
Karta graficzna InnoVISION GeForce 7600 GT 256MB 7600GT AGP 256MB DDR3 128BIT DVI BOX
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(4)
Złącze: |
AGP 8x/4x |
| Procesor graficzny: | NVIDIA Geforce 7600 GT |
| Pamięć [MB]: | 256 MB GDDR3, 128-bit |
| Taktowanie rdzenia [MHz]: | 560 MHz |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 1400 MHz |
| Taktowanie RAMDAC [MHz]: | 400 MHz |
| Radiator/ wentylator: | Wentylator |
| Wejścia: | brak |
| Wyjścia: | DVI Standard 15-Pin D-Sub TV-Out |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki |
| Wersja [Box/Oem]: | Box |
| Tuner telewizyjny: | Nie |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00