
Karta graficzna Gainward Radeon HD 4870 - 512MB 471846200-9580
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | 471846200-9580 |
| Nazwa producenta karty | Gainward HD 4870 Golden Sample |
| Nazwa producenta chipsetu | ATI |
| Typ Chipsetu | Radeon HD4870 |
| Złącze | PCI-Express 2.0 x 16 |
| Wielkość pamięci | 512 MB |
| Typ pamięci | DDR 5 |
| Szerokość magistrali pamięci | 256 bit |
| Procesory strumieniowe | 800 |
| Taktowanie procesora | 750 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 3800 MHz |
| Informacje dodatkowe | w trybie Turbo 775 / 4000 MHz |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Chłodzenie (opis) | podwójny wentylator |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 1 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | 3szt Cinch z adapterem |
| Wyjście standard TV | Cinch na karcie |
| Wejście Video | Nie |
| Cross Fire | Tak |
| SLI | Nie |
| Zgodność programowa | Directx 10.1 / OpenGL 2.0 |
| Dodatkowe oprogramowanie | Brak |
| Wyposażenie | Driver CD, kabel dodatkowego zasilania, kabel przejściówka HDTV Component Video Out |
| Dodatkowe funkcje | Karta wyposażona w "Display Port" |
| Informacje dodatkowe | Karta podwójnej grubości (podwójny śledź). Wymagany zasilacz minimum 500 W z dwoma wtyczkami zasilającymi (6 pin) dedykowanymi do kart graficznych. |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00