
Karta graficzna Leadtek GeForce 8800 GT 512MB PX8800GT512GTB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | PX8800GT 512 GTB |
| Nazwa produktu | Leadtek Winfast GF8800GT GTB, 512MB DDR3 (256bit), PCI-E, DualDVI/HDTV, retail |
| Typ chipsetu | Geforce 8800GT |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 680 MHz |
| Taktowanie pamięci | 900 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| Dołączone oprogramowanie | WinFox II |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? GigaThread technology | |
| ? NVIDIA SLI Technology | |
| ? NVIDIA Lumenex Engine | |
| ? NVIDIA Quantum Effects Technology | |
| ? High dynamic-range (HDR) Rendering Support | |
| ? NVIDIA PureVideo HD technology | |
| ? NVIDIA nView multi-display technology | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? W zestawie: gra Neverwinter Nights 2 | |
| Zawartość zestawu | ? Przejściówka DVI -> VGA |
| ? Kabel HDTV | |
| ? kabel zasilający | |
| ? Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania: