Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050Ti Gaming X 4GB GDDR5 (GTX 1050 Ti GAMING X 4G)

ID produktu: 975434
Zobacz produkty podobne
(489)
Zapytaj społeczności 299 pytań
 • Długość karty: 219 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1050 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1493 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Rekomendacja eksperta
Budżetowa grafika z wydajnym chłodzeniem Twin Frozr VI i wysokim taktowaniem rdzenia. Idealne rozwiązanie w przystępnej cenie!
Opis
Specyfikacja
Opinie (489)
Inspiracje (149)
Pytania i odpowiedzi (299)
Gwarancje i usługi
Raty

NVIDIA GTX 1050 Ti

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti zapewni optymalne warunki do gier i do zaawansowanych zastosowań graficznych. To jednostka gwarantująca znakomitą płynność rozgrywki przy wysokich ustawieniach detali. Karta GTX 1050 Ti oferuje wysokie taktowanie – nawet do 1620 MHz i korzysta z szybkiej pamięci GDDR5 oraz z nowoczesnych technologii gamingowych, co przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia w grach, jak również podczas oglądania zdjęć i wideo w wysokiej rozdzielczości.

4GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 4GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Rozświetl swój komputer dzięki podświetleniu LED

Dodaj swojej konfiguracji nieco więcej blasku z kartą graficzną wyposażoną w podświetlenie LED. Jednostka z subtelnym podświetleniem doskonale wkomponuje się w gamingową konfigurację. Szczególnie dobrze będzie prezentowała się w obudowie z oknem. Podświetlenie LED na karcie graficznej jest subtelne i efektowne – delikatnie rozproszy mrok i sprawi, że komputer będzie prezentował się jeszcze ciekawiej.

 

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry  


 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

AFTERBURNER

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

INFORMACJE O WYDAJNOŚCI I TEMPERATURZE WYŚWIETLANE BEZPOŚREDNIO NA EKRANIE

 

Monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy GPU, częstotliwości pamięci DRAM, temperatur procesora i układu graficznego oraz wielu innych parametrów bezpośrednio w grze lub w innych aplikacjach pracujących w trybie pełnoekranowym. Listę wyświetlanych informacje można dostosować do własnych potrzeb.

 

 

 

 

OPROGRAMOWANIE GAMING APP

Aplikacja MSI Gaming App pozwala za pomocą jednego kliknięcia przełączać się pomiędzy profilami wydajności, które pozwolą uwolnić dodatkową wydajność dla gier lub przełączyć kartę w tryb cichy podczas pracy z aplikacjami, które w nieznacznym stopniu obciążają komputer. MSI Gaming App wyposażono również w zakładkę EyeRest, która oferuje łatwy dostęp do technologii poprawy jakości obrazu. Zakładka związana z opcjami monitoringu diod LED, daje z kolei dostęp do pełnej kontroli nad systemem MSI GAMING LED, który pozwala dostosować podświetlenie do nastroju użytkownika.

Tryb podkręcania

Uzyskanie maksymalnej wydajności, dzięki wyższym częstotliwościom taktowania i zwiększonej wydajność wentylatora

Tryb gier

Zachowuje równowagę pomiędzy wydajnością w grze i generowanym przez sprzęt hałasem

