
Karta graficzna Gigabyte GeForce 7200 GS 128MB GVNX72G512E1
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Typ chipsetu | GeForce 7200GS |
| Szyna pamięci | 32-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 128 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 450 MHz |
| Taktowanie pamięci | 400 MHz |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne |
|
| Obsługiwane standardy |
|
| Cechy dodatkowe |
|
| Zawartość zestawu | Sterowniki na CD |
| Gwarancja/rękojmia | Rękojmia 36 miesięcy |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

