Karty graficzne

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2080Ti Gaming OC 11GB GDDR6 (GV-N208TGAMING OC-11GC)

ID produktu: 4141839
Zobacz produkty podobne
(15)
Zapytaj społeczności 10 pytań
 • Długość karty: 286 mm
 • Ilość pamięci RAM: 11 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2080 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1665 MHz
 • Łączenie kart: NVLink
Opis
Specyfikacja
Opinie (15)
Inspiracje (21)
Pytania i odpowiedzi (10)
Gwarancje i usługi
Outlet (1)
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA RTX 2080 Ti - topowa karta gamingowa

Wyjątkowo realistyczny obraz, realne wykorzystanie rozdzielczości 4K w grach, Ray Tracing, wirtualna rzeczywistość i perfekcyjne odwzorowanie detali – wszystko to może stać się codziennością dzięki karcie graficznej NVIDIA RTX 2080 Ti, która dysponuje aż 11 GB pamięci RAM GDDR6, ma szeroki zakres taktowania i korzysta z rozwiązań bazujących na SI. To jednostka, która znakomicie sprawdzi się grach, ale też w projektowaniu grafiki, obróbce zdjęć i montażu wideo.

11GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 11GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 11GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

System chłodzenia WINDFORCE 3X

System chłodzenia WINDFORCE 3X wyposażony jest w unikalne wentylatory łopatkowe 3x80 mm, 3 kompozytowe miedziane rury cieplne, bezpośredni kontakt z rurką cieplną i aktywną funkcję wentylatora 3D, które razem zapewniają efektywną zdolność rozpraszania ciepła w celu uzyskania wyższej wydajności w niższych temperaturach.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

USB-C

Dzięki wydajnemu portowi USB-C podłącz do swojego komputera monitor i ciesz się transmisją danych dochodzącą nawet do 10 GB/s. Przesyłaj obraz i dźwięk, odtwarzaj filmy w 4K, graj w topowe produkcje, konkurując z najlepszymi rywalami na świecie. Dzięki złączu USB-C połączysz się nie tylko z monitorem, ale również ze smartfonem, tabletem i innym urządzeniem mobilnym. Port USB typu C pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne, a transmisja danych odbywa się tutaj szybciej niż przez sieć Wi-Fi.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią NVLink

Łączenie kart graficznych to sprawdzony sposób na uzyskanie bardzo wysokiej wydajności graficznej. Rozwiązanie tego rodzaju świetnie sprawdza się w konfiguracjach gamingowych, jak również w profesjonalnych stacjach roboczych. Ten model karty graficznej może być użyty jako element tak rozbudowanej konfiguracji, a wszystko to za sprawą złącza NVLink, które umożliwia łączenie kart graficznych GeForce RTX opartych o architekturę Turing.

Rozświetl swój komputer dzięki podświetleniu LED

Dodaj swojej konfiguracji nieco więcej blasku z kartą graficzną wyposażoną w podświetlenie LED. Jednostka z subtelnym podświetleniem doskonale wkomponuje się w gamingową konfigurację. Szczególnie dobrze będzie prezentowała się w obudowie z oknem. Podświetlenie LED na karcie graficznej jest subtelne i efektowne – delikatnie rozproszy mrok i sprawi, że komputer będzie prezentował się jeszcze ciekawiej.

GeForce RTX 2080 Ti Gaming OC 11 GB

Nowe układy GPU z serii RTX, to wprowadzenie do fotorealistycznej rozgrywki, która pozwala doświadczyć zupełnie nowych wrażeń wizualnych. Model 2080 Ti to najbardziej zaawansowana jednostka graficzna w ofercie producenta oraz najwydajniejszy procesor graficzny na rynku. Nowy chipset zapewnia 6-krotnie lepszą wydajność względem poprzedniej generacji. Zastosowanie ultraszybkich pamięci - GDDR6 pozwoliło zwiększyć przepustowość do 14-16 GB/s.
Wsparcie dla technologii RayTracing sprawia, że RTX 2080 Ti, to karta graficzna oddalona o lata świetlne od obecnych standardów wirtualnej rozgrywki

