
WOT- 80-90 FPS - wszystko na max.
Heroes of the Storm - 180 FPS na Ultra

Więcej gier na razie nie testowałem. Nie jestem zapalonym graczem.

Do tego świetny wygląd - chociaż to kwestia gustu.
Logo MSi świeci na biało. Ledy przy wiatraku tylko na czerwono. Można ustawić animacje świecenia - stałe, oddychające, pulsujące. To taki bonus. RGB nie ma. Ale nie ma co przesadzać. To karta za 750 zł.
Jest tryb pół pasywny. To też duży plus.

Pozytywnie jestem zaskoczony jakością wykonania. Eleganckie czarne PCB. Fajna osłona chłodzenia.

Szczerze polecam
 • ZALETY:
 • + Bardzo wydajny układ pozwalający na świetna rozgrywkę w 1080p
 • + Mały pobór mocy
 • + Wygląd
 • + Twin Frozr VI - tryb półpasywny
 • + Oświetlenie LED - biało czerwone
 • + Za połowę ceny 1060 otrzymujemy kartę słabszą o około 30 %. Wg mnie jest to dobry deal.
 • WADY:
 • -Nie stwierdziłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Edit

Podkręcona do 1840 MHz w trybie Boost
Pamieć do 4103 MHz
Temperatura max 66 stopni C

Testowane w Wiedźminie 3

W MSi Afterburner wygląda to tak:

Power Limit max
Temp Limit max
Core clock +125
Memory Clock +600 ( gość na YouTube wykręcił +900)