Tryb cichy

Środowisko minimalizujące generowany przez wentylatory hałas

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 219 mm
 • Ilość pamięci RAM 4 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1050 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1493 MHz
 • Łączenie kart Nie
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1050 TI GAMING X 4G
EAN 0824142137420
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1050 Ti
Taktowanie rdzenia 1379 MHz
Techniczne
Długość karty 219 mm
Łączenie kart Nie
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 300 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 4 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Ilość wentylatorów 2
Złącza
D-Sub Brak
USB-C Brak
Złącza zasilania 6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(489)
98% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
8%
3
1%
2
1%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Nwm czy nie lepiej było brac rx470/480 do i5 6500 ale i tak jestem zadowolony :D
 • ZALETY:
 • + Bf1 średnie 60+ fps
 • + Dobre chłodzenie
 • + Cichutka
 • + Ładnie wygląda i ładnie się świeci :D
 • + 4gb
 • + Poradzi sobie z wszystkim przez najbliższe kilka lat
 • WADY:
 • - Jak kupowałem kosztowała 860zł teraz 800zł to bardzo dobra cena :D
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Troche pojechałeś z tym ,że na najbliższe kilka lat wystarczy. Max rok , dwa nie więcej.
Teraz dał byś 1200zl
Mam od 2k18. Używam nadal, kolega się nie pomylił.
Opinia potwierdzona zakupem
Karta z tej półki cenowej nie do przebicia. Dzięki zastosowanej technologi TWIN FROZR VI karta ochładza się dopiero przy 60 stopniach, co wydłuża oczywiście jej żywotność. W warunkach zwykłego użytkowania temperatura nie przekracza 30 stopni (zazwyczaj jest to 24-25).
W grach sprawuję się świetnie, przy bardziej wymagających grach nie zagramy w niej na pewno na ultra, ale ustawienia wysokie zazwyczaj pozwalają na płynną i miłą dla oka grę (przykład - Wiedźmin 3)
Aplikacje do sterowania całym układem - MSI Gaming APP - intuicyjna, jednak w nowszej wersji aplikacji, nie ma dostępu do sterowania oświetleniem LED (Co jest jednak reklamowane przy tym produkcie i wypisane na opakowaniu). Dla mnie to żaden minus, bo i tak obudowa jest w pełni zamknięta, jednak może to być ważna uwaga dla osób, które chcą kolorystycznie dopasować sobie sprzęt.
Wykonanie karty - solidne, plastnik nie trzeszczy pod naciskiem, łatwa przy montowaniu/rozmontowaniu, brakuje może dodatkowego wejścia HDMI dla drugiego monitora.
 • ZALETY:
 • + Moc karty
 • + Wykonanie
 • + Utrzymywanie stałej temperatury
 • + Twin Frozr VI
 • + Sterowanie kartą poprzez aplikacje MSI
 • + Cicha
 • WADY:
 • - Brak realnego sterowania oświetleniem LED (podobno wina bardziej wersji aplikacji niż karty, jednak nadal, opakowanie i opis karty wprowadza przez to w błąd)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo dobra , przy i5 6400 i tej karcie graficznej : Tryb Gaming przy rozdzielczości 1920x1080

Minecraft ( shadery ultra wszystko na maksa ) 70-100 fps
Aion ( na maksa wszystko ) 60-90 fps
Euro truck simulator 2 ( na maksa 125 % + mody ProMods i RusMap) 80 fps
Farming simulator 2017 ( na maksa) 80+ fps
S.K.I.L.L ( na maksa) 80 + fps

Karta dostaje jeszcze różne aktualizacje które poprawiają fps w grach .
Jednym słowem karta zajefajna , wdg mnie nie opłaca się kupować gtx 1080 , chyba że grasz w wiedźmina na ultra i wszystko musi być suwakiem w prawo , bo ta karta daje spokojnie sobie rade w grach . Karta ma też różne tryby , occ-gaming-cichy . Polecam serdecznie! Rewalacja!
 • ZALETY:
 • + nie grzeje się
 • + cicha
 • + ładny wygląd
 • + ładne podświetlenie
 • + posiada różne tryby
 • + wysoka wydajność w grach przy rozdzielczości 1920x1080
 • WADY:
 • - Myśle , że nie ma słabych stron , płacisz dobrą cenę za dobrą karte graficzną i tyle chcesz coś lepszego wiadomo płacisz 2 razy więcej jak w przypadku gtx 1060 w wersji 6 gb , bo 3 gb i tak Ci nie wystarczy na ultra , a ta daje sobie rade na ultra w np wiedziminie 3 50-60 fps .
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja! Jestem mega zadowolony.
Moim celem była karta która poradzi sobie w większości tytułów w ustawieniach high/ultra utrzymać FPS na poziomie 60 kl/s. I która będzie energooszczędna.

I był to strzał w dziesiątkę.
Wiedźmin 3 - ustawienia wysokie ok 50 FPS
WOT- 80-90 FPS - wszystko na max.
Heroes of the Storm - 180 FPS na Ultra

Więcej gier na razie nie testowałem. Nie jestem zapalonym graczem.

Do tego świetny wygląd - chociaż to kwestia gustu.
Logo MSi świeci na biało. Ledy przy wiatraku tylko na czerwono. Można ustawić animacje świecenia - stałe, oddychające, pulsujące. To taki bonus. RGB nie ma. Ale nie ma co przesadzać. To karta za 750 zł.
Jest tryb pół pasywny. To też duży plus.

Pozytywnie jestem zaskoczony jakością wykonania. Eleganckie czarne PCB. Fajna osłona chłodzenia.

Szczerze polecam
 • ZALETY:
 • + Bardzo wydajny układ pozwalający na świetna rozgrywkę w 1080p
 • + Mały pobór mocy
 • + Wygląd
 • + Twin Frozr VI - tryb półpasywny
 • + Oświetlenie LED - biało czerwone
 • + Za połowę ceny 1060 otrzymujemy kartę słabszą o około 30 %. Wg mnie jest to dobry deal.
 • WADY:
 • -Nie stwierdziłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Edit

Podkręcona do 1840 MHz w trybie Boost
Pamieć do 4103 MHz
Temperatura max 66 stopni C

Testowane w Wiedźminie 3

W MSi Afterburner wygląda to tak:

Power Limit max
Temp Limit max
Core clock +125
Memory Clock +600 ( gość na YouTube wykręcił +900)

Dalej dałem na razie spokój

FPS w Wiedźminie 3 na ustawieniach Wysokich to 55-65 kl/s. Więcej nie potrzebuje
Opinia potwierdzona zakupem
Procesor 15-3470 6Gb ram. Przesiadłem sie z GT630 i różnica jest ogromna.
BF 4 20-30 Fps teraz stałe 60, BF 1 utrzymuje 40-60 fps w zależności od zamieszania na polu bitwy :). The Forest ok 20 fps a teraz ponad 100 fps na ustawieniach wysokich. Rainbow Six Siege stałe 60 ustawienie średio-wysokie. The Hunter na starej karcie na najniższych działał w 10 fps :/, a teraz na średnio-wysokich utrzymuje 60 fps, a na ultra 40 fps.
Karta wymaga dodatkowego zasilania co zmusiło mnie do wymiany zasilacza (stary nie posiadał odpowiedniej końcówki) ale i tak jestem zadowolony z zakupu. Podoba mi się sposób chłodzenia karty bo posiada ona duży radiator co pozwala jej na działanie w trybie pasywnym przez większość czasu, w bardziej wymagających tytułach od czasu do czasu uruchamiają się wentylatory ale pracują one bardzo cicho. Wiadomo że, na tej karcie nie pogramy na ultra, ale myśle, że jak za te pieniądze to radzi sobie bardzo dobrze :).
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Fajny wygląd
 • + Jak narazie radzi sobie bardzo dobrze
 • WADY:
 • - Ta wersja wymaga dodatkowego zasilania
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta od MSI. Za 700 zł można pograć we wszystkie nowe tytuły na ustawieniach wysokich+ Jest to grafika budżetowa, więc nie ma co od niej dużo wymagać. W skrócie -
Wygląd/Cena/Wydajność/Niskie temp.(stres max 65C - Witcher 3/Nier Automata/Dying Light)

Nie ma piszczących cewek/skoków napięcia/wiatraki odpowiednio dostosowują prędkość do temperatur...
Najlepsza karta jaką mam od przesiadki ze spalonej R9 270X (układ BGA wytopiony). Nigdy więcej Czerwonych !

NAJLEPSZA KARTA GRAFICZNA ZA TĄ CENĘ !
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wydajność
 • + Wygląd (+podświetlenie LED)
 • + Niskie temperatury (max 65C stres - gry)
 • + Praca wiatraków na wysokich obrotach jest całkiem cicha w porównaniu do innych kart graficznych
 • + Taktowania rdzenia/pamięci automatycznie się zwiększają do stosunku zapotrzebowania bez jakichkolwiek artefaktów/problemów
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta pasywna - dla mnie bardzo ważna jest cisza i nie ma w tej kategorii nic lepszego niż stojące w miejscu wiatraki. Karta nawet w Fifa 17 jest pasywna, w BF4 wiatraki kręcą się ok. 800 obr./min. i nadal nic nie słyszysz poza ... wrogiem na ekranie. Jest świetna pod tym względem. Wykonanie i wygląd z możliwością ustawienia podświetlania - super. Wydajności nie będę oceniał, bo każdy wie co potrafi gtx1050ti, szału nie ma ale karta wydajnościowo jest "w porządku" na dziś.
 • ZALETY:
 • + kultura pracy
 • + cisza
 • + wygląd
 • + wykonanie
 • + zużycie energii (spadło z 220W przy gtx 660ti na 160W przy 1050ti)
 • + najlepsze karty obecnie od MSI to z chłodzeniem Twin Frozr VI
 • WADY:
 • - brak !!!
 • - na siłę jesli mam znaleźć to ... wydajność ale od tego są wyższe (i droższe) modele
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta w średnim przedziale cenowym, nie zdarzyło mi się jej nagrzać wyżej niż do 80 stopni (Był to jedyny raz kiedy osiągnęła taką temperaturę, ponieważ wyłączyłem wiatraki i odpaliłem wiedźmina 3). Daje rade w nowych grach nawet na wysokich ustawieniach mimo, ze nie jest to najnowsza karta dla przykładu: Wiedźmin 3: 40-60 fps 1080p na wysokich ustawieniach z modami typu Super Turbo Lighting Mod.
 • ZALETY:
 • + Cicha praca
 • + Nie osiąga dużych temperatur
 • + Radzi sobie z większością nowych tytułów na wysokich ustawieniach
 • + Mały pobór mocy
 • WADY:
 • - Małe rezultaty w podkręcaniu (OC)
 • - Cena w stosunku do wydajności jest lekko za wysoka
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karte kupiłem do drugiego kompa z I5 7600K. Komputer do grania z synem w strzelanki w sieci. Mój podstawowy to jednak gtx1080 z I7 8700K bo tu już problemów praktycznie nie ma a na gtx1050 w nowych grach trzeba trochę suwaki obniżać w opcjach niestety. Do budżetowego kompa wystarczy chyba, że ktoś chce pograć w nowe gry na ultra to zainwestować w nowszą.
Karta cicha, nie grzeje się, pracuje bez problemów nawet w słabiej wychłodzonej budzie. Daje 5 gwiazdek ponieważ jak na kartę za takie pieniądze nie jest źle. Co do nowych tytułów jej czas przeminął.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Jak na taką kartę graficzną, zaznaczmy budżetową to naprawdę jestem zadowolony. Cicha praca, dobra wydajność, OC no i cena na przyzwoitym poziomie.
Takie tytuły jak Battlefield 4 bez problemu na Ultra detalach 60-120fps, GTA V na Wysokich detalach 60fps, Arma III chodź tutaj optymalizacja jest słaba to na Wysokich jest ok. 40-70fps, FIFA 17 ok. 160 fps na Ultra detalach. Można tak wiele tytułów rozpisywać, jestem zadowolony jak na taką półkę cenową.
 • ZALETY:
 • + Cicha praca
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + OC
 • + Temperatury
 • WADY:
 • - Moim zdaniem nie minusów na ten moment
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karta zastąpiła w moim leciwym komputerze GTX'a 650 2GB więc przeskok wydajnościowy jest ogromny. Wiedźmin 3 45+ FPS na śerdnio-wysokich, Dirt Rally 80+ na ultra, Doom 80+ FPS na ultra, NFS2015 50+ na ultra. Karta jest bardzo cicha, większość czasu działa w trybie pasywnym. Polecam do modernizacji starszych jednostek oraz do budżetowych komputerów do multimediów i gier.
 • ZALETY:
 • + stosunek wydajność/cena
 • + absolutnie topowe chłodzenie- cisza i chłód (max 63 stopnie)
 • + fabryczne oc
 • + aplikacja MSI Gaming APP
 • + LED'y, kto nie lubi ledów? :D
 • WADY:
 • - nie stwierdzono :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna. Ku mojemu zaskoczeniu, Wiedźmin 3 w rozdzielczości 1080p i kombinacji ustawień wysokie/ultra (bez Hairworks) działa w 50 - 60 klatkach z bardzo, bardzo rzadkimi spadkami. Na plus należy zaliczyć bezgłośny układ chłodzenia, jeżeli temperatura nie przekracza 60 stopni. Powyżej tej temperatury uruchamiają się wentylatory, ale pracują na tyle cicho, że z poziomu krzesła nie słychać ich w ogóle (komputer znajduje się na podłodze).
 • ZALETY:
 • + zaskakująco dobra wydajność
 • + świetny układ chłodzenia
 • + cisza
 • WADY:
 • - obecna cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Godny następca GTX 960. MSI wykonało kawał dobrej roboty. Na niczym nie oszczędziło w stosunku do jakości wykonania , mimo iż to najsłabszy GAMING X w rodzinie 10xx od MSI. Bosko wygląda w mojej obudowie z oknem SilentiumPC Gladius M35W Pure Black + pł.gł MSI B150M NIGHT ELF + SilentiumPC Aurora Lighting System RGB-302 (LED MOOD). Gorąco polecam z tym zestawem.

Pozdrawiam i polecam
 • ZALETY:
 • + Najlepsza wydajność ze wszystkich 1050 TI , super wygląd i kultura pracy w stresie ,
 • WADY:
 • - Tylko jedna !!! - BRAK SŁABYCH STRON :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Ze starym procesorem Intel dual core 3Ghz wiedźmin 3 na wysokich detalach płynnie i bez zacięcia w temperaturze 55-66*C. Karta prawie nieslyszalna.
 • ZALETY:
 • + Piękne podświetlenie i wykończenie.
 • + Najlepsza karta 1050ti na rynku.
 • + Tania i cicha.
 • WADY:
 • - Do starego monitora niezbędny konwerter HDmi-vga, którego koszt waha się od 30 do 140 zł. Polecam droższy model ponieważ obraz jest wyrazniejszy i się nie grzeje.
 • - Konwerter DVI-D nie jest dostępny na polskim rynku.
 • - Brak zwrócenia uwagi na różnice między DVI-D a Dvi-a.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
A dokładniej ile klatek min/max i jaka masz szczegółową specyfikację kompa tzn. model procesora (OC?), płyta główna i ram?
Na ustawieniach wysokich z średnimi postprocesami bez Nvidia Hairworks i ustawieniami optymalnymi w Panelu Nvidia tj. pomiędzy wysoką jakością a wydajnością wiesiek kręci się od 39~60 klatek na sekundę. Choć włączenie Nvidia hairworks tylko dla Geralta z wygładzaniem ustawionym na 2 nie zmienia płynności rozgrywki.

Płyta główna to stara (BARDZO STARA) Msi MS-7345, Pamięć Ram: 8gb Goodram CL16 4x2Gb, Dysk Twardy Toshiba 1TB 64mb, Procesor Intel Core duo e8400 3006Hz. Podkręcenie go do 3.6 albo nawet 4 GHz zmienia jedynie stabilność pracy komputera a nie wpływa korzystnie na rozgrywkę. Zdarzają się krótkie przycinki 1-3s. ale bardzo rzadko z winy procesora, który obciążony innymi procesami po prostu się dławi. Do procka zainstalowałem chłodzenie Silentium Spartan za 65 zł SPC 145 choć poleciłbym ten za 89zł SPC146 ponieważ mój posiada 2 ciepłowody a następca aż 4. Procek ma temperaturę w okolicach 38-48*C przy wcześniejszym stockowym nieraz sięgającym nawet 90*C.

Osobiście w Wiedźminie 3 komputer lepiej sprawuje się bez jakiegokolwiek OC. Odinstalowanie Gaming App od MSI i wyłączenie Streamer Service od Nvidia dodało ok 15 fps.

Dodam, że komputer służy mi od ładnych paru lat i o dziwo bo niskobudżetowym odświeżeniu sprawuję się genialnie. Jak na jego możliwości.
Opinia potwierdzona zakupem
Karta póki co działa świetnie, nie grzeje się (max 65 stopni przy oc z gaming app), do tego świetne oprogramowanie oraz świetna kultura pracy. Grafika chodzi wraz z leciwym już i5-760, ale nadal prezentuje bardzo dobre osiągi, chociaż procesor nie może w pełni wykorzystać swojego potencjału przy tejże grafice.
 • ZALETY:
 • + Podświetlenie
 • + Temperatury
 • + Aplikacja firmy MSI
 • + Kultura pracy
 • + Dobre osiągi
 • WADY:
 • - Cena trochę potężna, ale jednak kultura pracy to wynagradza.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Zaskoczyła mnie kultura pracy, ale także wydajność. Granie stało się przyjemnością. Komputer stoi na stole 40 cm ode mnie, a ja nie wiem kiedy włączają się wentylatory (orientuję się obserwując jedynie monitor sprzętowy karty) W grze Grim Dawn w ogóle się nie włączają, bo GPU karty nie przekracza 60 stopni Celsjusza. U mnie GPU automatycznie wchodzi na 1759 MHz bez prób podkręcania z mojej strony. Karta warta jest swojej ceny.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta pozwala na granie w praktycznie każdy tytuł
 • ZALETY:
 • + Bardzo przyjemne opakowanie
 • + Dostosowywanie podświetlenia
 • + Bardzo wydajne chłodzenie pasywne
 • + Przy pełnej mocy aktywnego zimniej niż w lodówce
 • + Możliwość podkręcania
 • + Praca wiatraków dopiero od 50 C
 • + Konfiguralna aplikacja do pomiaru podczas gry
 • + Niskie użycie energii
 • + Wspieranie VR
 • WADY:
 • - Najnowsze tytuły do rekomendowanych wymagają nowszych modeli
 • - Tylko jeden port HDMI
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem tą kartę bo zależało mi na ciszy podczas pracy i się nie zawiodłem. Karta działa półpasywnie, jej wiatraki nie kręca się bez obciążenia. Nareszcie w mojej obudowanie nastała cisza. Karta również bardzo fajnie się prezentuje, no i można na niej w coś pograć.
 • ZALETY:
 • + Kultura pracy(cisza)
 • + Wygląd
 • + Mały pobór mocy
 • + Jakość wykonania
 • + Możliwość sterowania podświetleniem
 • + Zasilanie bezpośrednio z zasilacza
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Szczerze mówiąc, nie ma raczej w tej cenie lepszej wersji tej GTX-a 1050 Ti. Karta bardzo solidnie zbudowana, nic nie trzeszczy, piszczy. Chłodzenie MSI najlepsze z możliwych, w tym opcja półpasywnego chłodzenia, wiec bez grania jest po prostu niesłyszalna. Osiągi jak w wielu testach. Po prostu warta swojej ceny. Polecam.
 • ZALETY:
 • + jakośc
 • + półpasywny system chłodzenia
 • + osiągi
 • + oprogramowanie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Pomimo tego, że karta nie jest z najwyższej półki to przez ponad 3 lata dawała radę dźwigać na swoich plecach gry takie jak GTA 5, Wiedzmina, różnego rodzaju mmorpg czy też Cyberpunka. Większość z nich na całkiem przyzwoitych ustawieniach i fpsach. Jeżeli ktoś nie ma zamiaru wydawać tysięcy na najnowszą grafikę to ta karta powinna spełnić jego oczekiwania :) Polecam!
Posiadam ten produkt Ponad rok
Masz pytania? 
U
17.01.2022
Dzień dobry. Chciał bym się zapytać ile klatek na sekundę mniej więcej można uzyskać w counter Strike global ofensiwe
M
Maciej
18.01.2022
Jest to w dużej mierze zależne od procesora - proszę o podanie modelu.
Zgłoś nadużycie
N
Nieznajoma
18.01.2022
Właściwie to zależy to też od innych części jak np procesora ja mam okolo 170 fps ale nie pamietam jaki mam profesor
Zgłoś nadużycie
b
bartek
18.01.2022
Ja mam tą kartę z procesorem pentium g4600 (2 rdzenie 4 wątki ) i w Wiedźminie 3 na ustawieniach wysokich w rozdzielczości 1080p mam 40 klatek więc w CS na pewno będzie sporo lepiej
Zgłoś nadużycie
N
Nieznajomy
18.01.2022
Z prockiem i5-9900kf na rozdzialce 1280x1024 z ustawieniami na niskie (zawsze grałem na takich ustawieniach) min. 300fps będziesz miał
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(489)
Pytania i odpowiedzi
(299)
Inspiracje
(149)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 22:11
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050Ti Gaming X 4GB GDDR5 (GTX 1050 Ti GAMING X 4G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.