Architektura turing

Zaprojektowana i zbudowana zupełnie na nowo, aby stworzyć rewolucyjną platformę GeFroce® RTX. Nowy chipset to innowacyjna hybryda znanych rozwiązań, z całkowicie nowymi technologiami z zakresu sztucznej inteligencji, programowalnego cieniowania czy ray-tracingu w czasie rzeczywistym. Turing to osiągnięcie kolejnego stadium rozwoju grafiki komputerowej.

Ray-tracing w czasie rzeczywistym

Nowa platforma GeFroce® RTX wprowadza do gry absolutnie nowe rozwiązanie tworzenia wyjątkowo realistycznego oświetlenia, refleksów świetlnych czy cieni, które zapewniają niespotykany dotąd realizm w porównaniu do konwencjonalnych metod renderingu. Układy oparte o architekturze Nvidia Turing™ jako pierwsze na świecie gwarantują wsparcie dla ray-tracingu w czasie rzeczywistym.

Nowy wymiar grania

Flagowy model RTX 2080 Ti to przede wszystkim ponadprzeciętna wydajność, która gwarantuje płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K Surround. Wsparcie dla technologii współbieżności SLI pozwoli połączyć RTX 2080 Ti ze sobą, tworząc tym samym monstrualnie wydajną konstrukcję. Nowością jest port USB typu C ze wsparciem dla VirtualLink, który pozwala na łączność ze sprzętem VR. Jedno wejście, tysiąc możliwości.

Pamięć GDDR6

Najnowszy typ pamięci synchronicznej oferuje 2-krotnie wyższą przepustowość względem modeli GDDR5 i zapewnia zdecydowanie niższy pobór energii. Zmniejszenie napięcia pozytywnie wpływa na kulturę pracy karty graficznej.

StandardGDDR5GDDR5XGDDR6
Maksymalna przepustowość7 - 8GB/s12GB/s14 - 16GB/s
Napięcie1,5V1,35V1,35V
Pojemność (kości)1 - 8GB8GB8 - 16GB

VR Ready

Obsługa urządzeń VR nigdy nie była na tak wysokim poziomie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii udało się uzyskać najniższe opóźnienie w przesyłaniu sygnału oraz łączność plug-and-play z czołowymi zestawami VR z obsługą technologii Nvidia VRWorks™ dostępnymi na rynku. W rzeczywistości wirtualnej doznania audiowizualne, zjawiska fizyczne czy interakcje dotykowe będą autentycznymi przeżyciami, które zaktywizują całe ciało i umysł.

Więcej klatek na sekundę - wyższa szansa na wygraną

Szybsza karta graficzna zapewnia wyższą częstotliwość generowania klatek. Wyższa częstotliwość generowania klatek oznacza krótszy czas reakcji gracza i lepszy stosunek K/D w grach typu Battle Royale

W oparciu o współczynniki kill/death w grach Fortnite i PUBG, mierzone na kartach klasy GTX/RTX z każdej serii. Źródło:NVIDIA. Uwaga: RTX 20xx obejmuje modele 2070,2080,2080Ti.

niezrównana wydajność

Fortnite, Apex Legends i PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - aby osiągnąć w tych grach częstotliwość odświeżania klatek na poziomie 144 lub 240 FPS, musisz dysponować najlepszym sprzętem.

Średnia wydajność przy rozdzielczości 1080p. procesor i7-8700K. Do obsługi monitorów 120Hz, 144Hz i 240Hz, zalecane częstotliwości generowania klatek to odpowiednio 120FPS, 144 FPS i 240FPS.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
GV-N208TGAMING OC-11GC
EAN
4719331303563
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1545 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
286 mm
Łączenie kart
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
650 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
3
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
2x 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(15)
(15)
5/5
(15)
94% osób poleca
ten produkt
5
93%
4
0%
3
7%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo dobrze się zachowuje, nie mam z nią żadnych problemów.
 • ZALETY:
 • + Wysoka wydajność
 • + Niskie temperatury
 • + Niski poziom hałasu
 • WADY:
 • - Cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Minął miesiąc od pańskiego zakupu karty. Czy pojawiły się u pana tak zwane "artefakty" lub też inne problemy z kartą o jakich jest głośno?
Nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w generowanym obrazie. Syntetyczne testy obciążeniowe karta także przechodzi.
karta działa bezproblemowo
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja - karta jest dużo mniejsza gabarytowo od mojego poprzedniego STRIXa GTX1060, jest niesłyszalna i bardzo chłodna tzn temperatura pod obciążeniem oscyluje w granicach 70 - 72 stopni. Oczywiście wymaga dobrze wentylowanej obudowy bo fizyki nie oszukasz i ciepło gdzieś trzeba odprowadzić. Biorą pod uwagę TDP na poziomie 250W jest tego ciepła sporo. Wydajnościowo to inny świat gram jednocześnie na 3 monitorach 1440p w 2 różne gry i ilość klatek na każdym z nich jest wyższa niż 60 gdzie przy GTXie 1060 spadała do 10-15. Przy grze na jednym monitorze w 2K ilość klatek rzadko spada poniżej 100. Jednocześnie trzeba wziąć pod uwagę, że większa ilość klatek na sekundę powoduje zauważalnie większe obciążenie CPU, który zaczyna wydzielać większą ilość ciepła. Cały zestaw RTX2080 Ti + Ryzen 2700x podczas grania pobiera ok 400 - 480W przy maksymalnym obciążeniu karty i CPU zdarzyło mi się osiągnąć 540W - tak więc warto pomyśleć po porządnym zasilaczu minimum 650W. Ale nie zaobserwowałem problemów z zasilaniem na moim obecnym tj 600W.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Jakość wykonania
 • + kultura pracy
 • + wydajne chłodzenie
 • + Niewielkie gabaryty
 • WADY:
 • - dość uboga zawartość opakowania jak na produkt premium
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
A więc jestem bardzo zadowolony trafiłem na sztukę gdzie cewki nie piszczą i pamięci są samsunga. Jeśli chodzi o użytkowanie to co by tu mówić z R7 3700X wszytko w 4k na poziomie 60-90fps więc jest mega zadowolony.
Teraz kwestia kultury pracy jak w obudowie miałem 3 wentylatory to temp w dni upalne w pokoju 28-30 stopni karta generowała 75-80 stopni więc ciepło co za tym idzie wentylatory były słyszalne i się rozkręcały do 2600rpm.
Po zakupieniu dodatkowych wentylatorów dokładnie mam ich 9 ustawione na równo 1000rpm sprawa wygląda inaczej. Niestety testowałem już w normalnych warunkach bo upały się skończyły,przy temp w pokoju 22-24 karta generowała od 64-71 stopni więc bardzo zadowalająco za czym idzie kultura pracy wentylatorów od 1700-2100rpm. Choć mam w obudowie 9 wentylatorów to cały zestaw jest na prawdę bardzo cichy ;) Co do OC to się nie bawiłem jeszcze bo szczerze nawet nie potrzeba przy tej wydajności
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Cicha
 • + Niskie temperatury
 • + Solidne wykonanie
 • + Małe gabaryty
 • WADY:
 • - Cena ale coś za coś ;)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ale te temperatury są wysokie mimo wszystko jak nie podkrecałeś ...
Opinia potwierdzona zakupem
Kozak!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajna i cicha karta graficzna
 • ZALETY:
 • + wydajna
 • + miła kultura pracy
 • WADY:
 • - mało podświetleń rgb
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
wileka moc jak i cena, tylko dla posiadaczy monitorów 4k60hz albo 2k144hz+ dla reszty rozdzielczości zdecydowany overkill
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Ray Tracing na 4k 60hz? Śmiech na sali. do 4k 60hz, to się bierze GTX 1080ti za połowe ceny.
Jak już to RTXa 2080, jak chodzi o nowe karty.
Z tego, co mi wiadomo, to w 1080ti nie ma Ray Tracingu, ponadto już sam wiedźmin na najwyższych ustawieniach w 4k na 2080ti ma dopiero ok. 60 fps, a jak się doda Ray Tracing, to jest połowa, chyba, że się mylę, lub są to nieaktualne dane...
Rysiek chciał zambłysnąć w komentarzu ale niestety mu nie wyszło :-)
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem ta kartę graficzną ze względu że ona była jedna z niewielu dostępnych. Nie zawiodłem się. Karta pracuje bardzo dobrze i cicho, dopiero przy dużym obciążeniu gdy miała 80 stopni było słychać mocno wentylatory. Jest niestety za droga, ale to zrozumiałe gdy brakuje kart graficznych na polskim rynku. Za niektóre modele możnaby zapłacić w innym kraju po przeliczeniu taniej nawet o 600zł. Ale cóż... Ogólnie karta świetna.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + 3 wentylatory
 • + Dobre chłodzenie
 • + Cicha praca do 70 stopni
 • + Ogromne osiągi
 • WADY:
 • - Wentylatory działają za głośno w dużym obciążeniu (kultura pracy w obciążeniu)
 • - Cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Karta nadal sprawuje się bardzo dobrze po pół roku, lecz rzadko, ale zauważyłem delikatne ścięcie obrazu. Pomimo tego jestem bardzo zadowolony z wydajności tej karty.
Opinia potwierdzona zakupem
liczy jak szalona
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta, więcej nie trzeba pisać.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Dałbym max, ale jednak pod dużym obciążeniem jest zdecydowanie za głośna. Jeżeli korzystasz do grania z głośników, to odradzam Ci ten model.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Inspiracje
(21)

Pytania i odpowiedzi

(10)
Witam jaki nalepiej monitor wybrac pod ta karte grafiki
Zapraszamy do kontaktu poprzez zapytania. Postaramy się dobrać odpowiedni monitor.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Outlet

(1)

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(15)
Pytania i odpowiedzi
(10)
Inspiracje
(21)
Outlet
(1)

Market

Zobacz również: Crucial DDR3L SODIMM 2x8GB 1600MHz CL11 (CT2KIT102464BF160B), 3MK Classic do Alcatel One Touch Idol 2S 6050Y, 2 sztuki (F3MK_CLASSIC_ALCATEL OT 6050 IDOL), StarTech DisplayPort Mini - HDMI 1m czarny (MDP2HDMM1MB), Digitus 12U 600x560mm (DN-19 12U-6/6), TOP-2000 A4 50 KRATKA (56386873), Graupner Odbiornik GR-12L 6CH 2.4GHz HoTT (GRA/S1012), ART Kabel SATA 3 0.5m Czerwony (KABSATA ART AL-OEM-S01), Ubiquiti UBNT IsoBeam (ISO-BEAM-19), Kettler Atlas MODUŁ 3 - prasa (07714-620), Expression TONER DO TOSHIBA E-STUDIO 16/ X416 (T1600E) (2SZT) - T1600E, Titanum Długopis AA960A, GSM City ETUI FANCY BOOK SAMSUNG GALAXY S8 CZARNY, Yokohama Bateria A27 1szt., Q&Q Damski QZ05-102 Klasyczny Cyrkonie, Incipio Etui NGP Case iPhone XS/X transparentne (IPH-1779-CLR), Banquet Pojemniki do przechowywania żywności w zamrażarce, 0.9L, 4szt., GeForce RTX 2080 Ti