Dalej dałem na razie spokój

FPS w Wiedźminie 3 na ustawieniach Wysokich to 55-65 kl/s. Więcej nie potrzebuje
Kupiłem tą kartę do komputera syna w miejsce wysłużonej już 560 (tez od MSI). Miała lekko poprawić płynność części gier i szczerze muszę przyznać że efekt przewyższył moje oczekiwania. W rozdzielczości 1920x1080 na wysokich detalach z powodzeniem można grać płynnie. Na uwagę zasługuje tez fakt że karta jest praktycznie bezgłośna i nie grzeje się tak jak wydawać by się mogło przy wyłączonych wentylatorach - bo trzeba tu zaznaczyć że karta nie włącza wentylatorów aż nie osiągnie 60 stopni. Ponadto podświetlenie karty świetnie się komponuje z resztą podzespołów. Odnoszę tez wrażenie że karta ta jest nawet ciut lepsza od GTX 960 Gaming 4G od MSI, której używałem do nie dawna w drugim komputerze. 4GB pamięci puki co wystarcza na wszystkie ogrywane przeze mnie i syna tytuły. Dodatkowo zawsze można uzyskać kilka klatek włączając tryb OC za pomocą dostępnej dla tej karty aplikacji GAMING APP, bez specjalnego wpływu na kulturę pracy.
 • ZALETY:
 • + cena
 • + wygląd
 • + kultura pracy - jest naprawdę cicha
 • WADY:
 • - brak Smoczysława w zestawie ;) - przydał by się dla syna, na pewno by się ucieszył
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Procesor 15-3470 6Gb ram. Przesiadłem sie z GT630 i różnica jest ogromna.
BF 4 20-30 Fps teraz stałe 60, BF 1 utrzymuje 40-60 fps w zależności od zamieszania na polu bitwy :). The Forest ok 20 fps a teraz ponad 100 fps na ustawieniach wysokich. Rainbow Six Siege stałe 60 ustawienie średio-wysokie. The Hunter na starej karcie na najniższych działał w 10 fps :/, a teraz na średnio-wysokich utrzymuje 60 fps, a na ultra 40 fps.
Karta wymaga dodatkowego zasilania co zmusiło mnie do wymiany zasilacza (stary nie posiadał odpowiedniej końcówki) ale i tak jestem zadowolony z zakupu. Podoba mi się sposób chłodzenia karty bo posiada ona duży radiator co pozwala jej na działanie w trybie pasywnym przez większość czasu, w bardziej wymagających tytułach od czasu do czasu uruchamiają się wentylatory ale pracują one bardzo cicho. Wiadomo że, na tej karcie nie pogramy na ultra, ale myśle, że jak za te pieniądze to radzi sobie bardzo dobrze :).
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Fajny wygląd
 • + Jak narazie radzi sobie bardzo dobrze
 • WADY:
 • - Ta wersja wymaga dodatkowego zasilania
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Rewelacja, chcialem 1060 albo RX 470 ale jak zobaczylem ceny to zaryzykowalem tą i... jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Za te ce Wiedzmin 3 na ultra (bez hairworks bo po co to komu) na ponad 40fpsach z i5?! O reszcie gier juz nie wspomne bo tam ponad 60 klatek na spokojnie. Do tego ta cisza, Matko Boska jej nie slychac nawet pod obciazeniem! Czesto zostawiam komputer na noc i teraz gdyby nie lampki (ktore rowniez sa wielka zaleta karty) to nie wiedzialbym ze komputer jest wlaczony. Po prostu genialne, bylem sceptyczny co do kupna bo w internecie jest sporo hejtu, ze RX lepsze ale popatrzmy na cene - idealny stosunek jakosc-cena a nawet duzo lepszy niz sie spodziewalem. Polecam kazdemu.
 • ZALETY:
 • + Najnowsze tytuly smigaja az milo ( w FullHD oczywiscie na wiecej nie liczylbym za te cene)
 • + 4gb VRAM
 • + Wyglad + ledy
 • + Wielkosc
 • + Perfekcyjna cisza
 • + Stosunek cena-jakosc
 • + Genialna cena
 • WADY:
 • -Jej wadą jest to ze nie kupilem jej wczesniej
Posiadam ten produkt Ponad rok
Z gory przepraszam, przypadkowo zaznacyzlem iz posiadam karte ponad rok co jest absurdem bo wyszla calkiem niedawno - karte posiadam ok.2 miesiecy.
Witam, mam pytanie czy próbował Pan z takimi tytułami jak Far Cry 4 i Dying Light?
Jak się sprawuje przy grach tego pokroju?
Pozdrawiam
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta od MSI. Za 700 zł można pograć we wszystkie nowe tytuły na ustawieniach wysokich+ Jest to grafika budżetowa, więc nie ma co od niej dużo wymagać. W skrócie -
Wygląd/Cena/Wydajność/Niskie temp.(stres max 65C - Witcher 3/Nier Automata/Dying Light)

Nie ma piszczących cewek/skoków napięcia/wiatraki odpowiednio dostosowują prędkość do temperatur...
Najlepsza karta jaką mam od przesiadki ze spalonej R9 270X (układ BGA wytopiony). Nigdy więcej Czerwonych !

NAJLEPSZA KARTA GRAFICZNA ZA TĄ CENĘ !
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wydajność
 • + Wygląd (+podświetlenie LED)
 • + Niskie temperatury (max 65C stres - gry)
 • + Praca wiatraków na wysokich obrotach jest całkiem cicha w porównaniu do innych kart graficznych
 • + Taktowania rdzenia/pamięci automatycznie się zwiększają do stosunku zapotrzebowania bez jakichkolwiek artefaktów/problemów
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta pasywna - dla mnie bardzo ważna jest cisza i nie ma w tej kategorii nic lepszego niż stojące w miejscu wiatraki. Karta nawet w Fifa 17 jest pasywna, w BF4 wiatraki kręcą się ok. 800 obr./min. i nadal nic nie słyszysz poza ... wrogiem na ekranie. Jest świetna pod tym względem. Wykonanie i wygląd z możliwością ustawienia podświetlania - super. Wydajności nie będę oceniał, bo każdy wie co potrafi gtx1050ti, szału nie ma ale karta wydajnościowo jest "w porządku" na dziś.
 • ZALETY:
 • + kultura pracy
 • + cisza
 • + wygląd
 • + wykonanie
 • + zużycie energii (spadło z 220W przy gtx 660ti na 160W przy 1050ti)
 • + najlepsze karty obecnie od MSI to z chłodzeniem Twin Frozr VI
 • WADY:
 • - brak !!!
 • - na siłę jesli mam znaleźć to ... wydajność ale od tego są wyższe (i droższe) modele
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Tą kartę graficzną użytkuje już około 5 dni i już mogę stwierdzić że był to dobry wybór. Produkt zadowolił mnie przed wszystkim funkcjonalnością akpikacji i cichą pracą wentylatorów (np. chcesz szybko ochłodzić komputer? -uruchamiasz tryb frozr.). Do zakupu skłoniła mnie przed wszystim cena i benchmarki w grach, które okazały się idealnym odwzorowaniem co na testach. Produkt jak najbardziej spełnia wymagania, póki co jeszcze w żadnej grze nie poczułem nie dosytu. Mocną zaletą produktu jest na pewno cichość pracy nawet w bardziej wymagających zadaniach.
 • ZALETY:
 • + wygląd
 • + fajnye i funkcjonalne aplikacje
 • + cena
 • + cichość pracy
 • WADY:
 • - nie pograsz na ultra w 60fps w bardziej wymagających graficznie grach.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Niema to jak miec grafike 5 dni i juz dać recenzje xD
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta w średnim przedziale cenowym, nie zdarzyło mi się jej nagrzać wyżej niż do 80 stopni (Był to jedyny raz kiedy osiągnęła taką temperaturę, ponieważ wyłączyłem wiatraki i odpaliłem wiedźmina 3). Daje rade w nowych grach nawet na wysokich ustawieniach mimo, ze nie jest to najnowsza karta dla przykładu: Wiedźmin 3: 40-60 fps 1080p na wysokich ustawieniach z modami typu Super Turbo Lighting Mod.
 • ZALETY:
 • + Cicha praca
 • + Nie osiąga dużych temperatur
 • + Radzi sobie z większością nowych tytułów na wysokich ustawieniach
 • + Mały pobór mocy
 • WADY:
 • - Małe rezultaty w podkręcaniu (OC)
 • - Cena w stosunku do wydajności jest lekko za wysoka
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karte kupiłem do drugiego kompa z I5 7600K. Komputer do grania z synem w strzelanki w sieci. Mój podstawowy to jednak gtx1080 z I7 8700K bo tu już problemów praktycznie nie ma a na gtx1050 w nowych grach trzeba trochę suwaki obniżać w opcjach niestety. Do budżetowego kompa wystarczy chyba, że ktoś chce pograć w nowe gry na ultra to zainwestować w nowszą.
Karta cicha, nie grzeje się, pracuje bez problemów nawet w słabiej wychłodzonej budzie. Daje 5 gwiazdek ponieważ jak na kartę za takie pieniądze nie jest źle. Co do nowych tytułów jej czas przeminął.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Jak na taką kartę graficzną, zaznaczmy budżetową to naprawdę jestem zadowolony. Cicha praca, dobra wydajność, OC no i cena na przyzwoitym poziomie.
