
Karta graficzna Gigabyte GeForce 9800 GT 1024MB GV-N98TZL-1GH
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | GV-N98TZL-1GH |
| Nazwa produktu | Gigabyte GeForce 9800GT, 1GB GDDR3 (256bit), HDTV&2xDualDVI, PCI-E, BOX |
| Typ chipsetu | GeForce 9800GT |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 1024 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 600 MHz |
| Taktowanie pamięci | 900 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| ? Shader Model 4.0 | |
| ? CineFX 4.0 Engine | |
| ? GigaThread technology | |
| ? Quantum Effects Technology | |
| ? PureVideo HD | |
| ? Turbo Force Technology | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:

