
Karta graficzna MSI GeForce 9500 GT 512MB N9500GT-MD512
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis ogólny | karta graficzna MSI 9500GT z wyjściem HDMI |
| Chipset karty graficznej (GPU) | GeForce 9500GT |
| Typ złącza magistrali | PCI Express x16 |
| Pamięć zainstalowana | 512 MB |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Ilość bit | 128 bit |
| Częstotliwość taktowania GPU | 550 MHz |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 1600 MHz |
| RAMDAC | 2 x 400 MHz |
| Obsługa DirectX | DX 10.0 |
| Złącze DVI | 1 szt |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Informacje dodatkowe | Standard PCI Express 2.0 Wsparcie dla HDCP, HDMI, SLI Technology, OpenGL 2.1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Adapter DVI/D-Sub |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