Takie tytuły jak Battlefield 4 bez problemu na Ultra detalach 60-120fps, GTA V na Wysokich detalach 60fps, Arma III chodź tutaj optymalizacja jest słaba to na Wysokich jest ok. 40-70fps, FIFA 17 ok. 160 fps na Ultra detalach. Można tak wiele tytułów rozpisywać, jestem zadowolony jak na taką półkę cenową.
 • ZALETY:
 • + Cicha praca
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + OC
 • + Temperatury
 • WADY:
 • - Moim zdaniem nie minusów na ten moment
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karta zastąpiła w moim leciwym komputerze GTX'a 650 2GB więc przeskok wydajnościowy jest ogromny. Wiedźmin 3 45+ FPS na śerdnio-wysokich, Dirt Rally 80+ na ultra, Doom 80+ FPS na ultra, NFS2015 50+ na ultra. Karta jest bardzo cicha, większość czasu działa w trybie pasywnym. Polecam do modernizacji starszych jednostek oraz do budżetowych komputerów do multimediów i gier.
 • ZALETY:
 • + stosunek wydajność/cena
 • + absolutnie topowe chłodzenie- cisza i chłód (max 63 stopnie)
 • + fabryczne oc
 • + aplikacja MSI Gaming APP
 • + LED'y, kto nie lubi ledów? :D
 • WADY:
 • - nie stwierdzono :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Karta jest zarąbista, fajne podświetlenie, cena była dobra (w ostatniej chwili przed podwyżkami kupiłem), w Battlefield 1 z FX6300 gram na średnich w 40-70 fps, cicha, chłodna (dotykałem tej rurki przewodu nie wiem co to jest i wiem że to był idiotyzm ale podczas grania się nie sparzyłem więc to dobry znak :-D)
 • ZALETY:
 • + Podświetlenie
 • + Cicha
 • + Chłodna
 • + Montaż uber łatwy
 • + Łatwe podkręcanie
 • + Rozmiary nawet spoko
 • + Cena/Wydajność
 • + Sprawdzona firma
 • + W zestawie była instrukcja w formie komiksu hehe ,aż sobie poczytałem
 • WADY:
 • - a jakieś są?!? Bo ja nie widze
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Minus kosztuje 1000 zl
Karta bardzo dobrze spełnia swoją rolę w nowych tytułach gier między innymi takich jak Wiedźmin 3. Karta posiada FENOMENALNIE wyglądającą sekcję chłodzenia przy czym jest ona bardzo wydajna i cicha. Maksymalne obroty wentylatora karty graficznej mi osobiście nie przeszkadzają (PC stoi obok mnie na biurku). Jeśli chcemy porządnie zagrzać tego GTXa to musimy się nieźle napocić... :P
 • ZALETY:
 • + Wygląd
 • + Bardzo dobrze skonstruowane i wykonane chłodzenie
 • + Podświetlenie LED z możliwością wyboru animacji
 • + Bardzo dobrze dobrane parametry
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna. Ku mojemu zaskoczeniu, Wiedźmin 3 w rozdzielczości 1080p i kombinacji ustawień wysokie/ultra (bez Hairworks) działa w 50 - 60 klatkach z bardzo, bardzo rzadkimi spadkami. Na plus należy zaliczyć bezgłośny układ chłodzenia, jeżeli temperatura nie przekracza 60 stopni. Powyżej tej temperatury uruchamiają się wentylatory, ale pracują na tyle cicho, że z poziomu krzesła nie słychać ich w ogóle (komputer znajduje się na podłodze).
 • ZALETY:
 • + zaskakująco dobra wydajność
 • + świetny układ chłodzenia
 • + cisza
 • WADY:
 • - obecna cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Godny następca GTX 960. MSI wykonało kawał dobrej roboty. Na niczym nie oszczędziło w stosunku do jakości wykonania , mimo iż to najsłabszy GAMING X w rodzinie 10xx od MSI. Bosko wygląda w mojej obudowie z oknem SilentiumPC Gladius M35W Pure Black + pł.gł MSI B150M NIGHT ELF + SilentiumPC Aurora Lighting System RGB-302 (LED MOOD). Gorąco polecam z tym zestawem.

Pozdrawiam i polecam
 • ZALETY:
 • + Najlepsza wydajność ze wszystkich 1050 TI , super wygląd i kultura pracy w stresie ,
 • WADY:
 • - Tylko jedna !!! - BRAK SŁABYCH STRON :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
To trochę ZADZIWIAJĄCE że karty 4 GB od 2015 roku nadal kosztują tak DUŻO!
Po 2015 nawet cena szla do góry w okolicach 1000zł potem zaczęły spadać i zatrzymały się na tym samym poziomie....
A przecież wszelkiej maści GRY z roku na rok mają coraz większe wymagania i więc GB potrzebują wiec coś jest nie HALLO!!!
Kto tu kogo robi w bambuko????
By Cena tych kart była tak Wysoko!
Jakaś REFLEKSJA dla kupujących.... bo handlujących nawet nie pytam...
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + mnijszy apetyt na prąd
 • WADY:
 • - CENA! od 2015....wysoka!
Posiadam ten produkt 0
Inspiracje
(151)

Pytania i odpowiedzi

(301)
Masz pytania? 
M
MrBacks07
05.04.2021
Mam pewien problem moja karta graficzna jest bardzo głośna wątpie żeby była taka normalnie i nie wiem co teraz zrobić oddać na gwarancję czy ona powinna być tak głośna ?
P
Paweł
06.04.2021
Nie powinna być głośna bo ogromną zaletą tych kart jest właśnie ich cicha praca i sam taką miałem przez 2 lata i praktycznie jej nie slyszalem
Zgłoś nadużycie
W
Wojtek
06.04.2021
Mój egzemplarz jest bardzo cichy - nawet podczas intensytwnego obciążenia. Możliwe, że powinieneś zaktualizować sterowniki do tej karty, bądź również bios. Sprawdź również, czy po podłączeniu karty żaden przewód nie zachacza o wentylator (raz tak miałem i było głośno) albo czy nie nagromadziło się koło wentylatorów dużo kurzu. Pozdrawiam
Zgłoś nadużycie
S
Szymon Warżała
06.04.2021
Zależnie czy podczas gry i w jakie tytuły grasz, czy podczas zwykłego przeglądania internetu
Zgłoś nadużycie
L
Lango
06.04.2021
Moja w idlu jest bezgłośna, w mniej wymagające tytuły również jest cicha, tak że można grać w nocy w sypialni. Szczerze mówiąc jeszcze nie zdarzyło mi się żeby zbyt głośno i uciążliwie procowała.
Zgłoś nadużycie
M
MrBacks07
06.04.2021
No właśnie tu jest ten problem że nie zależnie co robie dźwięk jest taki sam bez różnicy czy mam odpalone jakieś programy/gry czy nie mam nic temperatura karty wynosi 26/27 wiatraków nic nie opciera a dźwięk jest cały czas taki sam głośny denerwujący
Zgłoś nadużycie
B
BOF
06.04.2021
Miałem tę kartę 3lata i zawsze była cichutka, odsyłaj na gwarę
Zgłoś nadużycie
M
MrBacks07
06.04.2021
Czytam wasze odpowiedzi zdecydowanie jest coś nie tak jak piszecie że ta karta graficzna charakteryzuje się tym że jest cicha chciałbym jeszcze dodać że prawdopodobnie 1 wentylator tylko to powoduje bo jak drugi się raz na jakiś czas załączą to dźwięk jest taki sam a to raczej dziwne że 1 byłby głośniejszy od drugiego i to tak znacząco jest szansa że dostałem jakiś wadliwy model czy coś takiego? bo w sumie na to wygląda

Oddam tą karte graficzną na gwarancje i odpisze tutaj w odpowiedzi co z tego wyszło
Zgłoś nadużycie
b
bartek
06.04.2021
Może w aplikacji MSI Afterburner masz ustawioną wysoką prędkość wentylatora niezależnie od temperatury
Zgłoś nadużycie
P
Przemek
07.04.2021
Mój znajomy tak miał i zrobili mu na gwarancji,
Zgłoś nadużycie
M
MrBacks07
08.04.2021
Okej dzięki za wszystkie odpowiedzi Karta pojechała wczoraj na gwarancje zobaczymy jak dostane ją spowrotem
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(516)
Pytania i odpowiedzi
(301)
Inspiracje
(151)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni